Ettepanekud foorumile.
#1

Kui võimalik, paluks lisada sisselogitud kasutaja nimi, et oleks näha kellena näiteks mina olen parasjagu sees (avitab hädasti kui ühte kompuutrit raiuvad mitu mobilismimeelset). Varem oli see olemas.

Just a man!
Vasta
#2

Tere
Ei hakka uut teemat tegema, kasutan vanu "ajaloolisi"...
Ehk siis ma kasutajana uus aga niisama olen ikka sirvinud AM foorumit. Registreerimise eesmärk oli üsna ühene, tahaks Murutraktorite teemal rääkida. Nii ehitamised kui muudatused jne. jutud.
Kusagil pole hetkel asjalikku kohta kuhu võiks miski murutraktorite info\enthusjaštid koguneda.
Otsin ja leian siit sealt miskeid imelikke juhujutte. Samuti on meil murutraktorite liiga, äkki nad ka huvitet, et kui siin oleks asjalik alamfoorum "Murutraktorid"?? kas on päris paha mõte?
Ma julgeks kohe ühe teema teha sest hetkel ehitan omale murutraktorit ja kontaktide leidmine ja varuosade leidmine Eestis on päris tükk tööd, äkki saan kellegile veel abiks olla kellel samad plaanid või satub siia mõni eriti kunn "murumotomees" ning saan minagi abi...tõenäoliselt saaks ja oleks vaja. :Smile

Tänan tähelepanu eest.
Vasta
#3

Näiteks see teema.
Või teine asjalik teema.
Veel üks teema.
Ja ehk leiab veel.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#4

See polnud päris see mis ma mõtlesin aga kui pudru ja kapsad siis pudru ja kapsad. Cool
Vasta
#5

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=44568
kõvem murutraktori ehitamine oli selles teemas, rohkem edasijõudnutele, ehk on abiks
Vasta
#6

(25-01-2018, 16:28 PM)Raudpats Kirjutas:  http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=44568
kõvem murutraktori ehitamine oli selles teemas, rohkem edasijõudnutele, ehk on abiks

 Comoon üritab siiamaani osta oma murutraktorile erinevatest müügiportaalidest juppe. Big Grin
Vasta
#7

Varsti tal vast juba mersule harvester vaja külge ehitada, kui veel kaua venitab...

Meenub see kolmas vaatlus...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#8

Ei osta ta midagi. Ma nimetaksin seda tegevust pigem kerjamiseks. Sai siin suvel mõned meilid vahetatud kui lõunaosariikide reis ees oli. Oleksin võinud käru vabalt sappa võtta. Kuusakoski maksab oluliselt rohkem Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

Ma olen ikka seda meelt, et mersuga on võimalik muru niita.  Cool
Vasta
#10

(28-01-2018, 18:12 PM)donn Kirjutas:  Ma olen ikka seda meelt, et mersuga on võimalik muru niita.  Cool

Ma olen ikka seda meelt, et Donn on mersuga võimeline muru niitma...
Vasta
#11

vabandused totaalse OT pärast aga...
Jookseb lehe aluääres  uue rabarberijoogi reklaam. Las jookseb...
Aga iga kord kui seda reklaami näen tahaks rahvast hoiatada.
Nimelt on see krdi "naturaalse mahlaga" jook üks kõige hullemaid elamusi mida viimasel ajal kogenud. Abikaasa tarbis pisut ja kurtis hiljem, et kõrvetab...
Ega siis ei usu ja larpisin ise pea pool pudelit sisse. Tund hiljem hakkas see krdi saast alt üles ronima. Kõrvetised olid ägedad. 24h hiljem peale paari tabletti oli enamvähem ok ja kahe päevaga möödas. Pole elus sellist jama olnud ja neid mullidega jooke on erinevaid ja palju manustatud. Kurtsid ka mõned teised sama.
Ei hakka oletama mis krdi keemiat seal sees on aga happe-suhkru sisaldus tundub seal mega olema.

Hinnang: Täielik saast kuigi esmamulje oli väga kena.


Vasta
#12

Aga, ehk oleks võimalik mõni kinniroostetand polt lahti võtta sellega...

loll on loll olla.
Vasta
#13

Asi on ilmsesti selle joogi mullide struktuuris. Hästi mõnusalt peen ja õhuline jook, nagu isetehtud siider teinekord joppab. Limpsisin mõne päeva jooksul suure pudeli tilgatumaks ja täiesti iseseisvalt. Muidu igasugu limpsidest hoidun. Kodustele jällegi ei maitsenud, seepärast pidi vana isarebane poti tühjendama. Väike taarahuvi oli ka mängus. Sellistes doosides kõrvetisi ei kaasnenud.
Vasta
#14

(09-03-2019, 20:34 PM)hulgus Kirjutas:  vabandused totaalse OT pärast aga...
Jookseb lehe aluääres  uue rabarberijoogi reklaam. Las jookseb...
mul ei jookse reklaami, vist peaks uBlocki ja AdBlocki kinni panema et osa saada meeldivast joogist ...
Vasta
#15

(11-03-2019, 09:43 AM)honkomees Kirjutas:  
(09-03-2019, 20:34 PM)hulgus Kirjutas:  vabandused totaalse OT pärast aga...
Jookseb lehe aluääres  uue rabarberijoogi reklaam. Las jookseb...
mul ei jookse reklaami, vist peaks uBlocki ja AdBlocki kinni panema et osa saada meeldivast joogist ...
Mul viisakusest ad-block peatatud, toetame foorumit reklaami vaatamisega.
Aga selle peale poleks ise tulnudki, et SIIN lehel ei reklaamita seda vedelikku mitte joogina, vaid "roostesurmana" homme proovin ära.


Vasta
#16

Tegelikult peaks seal nurgas aegajalt tõesti olema midagi auto-moto teemaga kokku minevat. Ühesõnaga vaatan seaded üle ja saadan kurja kirja, et me pakimahla ei joo!
Vasta
#17

Kas oleks võimalik maha võtta sita filter? Ma usun, et siin oń enamus suured inimesed kes oma sõnade eest vastutavad ning suure venna poolt mõtte redigeerimine ei ole minu arust ok. Ma vastutan selle ütluse eest mille kirja panen! Kui on fekaal siis on fekaal ja mitte pask või huumus, kaka või päh. Me oleme siin enamjaolt intelligentsed inimloomad ja suudame ise oma sõnu ritta seada ilma kõrvalise abita. Mis te arvate sellest teemast moded ja adminnid?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne