Millise firma traktor ja kes müüs?
#1

Tere!

Paluks siis natukene abi. Nimelt helistas mulle üks härra ja palus uurida ühe traktori kohta,mida müüdi eila Tagadi laadal. Oli olnud kuskil aia ääres. Peal ühesilindriline mootor. Ta sooviks müüjaga kontakti saada. Nii et kui kellegil on miskit teada või oskab juhatada,oleksin tänulik.
tel. 56 95 60 13 või ps.
Vasta
#2

Võiksid rohkem kirjeldusi anda. Mina mäletan ühes nurgas musta, väiksemat kui t25, külgmise hoorattaga traktorit. Omanikku ei tea.

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#3

(07-05-2012, 21:59 PM)Ranno Kirjutas:  Võiksid rohkem kirjeldusi anda. Mina mäletan ühes nurgas musta, väiksemat kui t25, külgmise hoorattaga traktorit. Omanikku ei tea.

No järsku see oligi. Oli nagu midagi kuulda olnud,et ühesilindriline ja oleks nagu välja paistnud nagu statsionaarmootori moodi asi. Kahjuks ise tegelesin ka muude asjadega.....ja ei silmanud.Wink
Vasta
#4

...Olgu see õpetuseks noortele ja meeldetuletuseks vanadele-kui näed midagi Tagadi laadal, siis osta kohe ära või küsi vähemalt kontakt!Wink
Vasta
#5

Ehk oli see: http://www.kuldnebors.ee/search/pollumaj...uage_id=et
Huupi pakun, aga tundub olevat külgmise hoorattaga.
Vasta
#6

See ei olnud. Oli minu arust statsionaarmootoriga, suure hoorattaga ja rihma ülekandega käigukasti. Müüdi peaväravatest diagonaalis üle platside kõige kaugemas nurgas. Aga kes, kahjuks ei tea.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#7

Sarnane masin oli meestel tankla kõrval müügil, kas just sama, ei anna pead, kuna nii täpselt ei uurinud.

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#8

Suure hoorattaga ja nagu stats. mootoriga traktorit müüdi tankla kõrval nurgas.
Nüüd tuleb ette võtta müügiplatsi plaan, tuvastada kohanumbrid ja seejärel pöörduda nina norus ja müts peos korraldajate poole ning paluda nime ja tel. numbrit! Pole ju keeruline!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne