automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6
[attachment=91972
29 mai.2022 Käsitöö ja vanavara päeval on oodatud näitusele kõik liikurvahendid mida seob lause" Valmistatud NSV Liidus ". Kõik kauplejad kes tulevad kohale autoga NSV Liidust ,on kohamaksust vabastatud!
Esimene osaline jäi pihku! Big Grin
[attachment=92918 Esimene sõiduk on näituseplatsile kohale tulnud. Ootame lisa Big Grin
Vanavara päeval  oksjonilt võimalik soetada militaarset kola ja üks videol olevatest IIVANITEST. https://youtu.be/CEXCdhCZ_Zs
[attachment=97625] Olete kõik oodatud! kell 10 sõidavad Ladad näituseplatsile. Tuju tõstab Sada ja seened. https://youtu.be/j9KeUi8cLAA  Päevalõpuks loteriiloosimisel osalevad kõik loteriipiletid ja parkimispiletid. Mõlemad piletid koos oma telnrga palun pange EW aegsesse viinakasti muuseumi trepil .
Lugupeetud vanatehnikaga saabujad. Palun parkige oma sõidukid näituse platsist edasi tee äärde LINDI TAHA. Pargin sinna näidiseks ühe Gaz 67. Laske lint maha või pugege alt läbi. Kui lint juhtub purunema siis palun paigake see (jätan 67 peale selleks linti). Kui Ladad on saabunud  enne  10 t näituseplatsile ja seal on seejärel ruumi pange oma sõiduk sinna. 
Kui leiate laadaplatsilt käru mille käsipiduri hoova küljes on veoka AL velg( ka müügiks) siis teadke ,et müüja on minu õde ja ta on nõus kõik teile soodsahinna eest ära müüma. Ärge ainult pügage teda Smile.Sama käru juures on Makita väga vähe kasutatud survepesur laiali lammutatult(kadunud on korpuse kinnituskruvid) ,mis peaks  nüüd töötama. Hinnaks on 10 eur. Asjad mille hinnad on üle 100 kuuluvad mulle ja kauplemine toimub minuga Cool.
[attachment=99264]Tulge kaupa tuulutama. keelt kastma ,kõhtu täitma ja meelt lahutama! Kui ostetud samakas kõrvetab ,jahuta seda jäätisega ja lõpuks loputa kõik alla angerjasupiga!
Lehti: 1 2 3 4 5 6