hädas minskiga
#21

kui mul veel minsk oli sis oli mul taoline jama kuid läks tänu sellele veel kiiremini edasi - ma panin sõbraga joonele, 4\'da käiguga viskas tuurid nii põhja et tõmbasin teisel nii eest ää et jube...
Vasta
#22

mul on olnud 2 minski, neist 1 oli uus. ja mõlemal oli see tulede jama. täpset kohta enam ei mäleta, aga pööramisel sai juhtmekimp haiget paagi serva vastu hõõrudes.
Vasta
#23

liru Kirjutas:kui mul veel minsk oli sis oli mul taoline jama kuid läks tänu sellele veel kiiremini edasi - ma panin sõbraga joonele, 4\'da käiguga viskas tuurid nii põhja et tõmbasin teisel nii eest ää et jube...



ei no sõitke muidugi libiseva siduriga......
Vasta
#24

Tõenäoliselt ikkagi siduri kettad läbi - kas siis pinnad söestunud ilma õlita või vale õliga sõitmisest vms.
Teine asi mis pähe tuleb, et äkki mõni siduri vedru katki või lahti.
Vasta
#25

kettad sai ära vahetatud...töötab suht ilusti... vb veidi vale õli on, natuke vahepeal viskab pöördeid..
ükspäev sadas vihma, elekter jälle kadunud..need paagi all olevad juhtmete ühendused olen üle vaatanud, ei aitand
Vasta
#26

kui aus olla siis täpselt nii ongi... 5 minutit saab sõita... pool tundi peab parandama..
vahepeal miski 3-4 korda tagumist rehvi parandanud...ventiilid kahel õhukummil maha murdnud (mantel välja veninud)
siis pidurid ei teagi mitu korda prses.. tuli nuudi otsast maha ja siis hakkas jama pihta jne jne jne...

nagu tähele olen pannud siis vene masin ei ole sõitmiseks vaid parandamiseks, kui just uus pole (nendega pole kahjuks sõitnud)
kopp ees täielikult... läänekat tahaks :S
Vasta
#27

mina mõtlesin, et vosott kehvem aparaat, aga näe, hoopis palju parem tundub.
Aga ei ole sel minskil kah vast häda midagi.Onu minskil murdus ükskord väntvõllikeps pooleks ja millalgi hiljem murdus ankru poolne väntvõlliots maha, neil pidavat väntvõll üli s**t olema
Vasta
#28

Julgen vastu vaielda küll.Tegin enda minskil 5aastat tagasi kap-remondi ja sellest ajast peale sõidab ilusti,ühe küünla vist olen vahetanud,muidugi oleneb kõik ka sõidustiilist.Soovitan sullegi tee kap-remont (vaheta vanad kulunud jupid,vea uued juhtmed jne)Ma olen kindel,et siis saad ka inimese moodi sõita.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne