Teema on suletud

naljanurk 2

" :.:Lapsed tulid laulma - 6 euro eest:.:"

Sõjaväes suured õppused tulekul ja toimub siis üldine rivistus, kus kontrollitakse varustust üle (Te juba teate seda lugu?). Tuleb välja, et Reamees Õunapuu on oma automaadi maha joonud - just nimelt, tunnistab seersandile üles, et läks turu peale ja vahetas automaadi pudeli viina vastu. Seersant menetleb olukorda ja leiab, et kuna on suurõppused siis peab täis isikkooseis lahinguväljal olema. Annab siis Õunapuule käsu kätte minna puutöökotta ja teha endale puust automaat. Õunapuu seal siis treib ja liimib hööveldab, otsib kuskilt värvi välja ja ongi olemas AK 74 koopia.(Nüüd te juba küll teate seda lugu?) Õunapuu julgeb siis küsida, et kuidas ülemused sellesse suhtuvad, aga Seersant ütleb, et rivistusel oled tagareas ja kui õppused käima lähevad siis teed nii nagu tulistaksid ja teed suuga hääli. Ümber sõjamöll, granaadid plahvatavad kuulid lendavad - keegi ei saa aru. Ja ongi nõndaviisi suurõppuste päeval, keegi midagi aru ei saa. Üks hetk antakse kõrvulukustava sireeniga häire ja major Kägo karjub ruuporist: "Seltsimehed - varjuda - ÕHURÜNNAK!" Samal ajal jookseb seltsimees Tamm üle lahinguvälja käed laialisirutatuna ja häälitseb " UUuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuUuuuUUU"

Ilmselt kõik on juba kuulnud näinud aga kordamine on tarkuse ema: An old Lada engine is starting...

http://www.youtube.com/watch?v=smndCQGZCLk

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

[Pilt: 1526631_272479956239418_1495081739_n.jpg]

[Pilt: 1477558_616228565078914_89095301_n.jpg]

No tule taevas appi Big Grin
https://www.soodus24.ee/companies/details/187

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(18-12-2013, 23:10 PM)viplala Kirjutas:  No tule taevas appi Big Grin
https://www.soodus24.ee/companies/details/187

No, kõigest 47 rutsi eest vahetatakse talvehooajaks auto, mis veel tahad?
Küünised ka pestakse puhtaks, pole küüneviha karta...

loll on loll olla.

(18-12-2013, 23:14 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  No, kõigest 47 rutsi eest vahetatakse talvehooajaks auto, mis veel tahad?
Küünised ka pestakse puhtaks, pole küüneviha karta...
Mitte ainult! Autol vahatatakse (seene?)korv ja eemaldatakse selle küljest "väikesed kiivid" ning "kõnnitee elemendid"(äärekivid jm.)
Äge! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Neid keeleoskuse apse ikka juhtub, mingi memm müüs motika ratast koos kaameraga. Deduktiivne meetod andis lõpuks vasteks õhukummi. Nii palju naljakaid vigu korraga ei ole olnud. Kas keegi salvestab selle tulevastele põlvedele?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(18-12-2013, 23:10 PM)viplala Kirjutas:  No tule taevas appi Big Grin
https://www.soodus24.ee/companies/details/187
Seda juba näidati nädal tagasi telekas. Ei julge täpselt saadet nimetada, ei mäleta. Keeleapse on tunduvalt parandatud, ainult... Selle "vautšeri" eest ei saa midagi. Töömehed saadavad pikalt ja väidavad, et firmaomanikud on vahetunud ja nemad selliseid töid ei oskavatki teha! Cool

Enamus vigu on jah parandatud Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

.... ja pisut järge ka spagaadimeeste klannilt.

Järgneb .....??

Kindlast järgneb. Von Tamm on saanud hakkama nii hea algmaterjaliga, et parodistide näpud lihtsalt ei püsi paigal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

erinevaid seadusi maailmast:
Suurbritannias võib rase naine seaduspäraselt oma ihu kergendada kõikjal kus ta soovib — ning kui ta seda palub, võib ta seda teha isegi politseiniku kiivrisse.


Indoneesias karistatakse masturbeerimist pea maharaiumisega.


San Salvadoris võidakse purjus juhid maha lasta.


Floridas võib vangi panna vallalise naise, kes pühapäeval langevarjuga hüppab.

Guam on küll vist koht, kus seaduse tõttu peetakse ühte maailma kummalisemat ametit. Nimelt on seal osade meeste täiskohaga tööks rännata ringi ja võtta noorte neidude süütus. Kusjuures näitsikud maksavad sellise teenuse eest heldelt. Veider amet on tingitud Guami seadustest, mis keelavad süütutel neidudel abielluda

Lähis-Ida riikides on pärast lambaga seksimist on surmapatt tema liha süüa.

Bahreini kuningriigis tohib meesarst teha naispatsiendile günekoloogilist läbivaatust, kuid tal on keelatud tema suguelundeid otseselt vaadata. Naise genitaale võib tohter näha vaid peeglist.

Hongkongis on naisel seadusega lubatud talle truudust murdnud abikaasa tappa. Konks peitub selles, et mehikese elu tohib proua võtta vaid paljaste kätega, abivahendid pole lubatud. Mehe armukese võib seevastu hukata meelepärasel viisil.

Santa Cruzis ei tohi mees naise ja tema emaga samaaegselt seksida.

Washingtoni osariigis kehtib üllatav seadus, mis keelab ükskõik mis tingimustel neitsiga seksida. Seks pole lubatud isegi pulmaööl.

Nevada seadusandliku kogu liikmetel rangelt keelatud teha tööd peenisekostüümis.

Minnesotas Alexandria linnas ei tohi mees oma abikaasaga seksida, kui tema hingeõhk lõhnab küüslaugu, sibulate või sardiinide järgi.

Minnesota seadused meestel kaladega seksida. Naiste kohta ei ütle seadussäte midagi.

Indoneesias võetakse masturbeerijatel karistuseks pea maha.

(19-12-2013, 22:13 PM)m401 Kirjutas:  erinevaid seadusi maailmast:
Suurbritannias võib rase naine seaduspäraselt oma ihu kergendada kõikjal kus ta soovib — ning kui ta seda palub, võib ta seda teha isegi politseiniku kiivrisse.


Indoneesias karistatakse masturbeerimist pea maharaiumisega.


San Salvadoris võidakse purjus juhid maha lasta.


Floridas võib vangi panna vallalise naise, kes pühapäeval langevarjuga hüppab.

Guam on küll vist koht, kus seaduse tõttu peetakse ühte maailma kummalisemat ametit. Nimelt on seal osade meeste täiskohaga tööks rännata ringi ja võtta noorte neidude süütus. Kusjuures näitsikud maksavad sellise teenuse eest heldelt. Veider amet on tingitud Guami seadustest, mis keelavad süütutel neidudel abielluda

Lähis-Ida riikides on pärast lambaga seksimist on surmapatt tema liha süüa.

Bahreini kuningriigis tohib meesarst teha naispatsiendile günekoloogilist läbivaatust, kuid tal on keelatud tema suguelundeid otseselt vaadata. Naise genitaale võib tohter näha vaid peeglist.

Hongkongis on naisel seadusega lubatud talle truudust murdnud abikaasa tappa. Konks peitub selles, et mehikese elu tohib proua võtta vaid paljaste kätega, abivahendid pole lubatud. Mehe armukese võib seevastu hukata meelepärasel viisil.

Santa Cruzis ei tohi mees naise ja tema emaga samaaegselt seksida.

Washingtoni osariigis kehtib üllatav seadus, mis keelab ükskõik mis tingimustel neitsiga seksida. Seks pole lubatud isegi pulmaööl.

Nevada seadusandliku kogu liikmetel rangelt keelatud teha tööd peenisekostüümis.

Minnesotas Alexandria linnas ei tohi mees oma abikaasaga seksida, kui tema hingeõhk lõhnab küüslaugu, sibulate või sardiinide järgi.

Minnesota seadused meestel kaladega seksida. Naiste kohta ei ütle seadussäte midagi.

Indoneesias võetakse masturbeerijatel karistuseks pea maha.

See mastrubeerimine on sulle ikka sügavalt hinge läinud , sa rõhutad seda suisa kaks korda !!!Big Grin

selles on sul õigus jah....aga sa mõtle ikka kaks korda enne kui naisele lilli viia kavatsed...
Idüll

"Tõin sulle lilli," ütleb mees.
"Jah? Aga... mispärast?" küsib naine.
"Noh... Ma arvasin, et sulle meeldiks lilli saada."
"Kas on midagi lahti?"
"Ei. Mis mõttes?"
"No et mis mõttes sa lilli tõid."
"Sellepärast tõin, et tuli äkki tahtmine lilli osta."
"Nii et mitte minu pärast. Tuli hoopis tahtmine osta... Hehh! Mõtled nüüd selle eest saada ve?"
"Ei. Ma ostsin lilli sellepärast, et sa oled kogu aeg rääkinud, kuidas ma sulle lilli ei too, ja juhtusin lilleleti juurde ja need olid nii odavad ja..."
"Just nimelt! Ikka odavaid... Ega meie vahekord ju tõesti midagi hinnalisemat väärt ei ole."
"No pagan võtaks! Nüüd said pahaseks, jah?"
"Ei saanud!"
"Ei saanud sa jee. Raske on lilli koju tuua, kui need sind pahandavad."
"Ega ma lillede peale ei pahanda. Need on nii ilusad, aga miks sa neid just nüüd ostsid?"
"Oh issand. Palun vabandust, et ma lilli ostsin. Ma võin need minema ka visata."
"Ei, ära viska. Lilled on ilusad, ainult et ma ei saa aru, miks sa neid just nüüd tõid."
"Okei. Selge. Ma ei osta enam lilli, kui nende pärast sihuke kisa tõuseb."
"Nii et sa ei taha mulle lilli tuua?"
"Mida! Muidugi tahan!"
"Ära karju! Ja miks sa siis mulle kunagi lilli ei too? Ainult siis, kui sul tahtmine tuleb või kui midagi lahti on."
"Täpselt nii! Ainult siis, kui mul tahtmine tuleb. Ei ole mul alati tahtmist. Ja just nüüd pole üldse tahtmist. Ei taha ma nüüd mingit seksi."
"Nii et sa ei tahagi mind?"
"Mida ma selle peale julgeks öelda?"
"Nüüd tundub küll, et sa mind ei taha."
"No tahan, tahan. Püha müristus! Muidugi ma tahan sind!"
"Kohe näha, et mees. Muudkui karjub ja mõtleb ainult seksi peale."
"Kuule. Mul oli raske päev ja ma olen väsinud. Ma pole teinud muud, kui ostsin ainult lilli ja tulin koju."
"Lilled ei ole ainult lilled. Nende taga on romantiline mõte ja iga normaalne mees soovib naisele lilli tuues rahuldada tema vajadusi."
"Täpselt nii! Just seda ma üritan sulle seletada."
"Mis sa karjud jälle? Ja pealegi ei too sa kunagi lilli, ilma et sul midagi plaanis ei oleks."
"Ah soo. Lõpeta juba. Jätame need lilled ükskord rahule. Kas süüa on midagi?"
"AH SA SIGA! Kõigepealt marsid uksest sisse, lillekimp kaenlas, ja siis küsid, kas midagi süüa on. Kas sa mõtled, et ma olen siin selle jaoks, et sind teenida ja tagumikku keerutada, niipea kui sa lilli tood?"
"Ei toonud ma lilli selle jaoks. Ja süüa teed sa ju alati. Ja ära karju kogu aeg mu peale."
"AH NII! Mina ei tohi oma tundeid iialgi välja näidata!! Ja kaua sul aega läks, enne kui märkasid, et ma alati süüa teen?"
"Enam ei ütle ma mitte üht sõna."
"Nagu ikka. Sa ei räägi minuga mitte kunagi mitte millestki."
"No kes siin rääkida julgekski, kui asi alati pahupidi läheb."
"Niisama ei lähe miski pahupidi. Ise sa hakkasid peale."
"Kui lilli tõin, eks ole?"
"Jah!"
"Nonii. Nüüd on vähemalt üks asi selge: lilli ma enam ei too."
Viis minutit vaikust. Seejärel kostab köögist tuttav heli.
Naine: "Issand jumal! Vaevalt jõuab koju, kui kohe peab õllepudeli võtma. No mis siis ometi juhtunud on, et tood lilli ja kukud jooma!?"

on olnud aga klassika https://www.youtube.com/watch?v=vSRvvmiS8qk
KINDRAL NOOMIVALT

Veel pole maha löödud

   
jõulud tulemas...õpetus koogi tegemiseks...

Maailma ehedaim death metal

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Midagi õpetlikku. Rolleyes


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Vot vene rc foorumis on selline võimalus et meeldiva pildi/video vms.eest saab tänada - lisades "spasibo" ehk "aitähh". Siin foorumis selline asi puudub seega tuleb kommentaarida.Tänud ksf.mlsluik.Väga hea videoBig Grin
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TqX44Ot28Oo
Meloodia/tümps on hea ja pilt samuti seega peaks sobima kõigile(ka vene keelt mitte oskavatele)
ksf.Viplala pakutud "death metal kukega" samuti super 5+
Aitähh !!!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne