#21

ma ei viitsi vaielda kuid kui osta traiali ratas siis paljudel on ka esiamordid. tagumisi pole ma kuskil näinud ega ka nendest kuulnud.
Vasta
#22

jah see tegelt pole präägu teema kaa niiet jätame selle... mootorratastel igastahes esimesed on... ja siis veel... põhi tuleks teha selline et on mingisugune metall seal peal ja seal on tahapoole suunatud sellised hambad peal (saab ka põhja peal ronida ja ei libise) peale võimsa tagakiige peavad olema ka võimsad veljed (palju tugevaid kodaraid)... rohkem ei oskagi hetkel midagi rääkida... täpsem raamikuju tuleks kuskit maha viksida ja siis keevitada nii et v50 õieti vahele läheks (ei jääks kuskilt põhjast välja turritama kaa... ronides tuleb palju ette põhja peal kargamist(triali jalgratastel sellejaoks esimese hammasratta ümber selline hammastega kaitse.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#23

kuhu see mõte sul jäi? pole pikka aega mittemidagi kuulnud

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#24

Tegelikult kui aus olla ja selline projekt juba ette võtta, siis tuleks soetada just lääne päritolu mootor, sest selle omadused on võrreldes \"venelastega\" hulga paremad(sellest projektist lähtudes). Kui aga otsustad \"ida mootori\" kasuks siis soovitaks võtta 125 cz mootori, sest olenemata tema juppide kallidusest saab teda hästI \"ümber töödleda\"(vahetada välja sidurikorv, väntvõlli\"töödelda\" jne). samuti on sellel mootoril hulga rohkem jõudu ja tõmmet, mida läheb antud projekti juhul vaja.....

KUID SEE ON KÕIGEST MINU ARVAMUS JA SOOVITUS!!!!!!!!!
Vasta
#25

Mopeedur sa aru said üldse mis inimene küsis ja triali tsiklit elus näinud oled või ?

Midagi nii lolli pole ammu lugenud.

Soovitused.
Mootoritest:
unusta ära mingi v50 või cz125. Ei sobi kumbki ja vaevalt sa seda cz oskad nii käima panna, et sulle selle ürituse jaoks sobiks.

Kui jah vene mootorist ilmtingimata pead ehitama siis sobivat tegelikult pole.
Kõige loogilisem ehk... mingi 125 minsk. Standard mootor. Selline kus keegi isehakanud tuunija kätt külge poleks pannud.
Amordid ja asjad....

Tegelikult on minu soovitus... see projekt läheb sul kallimaks kui osta tsikkel.

Mingi alla tuhande euro on võimalik mitte väga klikiaegne selline pill kätte saada. Otsi ja kogu raha see aeg mis sa ehitamisele kulutaks ja tulemuseks oleks mõtetu projekt .

Vasta
#26

aga kas sina said aru mis inimene kysis?

kysimus oli selles kuidas EHITADA ise triali ratast, kui oleks olnud soov OSTA siis oleks postitus l2inud 2RI rubriiki.

ja 6igupoolest ei sobiks yksi vana idaboki mootor, aga kui paremat v6tta ei ole siis mis teha noh tuleb hakkama saada ja v50 mingite muudatustega tuleks isegi kaalu poolest k6ne alla ja k2igukastis suuri muudatusi poleks vaja, kyll aga ylej22nud mootoris, minsk on kaa raske aga sellega olen n6us et temast on v6imalik midagi teha

P.S. sorri et t2pit2ked ei eksisteeri

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#27

Tervitus kõigile!!
Ka endal plaan sellist agregaati ehitama hakata ja tulevikus sellega oma lõbuks sõitma hakata ning õelgi ja kätt harjutada.Mina kavatsen selle teha vene \"mootorsae\" druzba mootoriga väga lihtsatel põhjustel:tal on piisavalt kubatuuri (pea sada kuubikut),tal on tsentrifugaalsidur(kes ei tea,siis see on selline sidur,mis võtab siis veo taha,kui annad pööret,väliselt toimib nagu nagu rollergi aga rolleril on vist varjaatoriga,see on lihtsalt õele lihtsam) ja mis kõige tähtsam ,see mootor on ime pisike ja kerge.
Muidugi druzba mootoril on ka omad vead ja iseärasused,aga nendest saab lahti,kui natukegi viitsimist nokitseda.Minu plaan on masin teha nii kerge,kui võimalik ja siin küsikski teiste arvamust,et kui paneks jalgaratta velgedele,kas siis vastu peaksid need(hea oleks kui saaks veel mingi trikiratta tugevamad veljed või midagi säärast).Kindlasti panen ka esi ja tagu amordid,seda kui jäigad veel ei tea.Loomulikult ei sa asja nii kerget teha,et selle alla masina tugevus ja vastupidavus tugevasti kannatab ,aga kuna asi jubedat retsi saama ei hakka siis saab tugevuse pealt veidi võibolla järgi anada.
Vasta
#28

trialit ikka tsentrifugaalsiduriga ei s6ida ja m6tle sellepeale et mis kummid sa sinna bmxi veljele peale paneksid? sellise kirjelduse j2rgi ei ehitaks triali ratast kerge ta v6ibolla tuleks aga ainult see ei aita, pealegi on druzba ju ikkagi mootorsaag. niisama p6ristamiseks on ka teisi masinaid.
muidugi kui niisama proovi m6ttes tahad teha siis lase k2ia aga m6tle ka n2iteks sellele, et (minu teada v2hemalt) ei kannata druzbat kallutada tema karburaatoti t6ttu, seda annab muidugi korraldada...

aga ma sinuasemel kui juba k2sile v6taks TRIALI ratta ehitamise siis ikka t2iega


vabandan veelkord et t2pit2hti pole

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#29

No kummide kohapealt ei teagi ,aga tean,et näiteks delta kummid saab täiesti edukalt jalgratta velgede peale panna.Muidugi ei tea,mis sellest asjast üldse välja tuleks kuid ega mul mingit päris õige triali ratta tegemis plaani polegi.Tsentrifugaal sidurit tahan selle pärast,et väike õde ka asjale pihta saaks,kuid ega sellisel masinal vist mingit erilist tõmmet poleks.Aga ikkagi arvan,et ka sellise suht odavalt ehitatava masinaga saab natuke triali maitset suhu ja noh eks elu näitab,teen valmis ja siis räägin kuidas asi toimib.Ja noh nagu ütlesid,et kui teha siis täiega,sellisel juhul läheb raha ka täiega ja seda on alati puudu.
Vasta
#30

raha on jah puudu alati... aga vaata sa r22gid et t6mmet poleks... kui t6mmet ei ole siis ei saa sa seda triali maiku kuskilt. kui 6e p2rast ehitad siis kaa muidugi tore aga kus ta seda trialit veel s6idab kui nii v2ike on et siduri kasutamisele pihta ei saa, seega kui teed 6e p2rast tsentrifugaalsiduriga triali ratta siis ei saa sina sellega trialit s6ita ja 6de saab niisama p6ristada, mis on kaa muidugi 2ge ag selleks ei ole vaja ennast vaevata mingit moodi triali ratta moodi ratta tegemisega, kui sa aru saad mis ma m6tlen
samas mis ma siis ikka jahun kui lihtsalt ehitamise p2rast siis palun anna tuld aga ma ei usu tulemusse lihtsalt.. samas kui valmis on ykskord siis ma tahan seda imelooma n2ha kyll ja vaadata kas mu teooria vastab t6ele

sorri, ma tean, t2pid on puudu.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#31

mina loobusin sellest projektis reaalselt mõtlema hakates ei tulnd asjast midagi välja ja triali maitset proovi jalgrattaga. usu kui sellega midagi välja ei tule siis ei tule sikliga ammugi .
Vasta
#32

TERVITUS. Aga kas sa 50 moriini mootorit oled uurind? Ma mõtlen seda vanemat automaat siduriga. Taga rattaks soovitan vaadata Suzuki van-vani oma päris paksu rehviga teine. Jõudu ja jäksu kui tegemiseks läheb.
Vasta
#33

see ju 125cc Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne