Mis karbuss deltale
#1

Praegu on K60 vms. Mis karbuss sinna kenasti sobiks. Saaks ehk natuke jõudu juurde.
Vasta
#2

Kõige paremini sobiks delta oma!Big Grin
Vasta
#3

Suvaline ca 50 ccm liikuri oma. Vajadusel koos vahetüki tegemisega (kui äärikud ei klapi).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Noo,ikka tavaline mopi oma.Mul endal seisab üks korras karbuss,kui ostust huvitatud oled sisi helista!
Vasta
#5

miz jamad selle karbussiga...pane elektrooniline sissepritse systeem peale..ja vägev! Wink
Vasta
#6

Kuulge öelge mulle, kas asi võib olla karbussis,et mini ei taha hästi tööle minna??? ja et kui ei ole minil eriti kiirust kas siis võib asi olla ka gaasitrossis???
Vasta
#7

pille Kirjutas:Kuulge öelge mulle, kas asi võib olla karbussis,et mini ei taha hästi tööle minna??? ja et kui ei ole minil eriti kiirust kas siis võib asi olla ka gaasitrossis???
Asi võib olla karbussis süütes kondekas neid on palju... proovi karpa läbi puhuda ilusti ja et kiirust saada vaata kas kolvirõngad on korralikud, õhku ei saa. Aga minuarvamus on see et kui tahad omale sõiduriista osta midagi paremat... endal vedeleb kuuris kah üks mini ilma silindri peata muidu jumala korras kui tahad võib mingis hinnas kokku leppida ja tassi minema Smile
Vasta
#8

kle paljuga sa see müüksid selle mini ? ma võibolla ostax
Vasta
#9

Kindlasti sobib ka K60B karbuss
Vasta
#10

minu deltal on moskva karpuss a oleks unustanud moskva mootor ka irwToungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne