automoto.ee foorumid
Foorumi ülerahvastatus - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Foorumi ülerahvastatus (/showthread.php?tid=23629)

Lehed: 1 2


Foorumi ülerahvastatus - sigalane - 08-04-2008

Tere
Kummitab mind juba pikemat aega probleem et foorumis on korraga üheaegselt liiga palju kasutajaid, mis ei lase normaalselt lehti sirvida sest maksimaalne kasutajate arv on saavutatud. Tipptundidel on olukord veel mõistetav, kuid hetkel kell kolmveerand kaks varahommikul foorumit sirvides ka ressurssidest puudu jääb siis ehk oleks aeg mõelda et meie armas foorum nõuab uuendusi ja täiendusi.

Parimat,
Sander


RE: Foorumi ülerahvastatus - valdo - 08-04-2008

Kummaline... miks minul sellist probleemi pole viimastel kuudel olnud? Äkki probleem hoopiski Sinu võrguühenduses ja selle umbesolekus?


RE: Foorumi ülerahvastatus - Raudpats - 08-04-2008

Minul erinevate ühendustega sama probleem paar korda nädalas.


RE: Foorumi ülerahvastatus - postimees - 08-04-2008

Kell 8.10 andis järjekordselt teate "The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy."


RE: Foorumi ülerahvastatus - Zaika - 08-04-2008

Tere,

Ka minul tuleb igapäevaselt see teada kahjuks ette.

Parimat,
JN


RE: Foorumi ülerahvastatus - jurka - 08-04-2008

Juhtub ikka,enamasti õhtupoole.


RE: Foorumi ülerahvastatus - zyndapp666 - 08-04-2008

ma tean mida te tunnete, veel eile oli sama jama...Wink


RE: Foorumi ülerahvastatus - koterman - 08-04-2008

sama siinpool.
k

zyndapp666 Kirjutas:ma tean mida te tunnete, veel eile oli sama jama...Wink



RE: Foorumi ülerahvastatus - motoblokk - 08-04-2008

Ka minul on peaaegu igal õhtul sama jama.
Olen proovinud erinevate ühendustega.


RE: Foorumi ülerahvastatus - Jossu - 08-04-2008

Minul nii hommikul kui õhtul erinevatel kellaaegadel see jama...vahepeal ei lase üldse foorumisse ligi...


RE: Foorumi ülerahvastatus - tehnikasurm - 08-04-2008

Tavaliselt õhtuti on sama jama


RE: Foorumi ülerahvastatus - rallitaja - 08-04-2008

Lõuna ajal on ette tulnud, õhtuti ka. Öösel kell 2.00 samuti. Aga harva.


RE: Foorumi ülerahvastatus - hillar - 08-04-2008

täna jukerdas kah 15.00 paiku. jäigi koolis välja logimata selle pärast.


RE: Foorumi ülerahvastatus - PETSS - 08-04-2008

Aeg ajalt ka probleeme ette tulnud . Tawaliselt just siis kui foorumit kõige rohkem waja. Senini asjast üle saadud.Ühe sigareti jooksul asi lahenenud.See wiimne lause ei propageeri suitsetamist.


RE: Foorumi ülerahvastatus - unimüts - 09-04-2008

mellpoiss Kirjutas:
Timm Kirjutas:Kui nii juhtub, siis miskipärast alati kirun mingeid "võrritatte", kes otsivad lahendust, kumbapidi "teltale" mutrit sisse keerata.

Igati teretulnud tatid.
Kui vaadata postituste arve, siis liidriteks on "ühistranspordi probleemidega" tegelejad. (Kes, mis liinil, mis muusikat kuulab.Big Grin)

"võrritatid" on ammu ammu siit foorumist lahkunud. Pole poole aasta jooksul ühtegi head arutelu võrritattide kohta leidnud. Rääkimata mutri keeramise süsteemist.
Teisalt pole ka massiliselt kirjeldatud autode ehitusi, ega vanatehnika kohta.

Kuna Konto "unimüts" alt loeb foorumit mitu inimest, siis olen siiani arvasin, et üritatakse piirata liikumist foorumis. Teisalt see ülerahvastatus on imelik. St Ta liigub erinevatel aegadel ja kui serverisse ei saa kohe ja refreshiga õnnestub sisse saada leidub foorumis vaid 5-8 inimest - see on isiklikult imelik.
Samas olen tähele pannud, et väljalogituna saab 90% alati sisse.


RE: Foorumi ülerahvastatus - miniest - 09-04-2008

Mina ei saanud eila isegi välja logida. Kuid 3 tundi hiljem sain ma juba ennast välja ja sisse logida.
Minu arust inimeste arvust mis foorumis sisse loginud on ei olene, sest ka ainult 2-3 inimese ajal on AM foorum panges olnud.


RE: Foorumi ülerahvastatus - indrek1000 - 09-04-2008

Sama asi ka siinmail. Vahel natsa ootan ja siis f5, aitab alati.


RE: Foorumi ülerahvastatus - Martti - 09-04-2008

Mis teile halajatele muud soovitada - minge garaaþi ja tehke käed õliseks, ega kogu päev ja öö pole vaja arvuti monitori klaasistunud silmadega vaadata.
Üldiselt tundub mida suuremaks läheb heaolu, seda rohkem hakkab siia selliseid imelikke teemasid tulema, vaadake näiteks teemat Avatarid.


RE: Foorumi ülerahvastatus - mesamees - 09-04-2008

No see avataride teema on omaette jaburus.Aga see garaaþiminek ja käte õliseks tegemine on ju raskendatud kui vahepeal on garaaþis mõistus kinnikiilunud ja oleks vaja foorumist veidi tarkust juurde saada(loe targemate käest nõu küsida),aga vot rsk ei õnnestu kui foorumisse sisse ei saa.


RE: Foorumi ülerahvastatus - Martti - 09-04-2008

Viimasel ajal on bussi ja trolli numbrite vahelt raske midagi asjaliku leida. Kui ülerahvastatus seda ka koomale tõmbaks siis oleks ju kõik korras.