automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tekkis küsimus kas võrridel on kasutatud plastmass paaki?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tekkis küsimus kuna leidsin võrri raami millele tavalised paagid ei lähe tuttav ütles et sinna peaks minema plastmaspaak (mida pole leidnud)?(piltid tulevad lähipäevil)
Aga mis aastatel?
Kas sellise masina raam on eestis laialt levinud või siiski vähem?
15646,60 eek

Krt, tundub, et järjekordselt sai oma aega mõtetu teema peale kulutatud.
Kas sellisele isendile juppe leidub (originaale ikka)
Metsa Kirjutas:Kas see pidi mingi nali olema ?
Aga tegelt mis on selle raami turuväärtus. (kavas maha müüa)
Ja kas sellised raamid on väga levinud?
Kõik oleneb raami säilivusest ja komplektsuest.
Metsa Kirjutas:Kas see pidi mingi nali olema ?
Aga tegelt mis on selle raami turuväärtus. (kavas maha müüa)

Ei olnud üldse nali! Oleks võinud ka 2,3.-/kg või 100000 öelda - keskmist turuhinda sellistel asjadel ei ole.

See "mis on selle väärtus" oli minu jaoks piisav, et igasugune arutelu sellel teemal lõpetada.
Rauaärikad, kellel iga asja ainus huvi on, et mis selle eest saada võib, saagu endaga ise hakkama.
Pole mingisugune rauaärikas lihtsalt metsa tuka tagant tuli selline asi välja ja omal pole sellega midagi teha aga ära anda ka niisama ei taha.Ja kuna huvi pole 2 rataliste vastu sellest ka eelmised postit.(võhik sellel alal)
Metsa Kirjutas:Pole mingisugune rauaärikas lihtsalt metsa tuka tagant tuli selline asi välja ja omal pole sellega midagi teha aga ära anda ka niisama ei taha.Ja kuna huvi pole 2 rataliste vastu sellest ka eelmised postit.(võhik sellel alal)
Tah
Kas Sa arvad, et see, kes selle raami sinna metsatuka taha jättis, tahtis seda niisama ära anda?
See on eelmise talu omniku oma kes elas enne meid siin ja jättsid selle siia maha nii.(ja talu metsatukka uurides tuli välja lisaks selle raami kõrval oli mingi riga mis on kehvas seisus).ja palju muutki olen leidnud siit.
Kui ta selle sulle kinkis, siis on niipalju kui keegi sulle selle eest annab ongi õige hind.

Dad.
dad Kirjutas:Kui ta selle sulle kinkis, siis on niipalju kui keegi sulle selle eest annab ongi õige hind.

Dad.

Ta sai oma raha kätte talu eest ja tal omal polnud sellega nagunii midagi enam teha.Seepärast ta vast ise oligi viinud ise selle sinna kohta lisaks ka on lõikant 125 mootoratta raami pooleks mis samuti vedeleb seal kust ma selle raami sain.
Ei saa raami pilti üles lasta kahjuks liialt suur fail on
Metsa Kirjutas:Ta sai oma raha kätte talu eest ja tal omal polnud sellega nagunii midagi enam teha.Seepärast ta vast ise oligi viinud ise selle sinna kohta lisaks ka on lõikant 125 mootoratta raami pooleks mis samuti vedeleb seal kust ma selle raami sain.
Ei saa raami pilti üles lasta liialt suur fail on liialt suur
125 mootorratta raami... Ja kõik lõikas pooleks...
Lihtsalt kohutav, milline sadist!!!
ta lõikas sealt raamist välja mootorikinnituse tahtis teha mingisugust aiatraktorit aga kahjuks ta ei jõudnud seda valmis teha.Nüüd see raam mul seal vedeleb 2 tükkis.Muidu mootor on alles see vanem minski mootor aga to on omadega põhimõteliselt õhtul kuna ta olnud liialt kaua kuuris muldpõrandal.
Aga ikkagi on siis kellelgi huvi selle võrri raami vastu?
Vabandan suure OT pärast ja palun modedel koos käesolevaga postiga ka minu eelnevad selle teema postitused, mis nüüdseks vaid tärne sisaldavad ja mingit infot ei sisalda, kustutada.

Metsa Kirjutas:Pole mingisugune rauaärikas lihtsalt metsa tuka tagant tuli selline asi välja ja omal pole sellega midagi teha aga ära anda ka niisama ei taha.

Väike põhjendus, miks ma oma postituste sisud siit teemast kustutasin.

Kui peale vajalike materjalide välja otsimist, tehasemanuali sobiva lehe sisseskännimist, selle serverisse üles panekut ja foorumis küsimustele vastmist tuleb välja, et seda kõike on vaid kellegi mingi metsast leitud ja tema jaoks tundmatu rauatüki müügiedenduseks tarvis, mõtleb iga inimene kindlasti järgmine kord, kui keegi midagi küsib, et kas on mõtet ennast vastamisega vaevata. Ise ma tean seda infot niisama ka. Kui kellelgi oma hobides abi vaja on kas info või vajalike osadega, olen alati aidanud, kui see minu võimuses on.
Reklaami ning turundusega tegelen päevast päeva elatise hankimiseks ja tavaliselt saan selle eest minimaalselt 230.-/h ning kommertseesmärkideks seda niisama teha ei taha.
Ise olin loll, et ei vaevunud kõigepealt foorumi arhiivi vaatama.

Metsa Kirjutas:Mis võiks olla autonumbrite väärtus nendest aastatest.

Metsa Kirjutas:Mul on olemas paar pada.Kui on huvi siis tehke pakkumine

Metsa Kirjutas:palju võib maksta 86 a passat,bensiin,pikem variant.

Metsa Kirjutas:Oman ka juhuslikult kaht GAZ52 1 on 3 ukseline teine 2 ukseline 1 on väga heas seisus vaid mootoris on mingi väike rikke.(Kabiin on puhtaks tehtud )Kui on huvi siis võin aitata.

Metsa Kirjutas:Aga tegelt mis on selle raami turuväärtus. (kavas maha müüa)
Ei no jah ega tänapäeval pole mõtet loota inimeste lahkusele ja mõistmisele.Ise üritasin aitata kogujaid ja taastajaid kellel huvi on selliste asjade vastu.Aga mis ma vastu sain et olen,varas,pätt,mingi rauärikas jne ja vaid rahast mõtlen. Eelmised postid on seotud et ma mingid asja niisama ära ei anna vaid saaks sümboolse tasu.ja et keegi niimoodi vahelt ei võttaks et ostab mult 100kr edasi annab sama asja 1000kr. Samal ajal vedelevad need asjad väljas ja saavad kahjustusi kuna endal puudub huvi ja oskused.Kui liialt ära roostetavad siis ainuke tee on kuusakoski.Elu läheb edasi.
See pole mingine aitamine, sry aga 99,999% Eestis leiduvast on lihtsalt s*nnik ja selle müügiks pakkumine "nii et keegi selle eest rohkem ei saaks küsida" viib paratamatule selleni, et kes teab, see ei ütle ning sina võid selle asja utiili viia ja pärast targutada. Minugi poolest võivad need asjad mädanedagi maa sisse, sest selle mäda "taastamine" läheb kordades kallimaks kui korraliku asja ostmine.

Arvesta sellega, et kollektsionääril ei ole lihtsalt raha, et "kõike leiduvat saasta" nn TURUHINNAGA kokku osta ja samas üks kõik kui head diili sa ka ei teeks, võib juhtuda, et järgmine teeb sellest veel parema, selline kartus ei tekita muud kui enesele si*a maitset suhu. Kui sa tahad, et sinu kätte sattunud "unikaalne" asi leiaks omale parema koha kui võsa, siis kingi see ära või vaheta, kui sa päris tasuta ei taha loobuda.

Dad.
P.S. Mulle näidati Lanz traktorit, mis vahetati 56 roosi vastu, "hind" oli selline kuna "ostja" oli kollektsionäär ja "müüja" abikaasal oli sünnipäev tulemas.
Lehti: 1 2