Gaz M1 EMKA
Minu käest selline valik 7/16 keermeid:


[Pilt: keermed.png]
Hinnaks kõigil 50 senti tükist ja saadavus 1 tööpäev. Saab ka teisi mõõte ja paigaldustööriistu.

Edit: Komplektina koos tööriistadega nii 7/16 - 14 kui ka 7/16 - 20 olemas. Tarne samuti päev ja hinnaks 45€.
Vasta
Kui juba siin esisild,roolikarp ja tagasild on all. Siis küllap varsti tuleb ka mootor ja käigukast. Aga kas omanik on mõelnud,mis määrdeid ja õlisid edaspidi autol kasutama hakatakse?
http://www.kodu.pri.ee/ta
http://www.kolhoos.pri.ee/
http://www.talleks.pri.ee/
https://picasaweb.google.com/118166576673254374648

Oodatud on kõigi Elva EPT endiste töötajate mälestused,pildid ,seose maaparandustöödega või muidu erinevate juhtumistega tööpostil!
Vasta
Täna teen väikese ülevaate sellest, kuidas meie idanaabritel töötab mõiste 100 % originaal. Nimelt tellisin ühelt oma jutu järgi spetsialistilt, Gaz M1 tagumised mehhaanilised pidurid. Seltsimees kiitis ennast, kui väga suurt M1 spetsialisti. Saingi mõne aja pärast oma jupid kätte, kuid juba algusest saadik ei tahtnud seltsimehe lahendus hästi sobida. Kui hakkasin asjaga tegelema, siis tuli välja et seltsimees oli mulle GAZ M1-le ehitanud GAZ 24 käsipiduri baasil mehhaanilised pidurid. Allpool ka mõned pildid sm. kätetööst, pole midagi öelda, andekas sell. Ise poleks selle peale tulnudki

   
   

Ja siin ka pildid, milline asi peab välja nägema. Taga piduritel trossid puuduvad täiesti, vaid asi töötab hoobadega. Kuskil eespool on mul ka meh. pidurite skeem. Sealt on näha milline peab olema.
   
   

Vägisi tuleb meelde nõuka aegne Zuriku film, kus seltsimees läks eksamile kõrvaklapp peas ja raadiosaatja kaasas. Noh professor pani leiutise eest viie aga eksamist kukutas läbi.
Vasta
Oh jah, ratsionalisatorõ.
Vasta
(22-06-2017, 21:46 PM)Sm.Autojuht Kirjutas: Oh jah, ratsionalisatorõ.

Jah nõuka ajal oleks sellise leiutise eest preemiat antud ja autahvlile pandud aga nüüd tuleb seltsimehel minu näägutamist kuulata ja püüda seda asja kuidagi kompenseerida. Aga fakt on see, et piduri komplekti mul ikka ei ole. Nüüd tuli välja veel, et õõtsamortisaatorite hoovad ka tagurpidi külge pandud. Kas kellelgi on nendega tegemist olnud st. kas nad käivad ainult matsuga otsast ära või on vaja midagi rohkemat.
Vasta
Tuleb au anda,selle ratsionaliseerimise läbiviinud kodanikule. See on isegi viisakalt tehtud. Kui asjatundja ei ole,siis ei teeks elusees vahet Sad
Ise ma ju nägin ka neid trosse ja ei osanud,mitte midagi kahtlustada.
http://www.kodu.pri.ee/ta
http://www.kolhoos.pri.ee/
http://www.talleks.pri.ee/
https://picasaweb.google.com/118166576673254374648

Oodatud on kõigi Elva EPT endiste töötajate mälestused,pildid ,seose maaparandustöödega või muidu erinevate juhtumistega tööpostil!
Vasta
Kuidas esisilla taastamine läks? Kas seal olid mõningad piduridetailid säilinud?
Vasta
(23-06-2017, 11:04 AM)Mart Laanelepp Kirjutas: Kuidas esisilla taastamine läks? Kas seal olid mõningad piduridetailid säilinud?

Kahjuks sain sealt ainult tala ja ühe velje, kuna käändteljed olid kinni keevitatud, siis tuli midagi ohverdada. kuna väärtuslikum oli silla tala, siis lõikasime lahti ja rikkusime ära selle pöörleva osa, sest need õnnestus hankida.
Vasta
Nii siis see v-8 fordi mootor pidi olema müüdud aga selle neljakümnenda aasta fordi plekke ja miskit kama pidi alles olema .Kui soovid saad kontakti minu käest. Vändra kodaniku pole kätte saanud veel. Aga kena püha jätkuvat.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne