K-650 1971 aasta.

Kas keegi oskab öelda kas see mutter (traaversi laagri kinnitus/pingutus).mille pilt on alpool oli originaalis tsingitud (valge) või oli ta must oksiidiga kaetud ?
Veel küsimus kas traaversi külge kãivad tikkpoldid (mis hoiavad ülemist porilaua kinnitust) olid tsingitud või musta oksiidiga kaetud ?
Kolmas küsimus kas keegi lâheb lâhi pâevil Voltasse, et paar asja kaasa anda Tsinkimisse või must oksüdeerumisse.
   


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Nii palju kui mina neid mutreid näinud olen, on kõik olnud musta oksiidiga. Need porika tikkpoldid siiani nähtutest ikka valge passiveeriguga tsingiga olnud.
Vasta

Küsin siit ka abi äkki keegi aitab ?
Kellegil pakkuda 3 polti K750, K650 ja Dnepr MT9 olid sellised kindlalt.
Vaja siis kahte tagumist, ülemist amordi kinnitus polti M10 sammuga 1 (vastu võin pakkuda mitte originaalsed korralikud ju uuesti tsingitud ja pikkus õige, keere õige ainult pra vale) ja tagumise istme käepideme / hoidja polti on m8 1 sammuga keere aga pikkus hetlel ei tea.
Võin maksta saatmis kulud ja eraldada mõned € rahad.
Asjaga natuke kiire nagu alati, kuna olen juba 2,5 aastat sõbrakest ehitanud !
Kui ka siit ei leia pean ootama 2 nädalat ja loodan, et Tagadilt leian ikka.
Lisan ka mõne pildi tehtust, et keegi ei arva, et lihtsalt otsin varuosi.
Mootor on täielikult tehtud, käigukast sõi enamus uue sisu, taga differ sai lausa uue korpuse ja uue sisu jne.
Kuna keegi eriti ei tunne huvi selle isendi vastu siis meelega panen vähe pilte.

   

   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne