Foorumi ülerahvastatus
#1

Tere
Kummitab mind juba pikemat aega probleem et foorumis on korraga üheaegselt liiga palju kasutajaid, mis ei lase normaalselt lehti sirvida sest maksimaalne kasutajate arv on saavutatud. Tipptundidel on olukord veel mõistetav, kuid hetkel kell kolmveerand kaks varahommikul foorumit sirvides ka ressurssidest puudu jääb siis ehk oleks aeg mõelda et meie armas foorum nõuab uuendusi ja täiendusi.

Parimat,
Sander

Parimat, Sander
Vasta
#2

Kummaline... miks minul sellist probleemi pole viimastel kuudel olnud? Äkki probleem hoopiski Sinu võrguühenduses ja selle umbesolekus?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Minul erinevate ühendustega sama probleem paar korda nädalas.
Vasta
#4

Kell 8.10 andis järjekordselt teate "The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy."
Vasta
#5

Tere,

Ka minul tuleb igapäevaselt see teada kahjuks ette.

Parimat,
JN

On alles elektril Jõud
Vasta
#6

Juhtub ikka,enamasti õhtupoole.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#7

ma tean mida te tunnete, veel eile oli sama jama...Wink

militaarmootorrattur
Vasta
#8

sama siinpool.
k

zyndapp666 Kirjutas:ma tean mida te tunnete, veel eile oli sama jama...Wink
Vasta
#9

Ka minul on peaaegu igal õhtul sama jama.
Olen proovinud erinevate ühendustega.

http://fotoalbum.ee/photos/TheoK/sets
--------------------------------------
Minu albumid
Vasta
#10

Minul nii hommikul kui õhtul erinevatel kellaaegadel see jama...vahepeal ei lase üldse foorumisse ligi...



Vasta
#11

Tavaliselt õhtuti on sama jama
Vasta
#12

Lõuna ajal on ette tulnud, õhtuti ka. Öösel kell 2.00 samuti. Aga harva.
Vasta
#13

täna jukerdas kah 15.00 paiku. jäigi koolis välja logimata selle pärast.
Vasta
#14

Aeg ajalt ka probleeme ette tulnud . Tawaliselt just siis kui foorumit kõige rohkem waja. Senini asjast üle saadud.Ühe sigareti jooksul asi lahenenud.See wiimne lause ei propageeri suitsetamist.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#15

mellpoiss Kirjutas:
Timm Kirjutas:Kui nii juhtub, siis miskipärast alati kirun mingeid "võrritatte", kes otsivad lahendust, kumbapidi "teltale" mutrit sisse keerata.

Igati teretulnud tatid.
Kui vaadata postituste arve, siis liidriteks on "ühistranspordi probleemidega" tegelejad. (Kes, mis liinil, mis muusikat kuulab.Big Grin)

"võrritatid" on ammu ammu siit foorumist lahkunud. Pole poole aasta jooksul ühtegi head arutelu võrritattide kohta leidnud. Rääkimata mutri keeramise süsteemist.
Teisalt pole ka massiliselt kirjeldatud autode ehitusi, ega vanatehnika kohta.

Kuna Konto "unimüts" alt loeb foorumit mitu inimest, siis olen siiani arvasin, et üritatakse piirata liikumist foorumis. Teisalt see ülerahvastatus on imelik. St Ta liigub erinevatel aegadel ja kui serverisse ei saa kohe ja refreshiga õnnestub sisse saada leidub foorumis vaid 5-8 inimest - see on isiklikult imelik.
Samas olen tähele pannud, et väljalogituna saab 90% alati sisse.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#16

Mina ei saanud eila isegi välja logida. Kuid 3 tundi hiljem sain ma juba ennast välja ja sisse logida.
Minu arust inimeste arvust mis foorumis sisse loginud on ei olene, sest ka ainult 2-3 inimese ajal on AM foorum panges olnud.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#17

Sama asi ka siinmail. Vahel natsa ootan ja siis f5, aitab alati.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#18

Mis teile halajatele muud soovitada - minge garaaþi ja tehke käed õliseks, ega kogu päev ja öö pole vaja arvuti monitori klaasistunud silmadega vaadata.
Üldiselt tundub mida suuremaks läheb heaolu, seda rohkem hakkab siia selliseid imelikke teemasid tulema, vaadake näiteks teemat Avatarid.
Vasta
#19

No see avataride teema on omaette jaburus.Aga see garaaþiminek ja käte õliseks tegemine on ju raskendatud kui vahepeal on garaaþis mõistus kinnikiilunud ja oleks vaja foorumist veidi tarkust juurde saada(loe targemate käest nõu küsida),aga vot rsk ei õnnestu kui foorumisse sisse ei saa.
Vasta
#20

Viimasel ajal on bussi ja trolli numbrite vahelt raske midagi asjaliku leida. Kui ülerahvastatus seda ka koomale tõmbaks siis oleks ju kõik korras.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne