URAL IMZ 8.903-10 "miilits"
#21

(18-04-2017, 20:28 PM)honkomees Kirjutas:  meie kogemus näitab, et kui ikka mehhaaniliselt pole terasharja või pritsiga paks roostekord maha hõõrutud, siis pärast tuleb tsink kobratanud paksude roostelatakatena pealt maha. St et hape toimib küll pealmises kihis, aga ise peab ikka suurema eeltöö ära tegema.

Eks ma ise ka sellepärast käisin kõik asjad üksipulgi üle. Siis saab veel üht-teist parandada, välja vahetada, kui vajadus tekib.
Vasta
#22

Täna sain siis tsinkimises olnud asjad kätte.
Päris paras ports teisi Smile Hall ok. kollane oleks võinud olla tibake kollasem aga nagu ka juba viies öeldi, et kollasemaks ei saa. Nüüd saab vaikselt edasi toimetada.
Kui kellelgi on pakkuda Urali koostekataloogi, oleks väga tänulik. K-d komplekteerides oli katakoogi põhjal väga lihtne õige polt,mutter,seib jne. oma kohale keerata-paigutada.
Pildimaterjal:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#23

Mis sellise koguse tsinkimine maksma läks ?
Vasta
#24

(12-05-2017, 07:50 AM)Qunts Kirjutas:  Mis sellise koguse tsinkimine maksma läks ?

See hinnapoliitika on seal huvitav Toungue
See kogus konkreetselt 80.- pluss km.
Mul oli kaks ühesuurust kasti erineva kaaluga, mõlema tk. hinnaks 40.-
Vasta
#25

Küllap on kõigile teada, aga Laitse Rallypargis on 1990. aastal valminud miilitsavärvides Ural, mis on säilinud tõesti originaalsena. Sõidukorras hoidmiseks on ühtteist vahetatud, kuid see ratas jäi pärast politsei taasloomist 01.03.1991 seisma Suur-Patarei tänava Automajandisse kuni 1990-ndate lõpus kingiti Soome politsei ülemkomissarile just sellisena - millitsavärvides ja -varustuses. Tänaseks on see jõudnud tagasi kuuludes politseile, kuid asub Hingul, kus on politsei alarmsõidukoolituste keskus. Kui üldse midagi taastamisel eeskujuks võtta, siis see on hea võrdlusmaterjal.
Vasta
#26

Mul on üks nn.doonor silmapiiril. Väidetavalt ka 100% originaal. Sealt saaks ka mõned spetsiifilised jupid mis omal puudu. Elame näeme. Smile
Doonori järgi oleks oma projekti hea kokku laduda.
Kataloog kuluks ikkagi ära Wink
Vasta
#27

(12-05-2017, 17:25 PM)indreksirk Kirjutas:  Küllap on kõigile teada, aga Laitse Rallypargis on 1990. aastal valminud miilitsavärvides Ural, mis on säilinud tõesti originaalsena. ... Kui üldse midagi taastamisel eeskujuks võtta, siis see on hea võrdlusmaterjal.

Just nimelt, miilitsavärvides Ural mida eeskujuks võtta. Kui mu mälu mind ei peta siis ei ole see ratas 8.903-10 vaid 8.103-10.
Kahjuks ka mittekomplektne. Aga parem eeskuju kindlasti kui mööduunud suvel automuuseumis nähtud nn "miilitsaratas"


Palju erinevaid miilitsarattaid ning atribuutikat on siin:
http://miilitsaratas.blogspot.com.ee/


H

sai vist kõik öeldud
Vasta
#28

Eks minu esmane eesmärk on ratas ise võimalikult komplektsena kokku-liikuma saada.
Atribuutikaga jõuab ka hiljem tegeleda.
Vasta
#29

Laitses asuvas ratta liikumisest on kirjas siin:

Radar dets 2011


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

sai vist kõik öeldud
Vasta
#30

(13-05-2017, 08:11 AM)heits Kirjutas:  Eks minu esmane eesmärk on ratas ise võimalikult komplektsena kokku-liikuma saada.
Atribuutikaga jõuab ka hiljem tegeleda.

Vägapalju vaeva pole mõtet näha. Vaadates vanasõidukiks tunnustamise akti nr. 400
siis ei oma tähtsust mis aasta jupid oled rattale külge kruvinud. Piisab kui värvid sini-kollaseks, paned külge punased tuled ning sireeni
ja ongi sul "Miilitsa teenistusmootorratas koos miilitsavarustusega - punased vilkurid, helisignaal, miilitsa värviskeem. Säilinud originaalseisukorras ja originaalses komplektsuses"
Tõsi, ma vaatan ainult akti ja seal olevaid numbreid ning fotosid. Võibolla teen ennatlikke järeldusi ja kui näen ratast omasilmaga minu arvamus muutub. Hetkel on küll paha mekk mann.

sai vist kõik öeldud
Vasta
#31

Selle masinaga juba tegeletakse. Kui asjad selged, räägime siin pikemalt.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#32

Risustan korra teemat- kas kusagil on kõikide musta numbri autode aktid ka näha?
Vasta
#33

(25-05-2017, 12:06 PM)volvo Kirjutas:  Risustan korra teemat- kas kusagil on kõikide musta numbri autode aktid ka näha?

http://unic-moto.ee/musta-numbri-aktid/
Vasta
#34

(25-05-2017, 15:11 PM)Prii Kirjutas:  
(25-05-2017, 12:06 PM)volvo Kirjutas:  Risustan korra teemat- kas kusagil on kõikide musta numbri autode aktid ka näha?

http://unic-moto.ee/musta-numbri-aktid/

Seal kõik ju mootorrattad?
Vasta
#35

(25-05-2017, 12:03 PM)Aspelund Kirjutas:  Selle masinaga juba tegeletakse. Kui asjad selged, räägime siin pikemalt.

A.

Hr. A. Kas asjad pikemalt rääkimiseks selged? Lühidalt mõistan mis juhtus aga ehk on teistelgi huvitav lugeda. 
Näen, et rattal number küljes ja teeb tänaval legaalseid sõite.
(kuigi silmnähtavate kriipivate puudustega)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

sai vist kõik öeldud
Vasta
#36

Hea, et keegi ka teemat tõstab. 
Puudused on tõesti nâha juba ka sellelt pildilt.
Minupoolne vaikus tuleneb suvisest kiires töötempost, talve hakul hakkan teemaga tõsisemalt edasi tegelema.
Teema jätkub Smile
Vasta
#37

Lõpuks sai siis lõunanaabrite juurest oma doonor ära toodud.
10 tundi sõitmist ja kodus ta oligi. 
Omal ajal mustaks võõbatud, väga heas komplektsuses.
Selle järgi saab juba lihtsamalt uut ratast komplekteerida.
   
   
   
   
   
Vasta
#38

Korraks tuli vaim peale Big Grin  ja seoses sellega sai üht-teist tehtud.
Pole küll eriti palju aga midagi siiski, kui samas tempos edasi teha saab soolona ehk kevadel isegi liikuma.
Kui kellelgi juhtumisi on pakkuda vilkurite raami(toru) olen avatud pakkumistele. Muidugi korralikud vilkurid on ka teretulnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#39

(20-08-2018, 20:29 PM)heits Kirjutas:  ... Muidugi korralikud vilkurid on ka teretulnud.

Vilkurid olid mopeedi esituled.
Vasta
#40

(20-08-2018, 21:45 PM)motamees Kirjutas:  
(20-08-2018, 20:29 PM)heits Kirjutas:  ... Muidugi korralikud vilkurid on ka teretulnud.

Vilkurid olid mopeedi esituled.

Mulle piisaks ka vilkuritest. ;-),ei pea kohe korralikud olema, seega pakkkumistele avatud!

mopeedi esitulest saab vaid kroomrõnga ja plastiku klaasi ümber.
Hetkel ei ole ühtegi mopeedi tuld käepärast aga klaasi ka korpust ju sealt kasutada ei saa.

sai vist kõik öeldud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne