millega keegi tegeleb?
#1

Tasuks siia kirja panna juhul, kui oled nõus ka kaasfoorumlasi antud valdkonnas omakasupüüdmatult abistama, soodsmat diili välja ajama jne. Ehk nagu meie mees Havannas
Vasta
#2

mina õpin TTÜs sidet.

äraelamiseks teen rahvastikuteadust (õigemini teen teadlaste \"musta töö\" ära: valmistan neile materjale ette, klopsin tekste-tabeleid-pilte raamatuks kokku, sobitan numbreid teineteisega klappimaSmile jne).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Mina töötan ehitusel ja olen ventilatsiooniluksepp(vendimees). Peagi 2 aastat juba.
Vasta
#4

kui vanadest masinatest aega üle jääb, siis tegelen selle aja reklaamide, trükiste, siltide, kleebiste ja muu sellise valmistamisega
Vasta
#5

Tegelen ITga teoreetilise poole pealt... juba miski üle 17 aasta. Viimased 11 aastat olen spetsialiseerinud andmeturbele. Erialakeeles siis süsteemianalüütik Smile

Lisaks analüütikutööle tegelen palju koolitamiste ja õppejõutööga, sh IT Kolledzis, Tallinna Tehnikaülikoolis ja aeg-ajal ühekordsete projektidena ka mujal. Minu käekirja on nt digiallkirja seaduse sees (mida olen palju ka koolitanud) ja isikuandmete kaitse seaduse IT poole sees Smile

Olen kirjutanud ka mitmeid üldharivaid asju IT poole pealt, kunagi ammu (1997) Sorose rahadega Infoühiskonna aabitsa, digiallkirja tutvustusraamatu jt.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

TTÜs telekomi bakalaureus praegu jooksmas 3.aastat.Muidu hetkel vaba inimene.
Vasta
#7

iz350 Kirjutas:PS!Svenson,millises kolmest päästeväeosas sa töötad?Ise teenisin Jõhvis omal ajal(95-96)aega.
Tallinnas. irw@töötan... ei muidu palka makstakse küll
Vasta
#8

TTK-s lõputöö käsil... muidu varuosade müügimees...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#9

Hetkel korraldan suhteid ja vahel kirjutan ka mõnes ajakirjas/ajalehes.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

Kaitseliidus instruktor-noortejuht
Vasta
#11

Raha makstakse mulle sellest asutusest, ametikoha nimi on küll autojuht, aga noh, see annab venima üsna laias ulatuses. Wink
Vasta
#12

Hetkel tegelen gümnaasiumi lõpetamisega ja sügisel tuleb minna aega teenima. Siis vaatab, mis saab. Kuhugi autoerialale õppima arvatavasti.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#13

Sellest aastast ise endale tööandja, ehk treilamees(puksiirabi)Wink.Eelnevalt (10 aastat) tegelesin ümarpuidu ostu-müügiga,laevade laadimisega nii Eestis kui välisriikides ja muu kõigega , mis selle juurde käis.
Vasta
#14

Nii kahe sõnaga kokku võetult:
Digitaalelektroonika ja viimasel ajal ka suht raualähedane softiarendus.
Vasta
#15

Põhikool ja vabal ajal fotografeerin.
Vasta
#16

Hetkel ühes autovaruosade poes müüja(see hetk kestab juba 14 aastatSmile).Ja nüüd (2008) tegelen rehvidega.
Vasta
#17

Töötan teedeehituse vallas e. AS TALTERis objektijuhina. Ärge nüüd mind kehvades teedes süüdistage. Lisaks on viimased pingutused TTÜs trasnspordiehituse õppesuunal.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#18

põhikoht kultuuri alal aga ka tegevus fiena autovaruosade müügialal,lisaks oma projektid!

jeep cherokee
cadillac fleetwood
http://www.zone.ee/mbcar/
Vasta
#19

Töötan ise endale e. siis F.I.E.autoremont põhiliselt keretööd ja värvi eeltööd ,klaaside vahetus jne... vahest lammutan mõne auto \"kohalike tarbeks\" seibideks ka...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#20

Töötan projektijuhina, Holland-Soome-Eesti kinnisvaraarendusfirma, kontor paikneb Tallinna \"citys\". Ümberringi sõelub äeste paelju välismaa autosid.......

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne