automoto.ee foorumid

Täisversioon: Porilaua jäänus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Panen tuvastamiseks välja tüki porilaua tagaosa,mis tuli vana lauda vundamendi kaevamisel. Maa seest päeva valgele.
Kuju ja välimuse poolest sobiks IZ 350 ja 49 aga tagumine helkur on liiga suur,et olla IZi oma. Samuti on alumises osas kõvasti neetimist tehtud?Porilaud ise on must olnud ja mingil määral oli alles ka valge triip.
[Pilt: 01067605959fbbe.jpg]
[Pilt: 010676059704201.jpg]
[Pilt: 010676060361700.jpg]
[Pilt: 010676060556340.jpg]
[Pilt: 01067606072169e.jpg]
[Pilt: 010676061185899.jpg]
Kaeva edasi, võib olla tuleb terve mootorratas välja ja siis on parem tuvastada, millele see porikas kuulub.
No mida siin tuvastada, siilile ja kassilegi selge, et IŽ-i porilaua ots, pane sinna mis tahes helkur külge, ega see midagi ei muuda. Aga kaeva muidugi edasi..., siis saab ksf! Süsikas ka paremini tuvastada.[/i]
Olen seda vundamenti juba 3 päeva kaevanud ja tervet ratast sealt välja ei tule kohe kindlasti. Küll aga on tulnud ohtralt okastraati,klaasikilde ja konservikarbi plekke ning paar padruni hülssi. Aga lootus midagi enamat saada on küll veidi liialt optimistlik.Wink
Mind huvitaks rohkem,mis masina helkur sellel porilauale külge poogitud on?
Millest rohkem? Kaevamisest?
Ma kohe ei saa aru,mis reaktsioon tabas isand Kassi aga tänase seisuga on kõik metallne välja kaevatud vana lauda vundamendi ümbrusest. Ning rohkem sealt enam midagi ei tule.
Mittevajalik rämps on juba ära realiseeritud kokkostu ja see porilaua jupp oli ainus säilitamist väärt asi.
Tavaline reaktsioon, ma lihtsalt olengi selline pahur ja tige vanainime.
Aga ise kirjutad - mind huvitaks rohkem... Alguses huvitas, mis porilauajupp see on, siis mille helkur... Ja kas see on üldse helkur, kas sinna sisse mitte hõõglambikest ei käi? Klaasiraam paistab olevat lahtikäiv ja " mind huvitab rohkem", mis poldiots seal küljepeal on, kas sinna ei peaks elektrijuhe käima?
Ja loo lõpetuseks selline arvamine, et kui keegi ei vaevunud Sulle porilauajupi olemuse kohta midagi sisulist vastama, siis selle roostes tagatule kohta ei tule ammugi midagi targemat, kui et kaeva edasi! Tule päritolu selgitamiseks oleks vaja paremaid pilte, näiteks kinnitusest jne, puhastada, mõõte jne ja ka siis ei oska keegi midagi suurt vastata. Üldjuhul ju jalgratta- ja tsiklitootjad ise tulesid, vilesid ja ka palju olulisemaid detaile ise oma vabrikus ei valmistanud vaid ostsid spetsialiseerunud tootjatelt koostud sisse ja toppisid oma toodangule külge.
Aga et midagi vastata, siis pakun, et on ennesõja jalgratta lisavarustuse tagatuli, lihtsalt "lambist pakun".
Äraole pahur tee naisele ära ja võta asjarahulikut sa ei pea neid asjutegema mida sai ese ei taqha,häkki peap
see on kassssssssile
(28-06-2014, 10:57 AM)Armex Kirjutas: [ -> ]Äraole pahur tee naisele ära ja võta asjarahulikut sa ei pea neid asjutegema mida sai ese ei taqha,häkki peap
see on kassssssssile

No näed, kohe teine tera! Asjalik postitus ja tark õpetus sõber Arno poolt! Cool Just selliseid sisukaid postitusi ootaks siia foorumisse rohkem, mitte nagu "müüa võimas kuumaahi, 320 W" või kuidas see jama seal kuulutuses seal oli!
Aga Arnole ja teistele selgituseks - ma ei taha tegelikult midagi teha! Sad Aga kui mina ei tee, kes siis teeb? Kes identifitseerib Teile IŽ-i porilauajupi, kes tagatule? Üldse tuleks siin foorumis rohkem raputada, nii et s..t ja sulepuru lendaks ja värskemat õhku liikuma hakkaks!
Ja ära tuleks teha hoopis ksf! Armexile, kui jõudu ja tervist on, siis teeme ka! Toungue
Eks ma saan Kassi murest aru, kas mitte polnud ühe raamatu suur loosung: teadmatus on jõud?! Enamus teemasid ju nalja teemad nii või teisit.Kohati tekib endalgi tunne,et loen nõukogudeaegset huumori ajakirja Pikker.Big Grin
Oleks huvitavam lugeda mõne Zündappi või muu saksa tehnika juttu.Aga see on rohekm siis kitsama seltskonna jutt,millest nagu nii suurem enamus aru ei saaks. Või kui saaks siis tekiks rahval igasugu muud väärkujutelmad asjadest.
Ma õnneks pole nii loll,et pole mõnda asja nagu see vana Izhi porilaud, elusuuruses ja masina küljes kohanud. Küll aga kahjuks palju ennesõja aegset tehnikat on jätkuvalt must maa.Sad Aga kus sa selle kohta õppida saad? See foorum ja internett oleks nagu see kõige odavam variant?! Väga ei usu,et keegi mulle lahkelt oma ZÜndappi või DkW raamatut laenaks, erandiks need,kes mind tunnevad.
Aga ok, mina sain oma küsimusele vastuse, küll kaudselt aga sain ja jään sellega rahule.
(28-06-2014, 19:27 PM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Oleks huvitavam lugeda mõne Zündappi või muu saksa tehnika juttu.Aga see on rohekm siis kitsama seltskonna jutt,millest nagu nii suurem enamus aru ei saaks. Või kui saaks siis tekiks rahval igasugu muud väärkujutelmad asjadest.
Ma õnneks pole nii loll,et pole mõnda asja nagu see vana Izhi porilaud, elusuuruses ja masina küljes kohanud. Küll aga kahjuks palju ennesõja aegset tehnikat on jätkuvalt must maa.Sad Aga kus sa selle kohta õppida saad? See foorum ja internett oleks nagu see kõige odavam variant?! Väga ei usu,et keegi mulle lahkelt oma ZÜndappi või DkW raamatut laenaks, erandiks need,kes mind tunnevad.
Aga ok, mina sain oma küsimusele vastuse, küll kaudselt aga sain ja jään sellega rahule.

Kordan järjekindlalt, et ka keerulistest asjadest saad lihtsalt ja arusaadavalt kirjutada, mina muidugi seda kunsti ei valda, aga võimalik on. Lisaboonuseks oleks laiadele massidele ajuloputuse tegemine ja väärkujutelmade loomine! Cool
Aga ok, huvitav, kust kohast Sa oma küsimusele vastuse said ja milline see vastus on? Rolleyes Oleks omalgi vahva siit foorumist midagi odavalt õppida! Toungue
Jälle läks pläraks...
kassil mingid argumendid muidugi on...
(28-06-2014, 22:56 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Jälle läks pläraks...
kassil mingid argumendid muidugi on...

Aga liiga vähe või liiga lahjad argumendid, või mis? Ma võin ka mitte kirjutada, raske on, aga mitte võimatu! Kui sellest foorumi kvaliteet paraneb, siis olen rõõmuga vakka! Cool