Puurpink
Ma olen laserist tellinud augud üldjuhul täitsa ümmargustena. Sel juhul aga on tulemuseks väike rant sisselõike kohas, mis vajab hiljem puuriga üle käimist, et polt sisse mahuks. Kui juba joonisele lisada seesugune sügavam koht nagu tollel pildil näha, peaks järeltöötluse vajadusest pääsema küll. Seega ei pruugi olla operaatori viga, vaid juba tootmisprotsessi optimeerimine.
Vasta
(10-08-2018, 10:27 AM)olli Kirjutas: Ma olen laserist tellinud augud üldjuhul täitsa ümmargustena. Sel juhul aga on tulemuseks väike rant sisselõike kohas, mis vajab hiljem puuriga üle käimist, et polt sisse mahuks. Kui juba joonisele lisada seesugune sügavam koht nagu tollel pildil näha, peaks järeltöötluse vajadusest pääsema küll. Seega ei pruugi olla operaatori viga, vaid juba tootmisprotsessi optimeerimine.

Teie jutus võib tõetera sees olla. Laseri puhul pole väga täheldanud sellist muret, küll aga plasmalõikuses. Igapäev õpib midagi  Cool
Vasta
(08-08-2018, 20:54 PM)meli666 Kirjutas: Kuna süües kasvab isu
Tunnistan ausalt, ma väga ei viitsinud süveneda, et kui suur see isu võiks olla.
Aga mul oli see lause meeles, seega tegin suure liigse puurpingi kõrvale sattudes mõned pildid. 

Mõõdulint ei olnud käepärast aga kõrgust on poisil üle kahe meetri natuke.
Morset ei tea aga kõik, mida minutilise ekspertiisi käigus kruttisin-pöörasin-loksutasin, see tundus täiesti OK olema.
Omanik oma piiramatus ahnuses arvas, et 550 eurorubla oleks suht hea valuraha Smile

PS kaudu esialgu palun
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
(02-09-2018, 17:37 PM)Marko Kirjutas: Morset ei tea aga kõik, mida minutilise ekspertiisi käigus kruttisin-pöörasin-loksutasin, see tundus täiesti OK olema.
Omanik oma piiramatus ahnuses arvas, et 550 eurorubla oleks suht hea valuraha Smile

See on hea pakkumine. Pink kaalub umbes 800+- kg, seega 2x metalli hind umbes. Pingi mark on äkki  2n125 või 2g125 (vene tähed) Morse3.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
birka peal ju selgelt näha, et 2г125
Vasta
Teoreetiline bronn? meli666 jaoks praeguseks maha võetud, seega....
Kui on hädasti mingit lisainfot tarvis, siis natukese motivaatori abiga võin see 10 kilti sõita ka muidugi Wink
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
ja kes ise koogelmoogeliga mässata ei viitsi, see vaatab näiteks siit:
http://stanki-katalog.ru/sprav_2g125.htm
Vasta
(02-09-2018, 22:53 PM)diesel Kirjutas: birka peal ju selgelt näha, et 2г125

On jah kurat, vaatasin küll seda birkat aga ei näinud Smile
Vasta
Ega kellegil ei juhtu olevat sellist detaili, puurpingi samba kõrguse reguleerimise hammastega võlli? Võlli mõõt 22mm hammaste osas.
Või on kellegil äkki olemas freespink, jagamispea ja vastav frees, et uus võll teha?

Muidugi saaks ka keevitust ja ketaslõikurit kasutades asja korda, aga esialgu seda teed ei läheks.
Vasta
Keevita täis ja lase rellakaga hammas sisse uuesti. Ettevaatlikult toimetades teeb imesid niiviisi.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne