automoto.ee foorumid
millega keegi tegeleb? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: millega keegi tegeleb? (/showthread.php?tid=5765)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


millega keegi tegeleb? - svenson - 12-04-2004

Tasuks siia kirja panna juhul, kui oled nõus ka kaasfoorumlasi antud valdkonnas omakasupüüdmatult abistama, soodsmat diili välja ajama jne. Ehk nagu meie mees Havannas


RE: millega keegi tegeleb? - 13piisab - 12-04-2004

mina õpin TTÜs sidet.

äraelamiseks teen rahvastikuteadust (õigemini teen teadlaste \"musta töö\" ära: valmistan neile materjale ette, klopsin tekste-tabeleid-pilte raamatuks kokku, sobitan numbreid teineteisega klappimaSmile jne).


RE: millega keegi tegeleb? - Edel - 12-04-2004

Mina töötan ehitusel ja olen ventilatsiooniluksepp(vendimees). Peagi 2 aastat juba.


RE: millega keegi tegeleb? - oldmoped - 12-04-2004

kui vanadest masinatest aega üle jääb, siis tegelen selle aja reklaamide, trükiste, siltide, kleebiste ja muu sellise valmistamisega


RE: millega keegi tegeleb? - valdo - 12-04-2004

Tegelen ITga teoreetilise poole pealt... juba miski üle 17 aasta. Viimased 11 aastat olen spetsialiseerinud andmeturbele. Erialakeeles siis süsteemianalüütik Smile

Lisaks analüütikutööle tegelen palju koolitamiste ja õppejõutööga, sh IT Kolledzis, Tallinna Tehnikaülikoolis ja aeg-ajal ühekordsete projektidena ka mujal. Minu käekirja on nt digiallkirja seaduse sees (mida olen palju ka koolitanud) ja isikuandmete kaitse seaduse IT poole sees Smile

Olen kirjutanud ka mitmeid üldharivaid asju IT poole pealt, kunagi ammu (1997) Sorose rahadega Infoühiskonna aabitsa, digiallkirja tutvustusraamatu jt.


RE: millega keegi tegeleb? - mrali - 12-04-2004

TTÜs telekomi bakalaureus praegu jooksmas 3.aastat.Muidu hetkel vaba inimene.


RE: RE: millega keegi tegeleb? - svenson - 12-04-2004

iz350 Kirjutas:PS!Svenson,millises kolmest päästeväeosas sa töötad?Ise teenisin Jõhvis omal ajal(95-96)aega.
Tallinnas. irw@töötan... ei muidu palka makstakse küll


RE: millega keegi tegeleb? - unicman - 12-04-2004

TTK-s lõputöö käsil... muidu varuosade müügimees...


RE: millega keegi tegeleb? - Aspelund - 12-04-2004

Hetkel korraldan suhteid ja vahel kirjutan ka mõnes ajakirjas/ajalehes.

Asp


RE: millega keegi tegeleb? - grahv - 12-04-2004

Kaitseliidus instruktor-noortejuht


RE: millega keegi tegeleb? - Jansa - 12-04-2004

Raha makstakse mulle sellest asutusest, ametikoha nimi on küll autojuht, aga noh, see annab venima üsna laias ulatuses. Wink


RE: millega keegi tegeleb? - valts - 12-04-2004

Hetkel tegelen gümnaasiumi lõpetamisega ja sügisel tuleb minna aega teenima. Siis vaatab, mis saab. Kuhugi autoerialale õppima arvatavasti.


RE: millega keegi tegeleb? - kalle - 12-04-2004

Sellest aastast ise endale tööandja, ehk treilamees(puksiirabi)Wink.Eelnevalt (10 aastat) tegelesin ümarpuidu ostu-müügiga,laevade laadimisega nii Eestis kui välisriikides ja muu kõigega , mis selle juurde käis.


RE: millega keegi tegeleb? - pppp - 12-04-2004

Nii kahe sõnaga kokku võetult:
Digitaalelektroonika ja viimasel ajal ka suht raualähedane softiarendus.


RE: RE: millega keegi tegeleb? - Regardman - 12-04-2004

Põhikool ja vabal ajal fotografeerin.


RE: RE: RE: millega keegi tegeleb? - agaa - 12-04-2004

Hetkel ühes autovaruosade poes müüja(see hetk kestab juba 14 aastatSmile).Ja nüüd (2008) tegelen rehvidega.


RE: millega keegi tegeleb? - pkuldsaar - 12-04-2004

Töötan teedeehituse vallas e. AS TALTERis objektijuhina. Ärge nüüd mind kehvades teedes süüdistage. Lisaks on viimased pingutused TTÜs trasnspordiehituse õppesuunal.


RE: millega keegi tegeleb? - leek - 12-04-2004

põhikoht kultuuri alal aga ka tegevus fiena autovaruosade müügialal,lisaks oma projektid!


RE: millega keegi tegeleb? - ints - 12-04-2004

Töötan ise endale e. siis F.I.E.autoremont põhiliselt keretööd ja värvi eeltööd ,klaaside vahetus jne... vahest lammutan mõne auto \"kohalike tarbeks\" seibideks ka...


RE: millega keegi tegeleb? - Sm. Tasku - 13-04-2004

Töötan projektijuhina, Holland-Soome-Eesti kinnisvaraarendusfirma, kontor paikneb Tallinna \"citys\". Ümberringi sõelub äeste paelju välismaa autosid.......

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51