automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
sai siis soetatud pea-aegu täisoriginaalis vana jawa.
silma järgi on sellel vahetatud ainult süütepoolid Smile
ratta enamus kroomosasi on suhtelist lheas korras .
[Pilt: a50833?start=13]
Silindripead, süütelukk ja tagumine rehv on ka valed.
Hmm, minu silmale on süütelukk küll täiesti konkreetse katteplekiga sobiv. Silindripead...pole ka nii kindel, et nad valed oleksid. Tagarehv on aga kulumaterjal ja ajastu kohaselt laenatud nõukogude päritolu sõiduvahendilt.

A.
stretch Kirjutas:Silindripead, süütelukk ja tagumine rehv on ka valed.


silindripead , süütelukk on originaalid ja tagurehv on jah kahjux vene oma.
Ei tea mis konkreetse tsikli tootmisaastaks olla võiks? Süütelukk peaks olema valge plastiga ning silindripead ümarate ribidega.
Lisaks ma näen ühelt pildilt on vale veel esiratta rummul olev katteplekk.

Tegelikult tundub terve mootor natuke uuema aastakäigu oma olevat, mistõttu silindripead vähemalt mootori suhtes on siiski õiged.
stretch Kirjutas:Ei tea mis konkreetse tsikli tootmisaastaks olla võiks? Süütelukk peaks olema valge plastiga ning silindripead ümarate ribidega.
Lisaks ma näen ühelt pildilt on vale veel esiratta rummul olev katteplekk.

Tegelikult tundub terve mootor natuke uuema aastakäigu oma olevat, mistõttu silindripead vähemalt mootori suhtes on siiski õiged.


pirkale oli aastaarvuks märgitud 196... viimane aasta oli puudu.

nüüd siin väheke putitasin masinat peale paarikümne aasta seismist ja käib teisest vändalöögist ja edasi käib ka väga hässti . kompressioon on siiamaani nendest jawadest millega sõitnud olen palju parem.

tundub olevat aus masin .
mõnus pill sul Smile
Erik Kirjutas:mõnus pill sul Smile

tänud Smile nyyd siis eesti teedel pyhapäeviti 1 kaunitar juures
Selline "kaunitaride" kari paneb küll suu vett jooksma:
http://photofile.ru/users/qwertymipt/3543475/
Tervist, peab mainimatõesti, et te omate ilusat masinatSmile

Minu jawa aastaks on 1969 ning samuti on samasugused silindripead ja must süütelukk ja eelmine omanik kellele oli see uuest peast ostetud, ütles et vahetatud pole midagi va mootoris oli vene ajast juba täis kap.remont?Rolleyes Ei usu hästi, et kokkusattumus..
Ja mina ausalt öelda ei viriseks selle tagarehvi kallal, sest see ju tavaline nähtus jawade all.
Mul 1973nda aasta masin ja süütelukk täiesti originaal, täpselt samasugune, samuti silindripead. Ja uuema põlvkonna mootor ei saa see olla, sest 634 oli ikka hoopis teistsugune ja kandilisem mootor.
Kas keegi on rääkinud siin teemas uuema põlvkonna (634) mootorist?