Toyota Crown RS60
#21

Ei kohanime ei mäleta, teise mootori läbisöidust pole aimugi aga asi on aus ja mingeid kilinaid-kolinaid sees pole ja läheb kenaste pöördesse, vahetasin peale ostmist ülemise ja alumise tihendi ja klapisääred pluss klapi regull ja no siis muidugi küünlad/juhtmed/filtrid/öli peale seda söitnud mingi 7 tuhat

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#22

aga kuidas on lood survetega silindris?
Vasta
#23

Ütlen ausalt et ei tea, pole möötnud, aga see vend kes mul seda mootorit tegi ütles et asi on igati ok ja ma usaldan seda venda, Viljandi kandi mehed peaksid teadma sellist nime nagu Kala, V-Vöidu lähedal, oskavad ehk kommenteerida.
Ja egas mul selle mootori müümisega tuli takus pole, ta vöib mul südamerahus edasi ka seista Smile Et kui huvi siis räägime asjast ja küll me ka kokkuleppele jöuame jne.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#24

Sass:Cressidal on jah 18R mootor peal seega sama mis corona mark II -el Äkki annad kordinaadid selle cressida kohta?

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#25

redeagle Kirjutas:Sass:Cressidal on jah 18R mootor peal seega sama mis corona mark II -el Äkki annad kordinaadid selle cressida kohta?

ida- virumaal asub... nii palju ma juba teanToungue
Vasta
#26

Ida -Virumaal asub jah,aga sellel isendil on olnud peal diiselmootor ja sellest on alles alumine pool, mis on silmini vett täis sadanud,plokikaan ja kõik väiksemad jubinad on puudu,auto tagumine ots on kergelt avariiline.Minu arvates on see auto nii mäda, et sealt ei ole mitte midagi enam võtta.
Vasta
#27

Lõppude lõpuks ka siis mootor leitudToungue Isendi südameks ei tule originaal mootor ega ka mitte üldse Toyota oma vaid üle selle suure lombi asuva maa väljalase...

Asi ise on 2.8 MPFI V6 101KW 3400@137HJ... Pärit on 86\' aasta Camaro pealt .

Ja käimakastiks TH700...
Vasta
#28

huvitav ....mida su auto sillad ja raam kostab selle kohta Smile ?
Vasta
#29

korgits Kirjutas:huvitav ....mida su auto sillad ja raam kostab selle kohta Smile ?

enne sai loomulikult konsulteeritud veits sellel teemal teadjatega. Et taga sild pidi vabalt selle väände vastupidamaToungue No ja kui ei pea siis on Camaro tagasild ka olemas ja läheb alla. Raami pealt nii palju, et mootori istub sinna ilusti, nagu loodud selle jaoks.
Vasta
#30

Oleks siis võind ju parem toyota enda 2.8 võtta Toungue Tegelt polegi vist nii oluline, peaasi et ise rahul oled.

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#31

No neid Toyota mootoreid ei ole eriti kuskilt saada...
Vasta
#32

Isegi oleks sellise diislivariandi saanud, keegi keilas müüs. Proovisime sôita ka - starter lühises, siis vedasime pool km, kuni käima saime, tänav oli pärast pool tundi sinine. Karbid olid läbi, tuleklaasid puruks, pôhi lausroostes, raamgi oli vist varisemisohtlik.
Asi jäi 10000kroonise hinna ja COkeevituse puudumise taha. Jaapanlast ju elektroodiga eriti ei keevita.
2-3tonniga oleks ehk äragi ostnud.
Vasta
#33

Soobel Kirjutas:Isegi oleks sellise diislivariandi saanud, keegi keilas müüs. Proovisime sôita ka - starter lühises, siis vedasime pool km, kuni käima saime, tänav oli pärast pool tundi sinine. Karbid olid läbi, tuleklaasid puruks, pôhi lausroostes, raamgi oli vist varisemisohtlik.
Asi jäi 10000kroonise hinna ja COkeevituse puudumise taha. Jaapanlast ju elektroodiga eriti ei keevita.
2-3tonniga oleks ehk äragi ostnud.

Jah siis oleks pidanud kohe ka selle diisli pidanud bensuka vastu vahetama, kuna diisli mootori osad on jube kallidSad

Aga viitsid teatada selle omaniku andmed PS\'is, kuna endal vaja leida originaal taga stange ja kütuse luukToungue ja veel palju nippet näppet... Mis aasta väljakäik ikka oli, et üle 73´da aasta jubinad mind eriti ei huvita, need erinevad juba...
Vasta
#34

Huvitavaid masinaid ka Toyota autotehaselt http://ourworld.compuserve.com/homepages...oncept.htm
Vasta
#35

Mis selle V6 moto hinnaks ka oli kui saladus pole? Ma vaatasin et usast saaks 3.0i supra mootori 600$ Toungue Turboversioon maksis nõksa alla tuhande, kõik mootorid toodud jaapanist ja läbisõiduga 25-40K miili,testitud ja garantiiga.Odav just ei ole aga samas hea mootor ka Smile

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#36

no mina sain ta 4500 eest koos kastiga, mis automaat... tegelt veel pole täielikult enda aga samas võin õelda, kuna laupäeval ta toon lõpuks ta äraToungue

Et need Toyota mootorid mida vaadanud mulle pole sobinud kuna karteri põhi poleks mitte istund minu omaga...
Vasta
#37

Salajane info räägib, et mootor liikus mõned tunnid tagasi Tallinna poole ja peaks nüüd juba õnneliku omaniku kaisus olema

Vasta
#38

Lõppude, lõpuks ka siis mootor on käes, võib täis ehitus tempoga nüüd tulevikus tegelema hakata...

Puudu on veel mootori komplektist padjad ja kardaan, et sobitama hakata teda raamile...
Vasta
#39

mingi aeg tekib ka teine Crown RS60 \'73 doonoriks.

Sellel peal ka peaks olema veel originaal mootor. Mootor ainult ei pidavat töötama.
Vasta
#40

Et lõpuks ka siis paar pildikest oma isendi tulevasest südamestToungue

[Pilt: mootor1.jpg]
[Pilt: mootor2.jpg]
[Pilt: mootor3.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne