Teema on suletud

naljanurk 2

(02-05-2014, 22:39 PM)Marko Kirjutas:  Selliseid kaarditrikke ei tohiks üldse filmida, ülesehitus on tähelepanu kõrvalejuhtimisel. Pärast märgistatud kaardi trikimehe kätte tagasijõudmist on selgelt näha mingi sehkendamine. Ja laua all käimine on triki osa. Aga üks kord vaadata ilma liigselt süvenemata on tipptase.

Ega mind ka see trikk eriti ei huvitanud, kuid kõik mis sinna juurde käis, oli paras koom.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Austraalia rahvatarkus - kui jaanalindu surnuaial hirmutada, ehmatab ta kaks korda.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Afgaani vanasõna: kui hommikul on kaevu juures tank, on õhtul külalisi oodata.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Ilmatarkus: Kui metallurgide päeval lund sajab, on kalendris trükiviga.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tark mees, kaks korda, sama reha peale ei astu.

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

See on ju "Mulgi korduvkasutusega maamiin" Smile

(06-05-2014, 07:07 AM)Rokikas Kirjutas:  See on ju "Mulgi korduvkasutusega maamiin" Smile
10 punkti ja virtuaalne õlu! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Koeras...t on tegelikult läti jalaväe liugmiinid...

(02-05-2014, 22:21 PM)mativs Kirjutas:  http://www.soov.ee/parnumaa/Elektri_toukeratas_2899043.htm?ca=1&w=3

See on ilmselt siis diiselrongi põhimõttel töötav tõukekas- sisepõlemismootor käitab generaatorit ja selle vooluga aetakse elektrimootorit ringi! Tavaline asi... ja muljetavaldavad kilovatid saavutatakse eriti sõiduki kaalu arvestades!

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.

Mees sõidab autoga.
Vastu sõidab naine, kes karjub läbi avatud autoakna: "Siga!"
Mees karjub vastu: "Lits!", sõidab edasi ja järgmise kurvi taga sõidab suurele metsseale täiega kümnesse.

..

Naine tuleb tuppa ja ütleb mehele:
"Auto on katki."
Mees küsib:
"Mis tal siis viga on?"
Naine vastab:"
Vesi on karburaatoris."
"Mis lolli juttu sa ajad, sa ei tea, mis karburaator ongi. Ma lähen vaatan, mis viga on. Kus auto on?"
"Auto on tiigis!"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Pärnu, Tartu ja Saku õlletehase direktorid lähevad lõunale.
Pärnu õlletehase direktor: "Palun mulle prae kõrvale üks Pärnu Ziguli!"
Tartu õlletehase direktor: "Palun mulle prae kõrvale üks A.LeCoq Premium!"
Saku õlletehase direktor: "Palun mulle üks piim!"
Ettekandja läheb minema ja teised küsivad siis, et miks ta piima võttis. "Ah ma vaatasin, et te ei võtnud õlut, ma ka siis ei võtnud."

vabal ajal painutan kaablit...

   

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Mees pajatab seltskonnas oma lapsepõlvest:
"Igal sügisel ootasin kannatamatult oma esimest lund. Mäletan siiamaani, kuidas ma vaimustusest kiljusin, kui esimesed lumehelbed maha langesid ja tasapisi kogu maa valge vaibaga katsid... Rõõmu pärast endast väljas, tormasin meie maja välisukse juurde ja karjusin emale-isale: "Hurraa! Lumi! Kas näete? Esimene lumi on maas! Mäletate, mis te lubasite? Kas mäletate?! Laske mind nüüd jälle tuppa!""

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

    Kui uks katki läinud...

Väljamaal käivad peod teisiti Big Grin

   

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Keegi siin kunagi podises viplala musta huumori avaldamise vajalikkuse üle, ma soovitan tal oma seisukoht üle vaadata! Pildike PRAVILNO -> PIZDETS on tipptase. Keep going!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Vaadates aknast välja, kuidas vihma kallab ja maanteel pori lendab, läheb mõte ... autopesule! Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=D-sADxMaWds

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(09-05-2014, 20:28 PM)Basilio Kirjutas:  Vaadates aknast välja, kuidas vihma kallab ja maanteel pori lendab, läheb mõte ... autopesule! Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=D-sADxMaWds

Kuule ma pesen vist sellisel juhul iseBig Grin

(09-05-2014, 21:54 PM)Roland Kirjutas:  
(09-05-2014, 20:28 PM)Basilio Kirjutas:  Vaadates aknast välja, kuidas vihma kallab ja maanteel pori lendab, läheb mõte ... autopesule! Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=D-sADxMaWds
Kuule ma pesen vist sellisel juhul iseBig Grin
Ei, kindlasti ei oska sa nii ilusasti pesta! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Klient on kuningas.
Täna oli mu esimene tööpäev. Sain tööd bensiinijaamas autode tankijana.
Enne tööle asumist ülemus noomis, klient on kuningas, kui mõni tahab, et sa õli taset, rehvi rõhku jne kontrolliks siis sa pead alati vastutulelik, viisakas olema, sest klient peab oma tahtmist saama. Klient on kuningas, saad aru?
Ma noogutasin ning asusin tööle.
Tööl polnud väga vigagi kui lõuna paiku vuras ette tuliuus Mercedes, kõik aknad toonitud, ei saa aru kus algab aken kus lõppeb uks.
Avasin siis paagi luugi kui autost astus välja kuldkettide ja nahktagiga klient-kuningas.
Küsisin mida teile HÄRRA, bensiini, diislit.
Härra vastas, sina jörm minu autot ei näpi,mul on endal ka käed otsas, su aasta palk on väiksem kui selle auto maksumus, tõmba TULD.
Härra võttis tankuri ja hakkas tankima kuid ma sain käsu tuld tõmmata.
Kohmitsesin veidi uue tööjaki taskus ning leidsin paki tikke ning tõmmasin tuld, täpelt nii nagu klient soovis.
Käis ilge pirrakas pärrakas, lendas tuld ja mersu juppe.
Nüüd ma haiglas , näen välja nagu grillkana. Õde käis ka vaatamas ütles, et ülemus tuleb muga õhtul rääkima, Kindlasti tahab mind kiita tubli töö eest, ei jõua ära oodatagiSmile

Veel pole maha löödud
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 9 külali(st)ne