automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ 6V teha 12Vle
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kellegil ei vedele üleliigsena vahetükki, mille abil teha 6V iz ümber 12V-le? Või oskab ehk keegi soovitada asjalikku metallimeest, kes selle valmis teeks?
Teine küsimus: kas kellegil ei vedele liigsena Planeta mootorikatteid?
ummm, lisada: joonised vahetüki tegemiseks on olemas

VEllou KAsk

Siin peaks olema ehk abi http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7391

VEllou KAsk

Margus

Mul selline vedeleb,aga ma lähen alles paari kuu pärast Saaremaale.
Margus- tsekka PS

Margus

Helistasin ja tuleb välja,et garaazi korrastamisega on kaduma läinud,vabandust valeinfi eest.
Teine variant oleks panna talle 12V mootori karteripool....aga kas keegi siinsetest teadjatest oskab öelda, kas planeta 4 karteripool planeta 3- le sobib? Planeta 3 vist 12V ei tehtud?
Kurat võtaks, sellest on ju nii palju räägitud, et karteripooli vahetatakse alati koos. Isegi kahe täpselt SAMA mudelitähisega mootori karteripooli ei saa eriti omavahel vahetada, rääkimata veel siis erinevatest mudelitest.
stretch Kirjutas:Kurat võtaks, sellest on ju nii palju räägitud, et karteripooli vahetatakse alati koos. Isegi kahe täpselt SAMA mudelitähisega mootori karteripooli ei saa eriti omavahel vahetada, rääkimata veel siis erinevatest mudelitest.
esiteks, see vastus läks oluliselt küsimusest lahku
teiseks, suhteliselt meelevaldne seisukoht sama mudeli karteripoolte sobimatusest. Kui sa silmas pead võimalikke kõverusi, siis selleks on loonud looja tasapinnalise laua, liivapaberi ja kaks kätt.
Kas asjalikke vastajaid / teadjaid siin ikka leidub?

Margus

Kui on pool olemas,miks mitte katseta ära,anna tulemusest ka teada,siis oleme jälle jupp-maad targemad.
Ishijupp Kirjutas:
stretch Kirjutas:Kurat võtaks, sellest on ju nii palju räägitud, et karteripooli vahetatakse alati koos. Isegi kahe täpselt SAMA mudelitähisega mootori karteripooli ei saa eriti omavahel vahetada, rääkimata veel siis erinevatest mudelitest.
esiteks, see vastus läks oluliselt küsimusest lahku
teiseks, suhteliselt meelevaldne seisukoht sama mudeli karteripoolte sobimatusest. Kui sa silmas pead võimalikke kõverusi, siis selleks on loonud looja tasapinnalise laua, liivapaberi ja kaks kätt.
Kas asjalikke vastajaid / teadjaid siin ikka leidub?
See meelevaldne jutt ei ole kahjuks pärit minu peast vaid inimeste kogemustest ning mõnest raamatust. Ma tahaks näha, kuidas Sa tasapinnalise laua, liivapaberi ja kahe käega suudad näiteks erinevate karteripoolte laagripesad samale teljele viia.
Ishijupp Kirjutas:
stretch Kirjutas:Kurat võtaks, sellest on ju nii palju räägitud, et karteripooli vahetatakse alati koos. Isegi kahe täpselt SAMA mudelitähisega mootori karteripooli ei saa eriti omavahel vahetada, rääkimata veel siis erinevatest mudelitest.
esiteks, see vastus läks oluliselt küsimusest lahku
teiseks, suhteliselt meelevaldne seisukoht sama mudeli karteripoolte sobimatusest. Kui sa silmas pead võimalikke kõverusi, siis selleks on loonud looja tasapinnalise laua, liivapaberi ja kaks kätt.
Kas asjalikke vastajaid / teadjaid siin ikka leidub?

see on tõepoolest nii, stretchil on täiesti õigus.

samas, teha võib kõike. käima on saadud ka kruustangidega kokku pandud väntvõlle. kvaliteet ja vastupidavus on hoopis teised asjad. seega mina ja ka paljud teised ei tahaks siinkohal kuulda hääli, et on tehtud jne. muidugi on, aga selle üle ei tohiks uhke olla.
Tsitaat:käima on saadud ka kruustangidega kokku pandud väntvõlle. kvaliteet ja vastupidavus on hoopis teised asjad. seega mina ja ka paljud teised ei tahaks siinkohal kuulda hääli, et on tehtud jne. muidugi on, aga selle üle ei tohiks uhke olla.
Hummmmmm.... pean tunnistama, et minu teadmised ja arusaamised ei lähe mitte kokku kirjutatuga. Kas sa tahad kuulda hääli või mitte- see on rohkem meditsiini kompetents, kuid olen ise ühe Jawa õhtule sõitnud, milles keerles sees käsitsi koostatud väntvõll, veelgi enam- tean ka cz, milles sarnase koostamisega võll vurises.... muuseas- nimetatud Jawa sõitis 4 suve ja läks müüki hambutu käigukastiga, väntvõll oli ok. Kas peaksin seda häbenema???? No tere talv! Sellise suhtumisega võiks foorumi asemel olla esilehel lingid uute mootorite müügikohtadega ja kõik, milleks vaevelda Big Grin
Mis karteripoolte sobimatusesse puutub, siis kirjeldate ideaaljuhtu- muidugi oleks parem vahetada mõlemad korraga... mis aga muusse puutub, siis siin on mõne eelpoolkõneleja mõistuse pärl eksinud teadmatuse dzunglisse. Arvata, et suure Venemaa tehases pööratakse vähimatki tähelepanu komplekteeritavate poolte sobivusest..... ummmmm, õndsad on need kes ei näe ja ei kuule aga siiski usuvad Big GrinBig GrinBig Grin Kas paigaldate kolbe ka pelgalt noole suunda vaadates? No ma ei tea, minu jaoks ei ole küll argument see, et nii on kirjutatud... muuseas, ka jänesemamma uskus, et plangust välja ulatuv jurakas on hui, sest nii oli plangule kirjutatud... otsa hüpates aga avastas, et tegelikult oli nael.
I rest my case! Case closed!
kurat küll, tundub, et su aruasaamad ja teadmised ei lähe tõesti kokku. anna andeks, aga jutt on labane. saame kokku ja võin sulle päevi rääkida ja nendest \"pärlidest\", millesse sa ei usu.

peale selle, et asja huvitavamaks teha, lepime kokku väikeses eksperimendis. minu poolt on õhtule sõidetud väntvõll ja sinu poolt kruustangid ja teadmised selle kohta. teed selle minu nähes ära ja paned mootori tööle - söön oma sõnu. mõõdame ära võimsuse. niikaua aga usun seda, et sajandiku (tuhandiku) pealt paika pandev väntvõll pole mütsiga löömine ja igasse karterisse tehakse venemaal siiamaani väntvõlli augud paarikaupa sõltumata sellest, millised olid augud eelmises karteris.

ja loomulikult pole teema lukus!

ma ikka ei väsi imestamast, et tööd, mida teeb ekspert mitu päeva ja täppismõõtesedametega, saab tehtud kirjeldatud vahenditega.

Ishijupp Kirjutas:
Tsitaat:käima on saadud ka kruustangidega kokku pandud väntvõlle. kvaliteet ja vastupidavus on hoopis teised asjad. seega mina ja ka paljud teised ei tahaks siinkohal kuulda hääli, et on tehtud jne. muidugi on, aga selle üle ei tohiks uhke olla.
Hummmmmm.... pean tunnistama, et minu teadmised ja arusaamised ei lähe mitte kokku kirjutatuga. Kas sa tahad kuulda hääli või mitte- see on rohkem meditsiini kompetents, kuid olen ise ühe Jawa õhtule sõitnud, milles keerles sees käsitsi koostatud väntvõll, veelgi enam- tean ka cz, milles sarnase koostamisega võll vurises.... muuseas- nimetatud Jawa sõitis 4 suve ja läks müüki hambutu käigukastiga, väntvõll oli ok. Kas peaksin seda häbenema???? No tere talv! Sellise suhtumisega võiks foorumi asemel olla esilehel lingid uute mootorite müügikohtadega ja kõik, milleks vaevelda Big Grin
Mis karteripoolte sobimatusesse puutub, siis kirjeldate ideaaljuhtu- muidugi oleks parem vahetada mõlemad korraga... mis aga muusse puutub, siis siin on mõne eelpoolkõneleja mõistuse pärl eksinud teadmatuse dzunglisse. Arvata, et suure Venemaa tehases pööratakse vähimatki tähelepanu komplekteeritavate poolte sobivusest..... ummmmm, õndsad on need kes ei näe ja ei kuule aga siiski usuvad Big GrinBig GrinBig Grin Kas paigaldate kolbe ka pelgalt noole suunda vaadates? No ma ei tea, minu jaoks ei ole küll argument see, et nii on kirjutatud... muuseas, ka jänesemamma uskus, et plangust välja ulatuv jurakas on hui, sest nii oli plangule kirjutatud... otsa hüpates aga avastas, et tegelikult oli nael.
I rest my case! Case closed!
Ishijupp Kirjutas:ummmmm, õndsad on need kes ei näe ja ei kuule aga siiski usuvad Big GrinBig GrinBig Grin

ära nüüd võta isiklikult, aga mina võtsin seda mõnitusena. saadan selle kirja edasi ka neile, kes suure vaevaga seda tööd teevad ja soovitan neil sellest teenuse pakkumisest loobuda ning sinu juurde pöörduda. et su äri õitseks.

edit: pagan küll, mõtlesin siin vahepeal selle väntvõlli kohalt ümber, saab ka lihtsamalt. kui paned minu silme all väntvõlli, millel põsed viskavad alla viie sajandiku, kirjeldatud viisil paika, siis söön ka oma sõnu. kurat, ei hakka selle peale rohkem aega raiskama...

ja see vaene jänes koinigu mida tahab...
*ja loomulikult pole teema lukus!*- minu poolt on!
... ja anna andeks, aga mul on oma ajaga parematki peale hakata, kui sulle selgitada et kaamel on sellepärast kaamel et ta ei ole koiott!
Ishijupp Kirjutas:*ja loomulikult pole teema lukus!*- minu poolt on!
... ja anna andeks, aga mul on oma ajaga parematki peale hakata, kui sulle selgitada et kaamel on sellepärast kaamel et ta ei ole koiott!

selge-selge, aega on ilmselt sellepärast vähe, et kruustangid ja hunnik väntvõlle ootamas.

tead, meelega ei kustuta seda lolli iba siit ära, las olla teistele ka õpetuseks. ehk tasub teistelgi oma arusaamad ja teadmised enne paika panna, kui sülge pritsima hakatakse.

aga su tahtmine sündigu - teema lukus.