Pildikesi pärnust
#21

grahv Kirjutas:meile just teatati et kui pärnus vesi veel 40 senti tõuseb hakkab jälle kriis. Hetkel peaks olema miski meeter üle normi.

Sa tublimees päästeoperatsioonil?

loll on loll olla.
Vasta
#22

aga kuidas seal piir on teisel pool linna välja ? saaremaal täna jälle vesi tõueb homseks ka pidlimaterjal kuressaarest
Vasta
#23

Ma siin pühapäeval päästsin jah isamaa ja rhva eest kummipaadiga ja ilma kohati rinnuni vees sulistades ja paati lükates et ikka rohkem inimesi paati mahuks. ja täna olen veel operatiivmeeskonnas valves ühtul ehk saab lõpuks koju magama ka.
Vasta
#24

Minu sugulasel läks auto Munalaiu sadamas koos veega minema ja ega enam ei näe ka teda!
Vasta
#25

suvel hulbib rahva sekka pärnu randaToungue

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#26

Njaa torm oli jõhker.Eriti rannamatsas.Meil oli vesi majataga aga maja kõrgemal.Ning tuppa ei tulunud aga põld ja mereäärsed alles 2a tagasi istutatud õunapuud jne kõik peeses.Vend tegi videosid ka.Ta vbolla ripputab netti need siis näete ka.
Vasta
#27

Kaastunne Rannametsa inimestele ka minu poolt. Ise \"nautisin\" tormi Haapsalus. Aga sugulastel Rannametsas olla maja räästani vee alla jäänud, ja ise pääsesid nad napilt uppumisest. Siiani ei pääse maja juurde. Minu hinge jääb vaevama ka nende vana Volga, mis kuuri all seisis. Uppumissurm ei ole ikka autole kohane...

M20 `49
----------
urr | oopaap390@hotmail.com
Vasta
#28

Keegi olla juba suvel, ühele hallile vanamehel Ülemiste keskuse juures öelnud, et peale sellist keskust, Tallinna linn, täitsa valmis on ehitatud.


Vasta
#29

Mu sõbral oli garaažis 30-40 cm vett, Opel Astra ja 2 automootorit(põrandal) neil oli spetsiaalselt õlifiltrid ära keeratud niimoodi ,et õlifiltri alumise servani oli karter õli täis. Siis kui vesi ära voolas läksime garaaži uurima ja kõik kohad maast kuni 30-40cm laepoole olid sellised ilusad värvilised naq vesine õli ikka.
Vasta
#30

Ise küll seda suurt vett ei näinud, küll aga tormi ja uputuse tagajärgi. Esmaspäeva hommikul, kui naasin väeossa (teenin praegu Pärnu ÜJP-s) oli terve riviplats kõikvõimalikku päästetehnikat täis ja minu kasarmus magasid Scoutpati mehed. Teisipäeva homikul saadeti siis Tankitõrje-raketikompanii (kuhu ka mina kuulun) ja veel paar rühma linna koristama. Päev otsa tegutsesime rannapargis ja mujal rannaaladel, koristades ära mahalangenud puid. Tegelikult pidi see ikka päris jube olema mis seal toimus. Kõik õued ja tänavad olid igasugust prahti täis,mõnes hoovis olid metsikud jäämäed ja üldse meenutas kogu piirkond Aasia tsunaamipiirkonda.
Kolmapäeval käisime Häädemeestel talusid aitmas. Mereäärsetes majapidamistes olid püsti vaid hooned, puuriiidad, lauahunnikud ja kõik muud kergemad asjad olid sadade meetrite ulatuses laiali. Mainimata ei saa ka jätta tonnide viisi pilliroogu ja muud meresoga, mis oli täitnud paljud õued. Ühe talu (umbes kilomeeter rannast) ukse ees oli 6 meetrine paat.

Osa rühmas käis ka kolmapäevast-laupäevani Kihnus, osad veel kaks päeva Munalaiu sadamat koristamas ja 18 meest veel ka Häädemeestel lambakorjuseid kokku korjamas.

valts@sai kaks päeva tõsiselt mütata

P.S. \"Grahv\", nägin sind kah väeosa sööklas, mind ei tundnud sa vist kahjuks küll ära. Tervisi sulle!

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#31

Arvestades seda palju ma magada sain seoses selle sebimisega siis hea, et ma ennastki peeglistvaadates ära tundsin. A teinekord võid vabalt ise juurde tulla ju. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne