foto 2106 kelladest
#1

Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 väiksematest kelladest (spido- ja tahhomeetrit pole vaja). Internetist oli vähe abi Toungue
Vasta
#2

[quote='commodore' pid='251852' dateline='1281866516']
Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 v�iksematest kelladest.../quote]

Võhikuna küsin, kas 03 ja 06 näidikud on milleski erinevad? S.t., kas 03 pealt tehtud pilt sobiks?
Vasta
#3

Ausalt ei oska öelda, ma ei tea Ladadest midagi Sad
Vasta
#4

Vanematel 2103-del on veetemperatuuri näidikul punane ala laiem. Muidu sama.
Vasta
#5

(15-08-2010, 13:01 PM)commodore Kirjutas:  Otsin suure resolutsiooniga fotot VAZ 2106 väiksematest kelladest (spido- ja tahhomeetrit pole vaja). Internetist oli vähe abi Toungue
Kuna küsimus on püstitatud vist tähelepanu vajadusest siis vastuseks kriban. Kõik VAZ tooted on toodetud vastavalt GOST-ile Venemaal... selleks tuleks esitada täpne küsimus, et saaks vastata. Ärge risustage foorumit.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

Ära ole nii vaenulik, see on täiesti legitiimne küsimus. Ma teen Estonia 21-te rFactori simulaatori jaoks (ühes teises alafoorumis on vana teema) ja mul on vaja need kellad reprodutseerida:
[Pilt: ys4Bc.jpg]
Selliselt fotolt ei saa ma nendest väikestest pildikestest kellade peal mitte muhvigi aru.
Vasta
#7

See pilt sobib http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/18168837
Kui väiksematest "kelladest" soovi täpsemaid pilte näha siis saab sealt albumist otsida,on kohe järgmisel leheküljel olemas.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#8

Tänan abi eest!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne