automoto.ee foorumid

Täisversioon: foto 2106 kelladest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 väiksematest kelladest (spido- ja tahhomeetrit pole vaja). Internetist oli vähe abi Toungue
[quote='commodore' pid='251852' dateline='1281866516']
Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 v�iksematest kelladest.../quote]

Võhikuna küsin, kas 03 ja 06 näidikud on milleski erinevad? S.t., kas 03 pealt tehtud pilt sobiks?
Ausalt ei oska öelda, ma ei tea Ladadest midagi Sad
Vanematel 2103-del on veetemperatuuri näidikul punane ala laiem. Muidu sama.
(15-08-2010, 13:01 PM)commodore Kirjutas: [ -> ]Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 väiksematest kelladest (spido- ja tahhomeetrit pole vaja). Internetist oli vähe abi Toungue
Kuna küsimus on püstitatud vist tähelepanu vajadusest siis vastuseks kriban. Kõik VAZ tooted on toodetud vastavalt GOST-ile Venemaal... selleks tuleks esitada täpne küsimus, et saaks vastata. Ärge risustage foorumit.
Ära ole nii vaenulik, see on täiesti legitiimne küsimus. Ma teen Estonia 21-te rFactori simulaatori jaoks (ühes teises alafoorumis on vana teema) ja mul on vaja need kellad reprodutseerida:
[Pilt: ys4Bc.jpg]
Selliselt fotolt ei saa ma nendest väikestest pildikestest kellade peal mitte muhvigi aru.
See pilt sobib http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/18168837
Kui väiksematest "kelladest" soovi täpsemaid pilte näha siis saab sealt albumist otsida,on kohe järgmisel leheküljel olemas.
Tänan abi eest!