Teema on suletud

naljanurk 2

(15-02-2014, 05:02 AM)Matuko Kirjutas:  
(14-02-2014, 20:01 PM)Alts Kirjutas:  Mis või kes on sõbrapäeval kõige parem sõber?

? Pussy?

Eks ikka ise oled endale parim sõber Smile

Gena ja Potsataja on uulitsal ning terroriseerivad inimesi. Näevad - pioneer tuleb.
Potsataja tuleb ligi ning käratab: "Noh, pioneer! Kus su müts on?"
"Ei ole mul mütsi."
Gena hiilib pioneerile selja tagant ligi ning virutab talle kanalisatsiooni kaanega: "Näh, siin on sulle su müts!"
Paari nädala pärast. Sama lugu. Tuleb pioneer, üleni sidemetes jne. Potsataja tahab juba jälle laiama hakata, viimasel hetkel hakkab tal pioneerist hale ning küsib talt:
"Mis su pioneerikaltsust saand on?"
"Mul ei ole teda kaasas."
Gena tuleb tagant: "Näh, siin on sulle su müts!"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tere.
Ehk abiks kellegile.Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee

Maksuamet

Veel pole maha löödud

Vanem abielupaar istub taksosse Tallinnas.
„Kuhu sõidame?“ küsib taksojuht.
„Mida ta ütles ?“ pöördub naine oma mehe poole.
„Ta küsis, kuhu meid viia ?“ vastab mees ja siis taksojuhile: „Vabandust, mu naine ei kuule hästi… viige meid Mõiku.“
„Või Mõiku?“ hüüatab taksojuht. „Seal sain ma elu kõige viletsamat keppi!“
„Mida ta nüüd ütles?“ küsib naine, mille peale mees teatab: „Ta ütles, et tunneb sind….“

..

Naine on turismireisil ja helistab koju mehele:
“Kuidas meie kiisu elab?”
“Kärvas, raibe,” vastab mees.
“Taevas hoidku!” protesteerib naine. “Kas sa poleks võinud seda pisut pehmemalt teatada??? Öelnud näiteks, et kass istub katusel ning siis oleksid lisanud, et kukkus alla ja sai surma… Selge?”
“Selge,” uriseb mees.
“Ja kuidas mu ema elab?” uurib naine edasi.
“Istub katusel.” vastab mees.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tänase postiga saabunud reklaam.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

sai vist kõik öeldud

http://www.youtube.com/watch?v=l80XeoViJMI
Alates 35.00-st on näha stseen pelmeenidega, mis mulle nooruses väga meeldis, eriti see, mis moel need lendama pandi. "Õhtud külas Dikanka lähedal"

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(17-02-2014, 17:25 PM)aavu Kirjutas:  http://www.youtube.com/watch?v=l80XeoViJMI
Alates 35.00-st on näha stseen pelmeenidega, mis mulle nooruses väga meeldis, eriti see, mis moel need lendama pandi. "Õhtud külas Dikanka lähedal"

...vanasti oli veel 1 film.-Miraaz ,kas keski on teadlik,kus seda näeks?

film Miraaz peaks mul olema kusagil VHS-il. Otsima peab siis hakkama...

Veel pole maha löödud

Miraaž (1983)
http://www.youtube.com/watch?v=4fw_2GzOoWM
http://www.youtube.com/watch?v=k6zIVvEyjYI
http://www.youtube.com/watch?v=XNGH1kNQG5g

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(17-02-2014, 19:25 PM)Aspelund Kirjutas:  Miraaž (1983)
http://www.youtube.com/watch?v=4fw_2GzOoWM
http://www.youtube.com/watch?v=k6zIVvEyjYI
http://www.youtube.com/watch?v=XNGH1kNQG5g

Tänan!!
Pikad õhtud ees ootamas ja hea vaadata!
Kuid polnudki meeles,et mitu seeriat on!

(17-02-2014, 00:54 AM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Ehk abiks kellegile.Big Grin

Pildiga üldiselt ei tsiteerita aga. Meenub kurioosne lugu Tartu Kommertspanga pankrotist, kus tänane isehakanud majandusteadlene Kalev Jaik käitus oma elulooraamatu kohaselt nõnda:

"1992 aasta kevadel umbes kuu aega enne rahareformi maksis aktsiaselts Estre mulle minu aktsiate pealt dividende. Läksin väikese kilekotiga duvidendidele Estre kontorisse järele, kuid mulle laoti lauale terve mägi rublapakke, mahu poolest umbes poolteist suure kartulikoti jagu rahakupüüre. Et mul ei olnud seda rahamäge kuhugi kaasaviimiseks panna, siis anti mulle üks suur paberikott kaasa, kuhu see raha vaevu sisse ära mahtus. Minu eesmärk oli osta selle raha eest Tartu Kommertspanga aktsiaid ehk osakuid, sest see oli ainukene võimalus minu olukorras, kuidas seda raha edaspidise infatsiooni ja riisumise eest päästa püüda."
Kui ma oma rahalastiga panga juurde jõudsin, piiras panka parajasti tohutu pikk järjekord inimesi, võibolla 300 inimest. Need olid hoiustajad, kes tahtsid pangast oma raha kätte saada. Et aga pangal sularaha ei olnud, arveldusraha aga ei maksnud siis enam mitte midagi ja sellega ei olnud kellegil midagi peale hakata, siis olid need inmesed juba vist mitu ööpäeva seal järjekorras seisnud ja rahasaamist asjatult ootanud. Nüüd aga korraga ilmusin mina --- üks ihualasti ja väga eriskumaliste rahakottidega higine ja lõõtsutav mees --- , kes tahtis hoopis panka raha sisse viia, kui kõik teised tahtsid seda sealt välja võtta ja seda seal ei olnud momendil mitte punast krossigi. Üks mees sealt järjekorrast siis ütles minu aadressil sellise repliigi, püüdes teisi lõbustada: “Kust sa --- hull --- selle raha oled välja tõmmanud, kui meie --- targad --- siin seisame hulgakesi mitu ööd ja päeva järjekorras, ning meile ei maksta mitte ainsatki rubla?
Muide, see tohutu vaev, mis ma selle rahalasti kandmisega panka nägin, osutus täitsa ilmaasjata tööks, nagu kogu minu aastakümnetepikune elutöö üldse. [b] Tartu Kommertspank riisus ka selle raha ära ja läks pankrotti kogu täiega
. Kuid mina nägin veel kurja vaeva selle raha panka kandmisega! Kõik see oli tühi töö ja vaimunärimine! Ise kandsin raha panka kohale ja ise oma käega ladusin rahapakid röövlitele pangaleti peale!"

Kurvaks kommentaariks, et ülalolev isik kulutas oma elu rahakorjamisele nõnda, et ei lubanud endale midagi, lisakt tema ema raha, kes tegeles nõuka ajal lillekasvatusega, mis oli üks väheseid lubatud ja tulusaid ärisid. Kokkuvõttes kaotas ta kolm korralikku maja ehk 100000 rubla. Kui rubla veel maksis, oli ta hoiuse dividendid juba kõvasti suuremad kui keskmine kuupalk +korralik invaliidsuspension ja ka palk. Eks see selgitab ka, kuidas oli võimalik selline summa üldse koguda.

(17-02-2014, 23:41 PM)Alts Kirjutas:  
(17-02-2014, 00:54 AM)aksel73 Kirjutas:  Tere.
Ehk abiks kellegile.Big Grin

Pildiga üldiselt ei tsiteerita aga. Meenub kurioosne lugu Tartu Kommertspanga pankrotist, kus tänane isehakanud majandusteadlene Kalev Jaik käitus oma elulooraamatu kohaselt nõnda:

"1992 aasta kevadel umbes kuu aega enne rahareformi maksis aktsiaselts Estre mulle minu aktsiate pealt dividende. Läksin väikese kilekotiga duvidendidele Estre kontorisse järele, kuid mulle laoti lauale terve mägi rublapakke, mahu poolest umbes poolteist suure kartulikoti jagu rahakupüüre. Et mul ei olnud seda rahamäge kuhugi kaasaviimiseks panna, siis anti mulle üks suur paberikott kaasa, kuhu see raha vaevu sisse ära mahtus. Minu eesmärk oli osta selle raha eest Tartu Kommertspanga aktsiaid ehk osakuid, sest see oli ainukene võimalus minu olukorras, kuidas seda raha edaspidise infatsiooni ja riisumise eest päästa püüda."
Kui ma oma rahalastiga panga juurde jõudsin, piiras panka parajasti tohutu pikk järjekord inimesi, võibolla 300 inimest. Need olid hoiustajad, kes tahtsid pangast oma raha kätte saada. Et aga pangal sularaha ei olnud, arveldusraha aga ei maksnud siis enam mitte midagi ja sellega ei olnud kellegil midagi peale hakata, siis olid need inmesed juba vist mitu ööpäeva seal järjekorras seisnud ja rahasaamist asjatult ootanud. Nüüd aga korraga ilmusin mina --- üks ihualasti ja väga eriskumaliste rahakottidega higine ja lõõtsutav mees --- , kes tahtis hoopis panka raha sisse viia, kui kõik teised tahtsid seda sealt välja võtta ja seda seal ei olnud momendil mitte punast krossigi. Üks mees sealt järjekorrast siis ütles minu aadressil sellise repliigi, püüdes teisi lõbustada: “Kust sa --- hull --- selle raha oled välja tõmmanud, kui meie --- targad --- siin seisame hulgakesi mitu ööd ja päeva järjekorras, ning meile ei maksta mitte ainsatki rubla?
Muide, see tohutu vaev, mis ma selle rahalasti kandmisega panka nägin, osutus täitsa ilmaasjata tööks, nagu kogu minu aastakümnetepikune elutöö üldse. [b] Tartu Kommertspank riisus ka selle raha ära ja läks pankrotti kogu täiega
. Kuid mina nägin veel kurja vaeva selle raha panka kandmisega! Kõik see oli tühi töö ja vaimunärimine! Ise kandsin raha panka kohale ja ise oma käega ladusin rahapakid röövlitele pangaleti peale!"

Siit siis järeldus-------raha ei tasu koguda.... vist kehtib ka tänapäeval,sest just oli uudistes et seebipank hakkab raha võtma raha panka panemise eest....Big Grin Ootan huviga ,et kunas kõik sellest pangast eemale jooksevad....Big Grin

Paneks siia oma pangakonto, kuhu võib tasuta raha kanda (teenustasud kannan ülekandega tagasi kui vähegi kannatab) aga no näed jebanni tõttu ei tea enam tervet numbrit peast, ainult kümmet viimast numbrit.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Nonii vene keele oskajad, kui järgi teete on kuuspakk minu poolt.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

siin pole prjamoi efiiriga eriti pistmist.
see on lugemise ja hääldamise test, mida selle ameti inimestele ikke tehakse.
a lahedalt paneb küll.

Leidsin"vajalike"asjade neti poe:
Näteks:Six pack rattale
VW buss telk 4persoonile
VW buss telk 4 vaade küljelt
Äratus kell
Pudeliavaja
Snäki taldrik õlle sõbrale
Õllekõht
veini Bush up
Selliseid ja veel põnevamaid asju leiab SIIT

Tartu-Tallinn liinil sõitva bussi peale tuleb Mäos vanamemm, suur pakk kaenlas ja palub bussijuhil selle pakihoidlasse panna. Kui memm Kosel maha läheb, hüüab ta bussijuhile ukselt:
"Pakk ka!"
Bussijuht hüüab vastu: "Pakaa-pakaa!", paneb uksed kinni ja sõidab minema.

..

Vana pederast on suremas. Noored austajad on ta ümber kogunenud ja hoiavad kätt. Korraga üks neist peeretab.
"Albert," ütleb pederast hädise häälega, "mina olen suremas, ja sa räägid veel armastusest."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

See sama Mäo hambutu vanamutt.

Hakkab oma peatuses maha minema ja ulatab bussijuhile peotäie pähkleid.
Ja niimoodi juba mitmendat päeva järjest.

Kuid ühel päeval mahaminnes ei anna bussijuhile pähkleid ja viimane küsib:

Bussijuht: "Kas täna ei olegi neid häid mahlaseid pähkleid"
Vanamutt: "Ei, poes ei olnud pähkli šhokolaadi"

Sai isegi ükspäev liuväljalt alla lastud, sellist pulli aga pole veel näinud...


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 8 külali(st)ne