naljanurk 3

Kinnimaja kongis koos seltskond, sadistid masohistid ja igasugused fiilid.
Sadist küsib , kas oleks kuskil keegi keda ... zoofiil teeb ettepaneku kass leida,.Pe---st on nõus, aga tahab et oleks kindlasti isane, nekrofiil jällegi et oleks pisut surnud. Ainult masohist istub vaikselt nurgas ja teeb Mäuuuu...


Vasta

Minu arvates täitsa naljanurga lugu:
Depos mõni nädal tagasi - küsin saalis punase depo jopega tüübilt, kus ma leian drenaazitoru?
Vastus: ja ne prodavets.
Depos kaks päeva tagasi:
Kaks noormeest pöörduvad punase Depo jopega naisterahva poole: nam nuzno vot takoi....
Vastus: ma olen koristaja.
A võ po russkii ne govorite?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

Peilerid-mobiilid on minevik, tulevik on arvelaua ja.... päralt.    

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(23-09-2024, 20:12 PM)aavu Kirjutas:  Peilerid-mobiilid on minevik, tulevik on arvelaua ja.... päralt.
No sinna korpusesse mahub head-paremat vaata et kilojagu. Torugi on seest suuremalt jaolt tühi.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Läinud kord selline 50+ abielupaar SPA mõnusid nautlema. Hakkas naine vahetama riideid, kuid jäi põrnitsema oma rindu. Teatas siis mehel “ mul on ikka nii väikesed rinnad”. Mees siis ühmab seepeale “ sa hõõru neid WC paberig”. Naine haarab wc paberi ja alustab hõõrumist. Peale 5 min jätab pooleli ja küsib mehelt “aga miks sa arvad, et mu rinnad suuremaks sellest muutuvad?” Mees vastab “ no ma ei tea, su tagumiku puhul tundub selline tegevus töötavat”
Vasta

Õppealajuhataja kutsub Juku enda kabinetti: näe, meil siin jäi paberites kogemata märkimata, et kus sinu vanemad töötavad. Juku: ema töötab öösel voodis ja isa veab päevad läbi seanahka. Õppealajuhataja: püha taevas! Saada oma vanemad minu jutule! Tulebki siis Juku ema. Õppealajuhataja: nii, mis teil seal kodus toimub? Miks te mehega kumbki tööl ei käi? Ema: Kuidas nii? Mina töötan Ösel Foodis pakkijana, minu abikaasa on naha- ja jalatsikombinaadis autojuht.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Sealaulud.
https://www.youtube.com/watch?v=mBJwKBija3M

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne