Teema on suletud

naljanurk 2

Tõukekelk 1kW. Avariisid pole olnud ja äsja Leedust toodud.Big GrinToungue
[Pilt: 1013919_603443766371537_1568432254_n.jpg]

ma just tõin omale sellise karmi pilli. Maru eht Võrtsu peal seigelda. Kavatseme sõpradega mõnusa laupäeva veeta tõukekelkude toel!!!!

Veel pole maha löödud

"Poeg, tule siia!"
- "Jah, isa!"
"Kas sina võtsid Kamasuutra?"
- "Võtsin küll."
"Kas sa joonistasid sinna ka midagi?"
- "Jah."
"Nüüd tule ja aita ema lahti harutada!"

...

Kuidas kutsuda ühejalgset taksi?
Pole mõtet, nagunii ei tule.

..

Tumm püüdis kuldkala kinni.
Nüüd on tal liivakell, suusad koos keppidega ja tissid.

..

Kondoomi ajalugu:
1278 - Araabia Moslemid võtsid kasutusele kitse soolikad.
1873 - Britid arendasid ideed edasi, võtes soolikad enne kitse seest välja.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

   

sai siin loetud muusika maitsest ja olnud aegadest aga palun kel veel meeles Eesti enda Lambada Hardi Volmeri esituses:

Veel pole maha löödud

Hilisõhtuses sadamas jalutab sügavas masenduses blondiin. Tema “sponsor” leidis endale noorema ja viskas blondiini oma villast välja.
Raha ei ole, peavarju ei ole… Blondiin valmistub ahastusest juba merre hüppama, kui keegi noormees kaastundlikult küsib, mis neiukesel viga on.
Blondiin räägib nuuksudes oma raskest olukorrast ja noormehel tekib nutikas mõte. Ta ütleb blondiinile, et on madrus ja võib blondiini oma laeval “jänesena” Ameerikasse viia – seal oleksid nii ilusal tüdrukul piiramatud võimalused.
Blondiin kaalub asja, leiab, et Eestis teda tõesti enam miski kinni ei hoia, ja nõustub. Mõeldud-tehtud: noormees hiilib blondiiniga pimeduse varjus laevale ja peidab blondiini ühte päästepaati presendi alla. Hommikul asub laev teele. Igal ööl tuleb noor madrus blondiini vaatama, toob talle süüa, vahel ka pudeli veini, mille nad koos kuuvalgel ära joovad… Tänutäheks seksib blondiin temaga sealsamas laevatekil päästepaadi varjus. Selline elu kestab kaks nädalat, kuni kapten ühel hommikul päästepaate kontrollides blondiini leiab ja selgitust nõuab. Blondiin seletab, et üks madrus lubas ta Ameerikasse viia ja lisab kelmikalt silma pilgutades: “Noh, teate küll, kuidas see käib – mina kasutan teda ära, tema kasutab mind ära…”
“T e m a kasutab küll, ” mühatab kapten. “See siin on Saaremaa praam!”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tankistide lõpueksam

[Pilt: LEHtnvU.gif]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(29-01-2014, 13:02 PM)viplala Kirjutas:  Tankistide lõpueksam

[Pilt: LEHtnvU.gif]

Pigem projekti lõpetamine inseneridele Smile ellujäänud jagavad raha ära.

Vanasti vene ajal sillaehituses pandi projekteerija ja ehituse meister vastvalminud silla alla seisma, kui koormustesti tehti ja rasked kallurid üksteise järel sillale sõitsid... Räägitakse, et nii mõnigi oli lõpupoole jooksu pannud...järelikult südametunnistus polnud puhas, sest kõrval külas olid kõik majad betoonist...

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Ameerika Ühendriikide terviseamet koostas õpetuse kõigile, kes sõidavad Sotši olümpiale, kirjeldades võimalikke ohtusid arhailisel ja müstilisel Venemaal. Kui USA kodanikud soovivad naasta elusa ja tervena, peavad nad teadma, et viin on kange ning iga Sotši autojuht üritab jalakäijaid alla ajada.

http://olympia.postimees.ee/2678070/usa-...n-on-kange

Big Grin Big Grin Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(29-01-2014, 19:36 PM)h2rra Kirjutas:  Vanasti vene ajal sillaehituses pandi projekteerija ja ehituse meister vastvalminud silla alla seisma, kui koormustesti tehti ja rasked kallurid üksteise järel sillale sõitsid... Räägitakse, et nii mõnigi oli lõpupoole jooksu pannud...järelikult südametunnistus polnud puhas, sest kõrval külas olid kõik majad betoonist...
Ei pandud silla alla - sinna mattis maffia !Toungue Silla peal seisis ploki suitsuga ja liitrise viinaga ja see praktika on üldiselt mujal maailmas sarnane koormus testi ajal ! Ise olen seda õppinud ja õpingute ajal näidati nn. saatuslikke õppefilme tihti peale . Ise olen seisnud kahe truubi peal - üks Viljandi ja teine Räpina mnt. peal ning Sindi silda sai renoveeritud , siis vahetasin karjääri .Wink

Mis siis saab, kui sada lehekülge saab täis sellel teemal?

(29-01-2014, 23:12 PM)hillar2 Kirjutas:  Mis siis saab, kui sada lehekülge saab täis sellel teemal?

No kui võtta puhtalt postide arvu järgi, mida on veits alla 2k, siis on see lhv teema "Kalev Jaik võsafilosoofist majandusteadlane" kõrval alles poisike ja vaja vähemalt 11x suuremaks ajada Smile

Täitkem siis 99'nda lehe viimased hetked heade naljadega, sest tulevik võib tume tulla Big Grin

Peigmees kurdab enne pulmi isale: „Mu jalad haisevad jubedalt, kardan, et mu naine ei kannata seda välja.“
„Pole midagi, poeg,“ lohutab isa. „Lihtsalt pese neid võimalikult sageli ja kanna alati sokke, isegi magades.“
Pruut jälle küsib nõu oma emalt: „Mu suust tuleb hommikuti kohutavat haisu, ma kardan, et mu mees ei taha minuga ühes toas magada.“
„Kullake, lahendus on lihtne. Hommikul hoia oma suu kinni. Ära ütle oma abikaasale sõnagi, enne kui oled hambaid pesnud, isegi mitte „Tere hommikust, kallis!“.“
Noored abielluvad ja kuna mees kannab alati sokke ja naine hoiab hommikuti suu kinni, siis läheb elukene esimesed pool aastat päris kenasti. Siis märkab mees ühel hommikul õudusega, et tal on öösel üks sokk jalast ära tulnud. Tagajärgede pärast hirmul, hakkab ta sokki otsides meeleheitlikult voodit segi pöörama.
Selle peale ärkab üles naine ja hüüatab täiesti ilma mõtlemata: „Kallis, mida sa ometi teed?!“
„Jumal hoidku!“ vastab mees temast eemale põrkudes. „Sa oled mu soki alla neelanud!“

..

"Ema, me Anniga otsustasime abielluda."
"Pojake, aga kus te elama hakkate?"
"Ema, Anni on emo, ta ei taha üldse elada."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Saaremaa praam Big GrinBig GrinBig Grin

(29-01-2014, 00:20 AM)viplala Kirjutas:  Hilisõhtuses sadamas jalutab sügavas masenduses blondiin. Tema “sponsor” leidis endale noorema ja viskas blondiini oma villast välja.
Raha ei ole, peavarju ei ole… Blondiin valmistub ahastusest juba merre hüppama, kui keegi noormees kaastundlikult küsib, mis neiukesel viga on.
Blondiin räägib nuuksudes oma raskest olukorrast ja noormehel tekib nutikas mõte. Ta ütleb blondiinile, et on madrus ja võib blondiini oma laeval “jänesena” Ameerikasse viia – seal oleksid nii ilusal tüdrukul piiramatud võimalused.
Blondiin kaalub asja, leiab, et Eestis teda tõesti enam miski kinni ei hoia, ja nõustub. Mõeldud-tehtud: noormees hiilib blondiiniga pimeduse varjus laevale ja peidab blondiini ühte päästepaati presendi alla. Hommikul asub laev teele. Igal ööl tuleb noor madrus blondiini vaatama, toob talle süüa, vahel ka pudeli veini, mille nad koos kuuvalgel ära joovad… Tänutäheks seksib blondiin temaga sealsamas laevatekil päästepaadi varjus. Selline elu kestab kaks nädalat, kuni kapten ühel hommikul päästepaate kontrollides blondiini leiab ja selgitust nõuab. Blondiin seletab, et üks madrus lubas ta Ameerikasse viia ja lisab kelmikalt silma pilgutades: “Noh, teate küll, kuidas see käib – mina kasutan teda ära, tema kasutab mind ära…”
“T e m a kasutab küll, ” mühatab kapten. “See siin on Saaremaa praam!”

[Pilt: 1743525_578122032264841_1457318840_n.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Selle 22.60 eest v6ib mingi menetlusnormi rikkumise v6i asjaga isegi puhtalt p44seda.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Sajas lehekülg Big Grin


Kolm sõbrannat omavahel:
"Mul on oma Matiga nii, et kui seksime, siis ta on üleni kuum, aga tuharad on külmad."
"Hm, mul Üloga sama lugu..."
"Aga ma ei oska öelda, mu käed on tavaliselt ta selja peal. Uurin järgi."
Paari päeva pärast ilmub viimane sõbrannadega kokku saama, silm sinine. Nood küsima: "Mis sinuga juhtus?"
"Seksisin oma kutiga ja panin käed ta tagumiku peale, see oli täitsa kuum. Ütlesin siis talle, et huvitav, et Matil ja Ülol on tuharad seksides külmad..."

..

Aadu ja Maali lebotavad sohval ja vaatavad pildikastist dokumentaalfilmi „Kuidas valmistuda surmaks“.
„Kallis“, ütles Aadu härdunult.„Luba mulle, et kui mina peaks ükskord sõltuma üksnes masinatest ja vedelikest pudelites, lõpetad sa selle kiiresti ära!“
„Pole probleemi kallis“, vastas Maali. Tõusis siis sohvalt, lülitas välja televiisori ja kallas Aadu õllepudeli sisu kraanikausist alla!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Mõtlesin küll panna rasketehnika alla, aga siia ehk sobib paremini.
Head vaatamist!

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

Lapse suust tuleb puhast kulda:
Laps veerib sõna “siga“ — “i-s-a”.

Kolmene Randal: “Selleks, et loll olla, peab olema naine!”

4-aastane poiss näpib autosignaali nuppu. Keelan. Küsib: “Aga, milleks see siis on?” Vastan: “Seda tuleb siis vajutada, kui keegi jääb autole ette või hakkab auto alla jääma.” Poiss vastu: “Emme, siis tuleb ju pidurit vajutada!”

5-aastane lasteaia usuõpetuse esimesest tunnist: “Meil käis täna üks põllumees rääkimas lammastest, karjasest ja karjatamisest.”

3-aastane näitab näpuga telekas rääkiva Ansipi poole ja küsib: “Miks see onu kogu aeg nalja teeb?”
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne