Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Mart Nutt on välja traalinud, et pagulaste vägisi laialisaatmine üle EU ei haaku kuidagi kehtivate lepingutega:
http://www.ohtuleht.ee/679411/mart-nutt-...asprobleem

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Sama,kes videos esineb mees ütles ka selle kurikuulsa lausa:

"Teie hääli ega heakskiitu pole mulle tarvis,sest teie lapsed kuuluvad mulle!"


(29-05-2015, 08:46 AM)v6sa Kirjutas:  Demokraatia ehk enamuse diktatuur on teiseks parim valitsemise vorm, kohe valgustatud kuninga järel. Kuniks Kunigas Janka I või Kuningas Maitus I ei ole nõus meid juhtima, siis jääb üle asjalikke Riigikogulasi toetada ning oma esindajale pidevalt oma muresid teada anda. Sest see on viis, kuidas demokraatia on mõeldud töötama: hulk inimensi saadab kellegi enda eest otsustama asju. Oma mugavuses oleme unustanud ooma valitutelt vastust nõuda.

(29-05-2015, 09:23 AM)diesel Kirjutas:  misiganes see suure segamise tegelik mõte ka ei oleks, tehakse seda igatahes oskuslikult...

Hea Smile

(29-05-2015, 09:23 AM)diesel Kirjutas:  rahal põle äda. vanasti oli kindla väärtusega vahetuskaup, ehk põhjusmõtteliselt täiesti naturaalmajanduse osa.
tänapäe aga on raha virtuaalne. otsest väärtust tal enam pole. põhineb asi usaldusel ja harjumusel.

mis viga tekitada paari hiireklikiga vajalik 50 milli nn. raha ja see jagada lahkesti mingitele lammastele kuskil läänemere ääres, kes selle eest rõõmuga omale tuhandete kaupa igasugu karvaseid ja sulelisi kostile võtavad. kulud ju tegelikult puuduvad. aga loll pärismaalane läeb teise omasugusega kaklema nende klaashelmeste pärast.

misiganes see suure segamise tegelik mõte ka ei oleks, tehakse seda igatahes oskuslikult ja on aeg leppida teadmisega, et valge inime sureb lähema maksimaalselt paarisaja aasta jooksul välja.

No näete, kuniga kanditaate, kellel pilt selginema hakkab, tekib siiski juurde Smile ! Kui palju te euroopa naaritsast teate Toungue ?

(30-05-2015, 00:05 AM)maitus Kirjutas:   .......... Kui palju te euroopa naaritsast teate Toungue ?

See on hea võrdlus! LIKE minu poolt.

Aquila captas non muscas.

(30-05-2015, 00:05 AM)maitus Kirjutas:  Kui palju te euroopa naaritsast teate Toungue ?

Telekas jooksis film kunagi....
Selle filmi vaatamise järel sain juba aru (ma arvan,et igaüks sai),et võõrliigi sissetoomisel hävineb kohalik populatsioon... teatud aja möödudes. Punkt.

Link ka:  https://arhiiv.err.ee/vaata/euroopa-naarits

(30-05-2015, 10:08 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Telekas jooksis film kunagi....
Selle filmi vaatamise järel sain juba aru (ma arvan,et igaüks sai),et võõrliigi sissetoomisel hävineb kohalik populatsioon... teatud aja möödudes. Punkt.

Ainult siis, kui olud on sobilikud kõnealuse liigi eluks. Euroopa naaritsale on siin väga sobiv. Aafrika muidusööjale väga ei ole.

Asjalikule neegrile, kel käed otsas ja pea lahti, on küll. Nagu ka hindule või araablasele.

Praegune plaan teha siia sisserännanute külad on sama reha, mille otsa on kõik juba astunud. Nüüd on siis meie kord...
[Pilt: 45742-KorduvkasutusegaMulgiMaamiin.jpg]

Mink on see, kes on elujõulisem kui euroopa naarits.
Muu jama aga taandub tarbimisühiskonnale, eestlasel on siin halb, vabadust, lugupidamist ja palka ei ole ning läheb minema. Kolmanda riigi inimesel aga igati bro elu ja nii ta siia kipubki. Kohalikud lasevad jalga ja uued tulevad peale.

(30-05-2015, 13:30 PM)kass Kirjutas:  Mink on see, kes on elujõulisem kui euroopa naarits.
Muu jama aga taandub tarbimisühiskonnale, eestlasel on siin halb, vabadust, lugupidamist ja palka ei ole ning läheb minema. Kolmanda riigi inimesel aga igati bro elu ja nii ta siia kipubki. Kohalikud lasevad jalga ja uued tulevad peale.

Just!
Kohapeale jäävad siis lõpuks need,nagu meie. Kes rüüpab palderjani ja kes lonkab ning haukab peale tablette mis käpuli võtavad.... Sad  Ja siis veel pensionärid.... Kurb küll aga sellise jama on meie oma riik kokku miksinud.

Riigi osa on siin sekundaarne, kõik algab inimesest ja tema soovidest ja himudest ja nõudmistest. Sa ei saa mingisugust suletud ühiskonda nii väikeses riigis korraldada, eriti veel, kui vabaduse magus maitse juba kodanikel suus. Saaks midagi teha mingi diktatuuriga ja suurel territooriumil, nagu peale I MS Venemaal.
Toomas, Sa vist ei saa ikkagi aru, kuidas tänapäeva lääne ühiskond töötab. Ei oleks sellest mingit abi, kui riik katsuks kuidagi ühelehmapidamist doteerida, kas seaduste, määruste või rahalise jõuga.
Aga nagu ütleb ksf! Diesel, ma ei viitsi siin majanduspoliitika teemadel polemiseerida, pean minema kasvuhoonet edasi remontima!

(30-05-2015, 15:34 PM)kass Kirjutas:  Riigi osa on siin sekundaarne, kõik algab inimesest ja tema soovidest ja himudest ja nõudmistest. Sa ei saa mingisugust suletud ühiskonda nii väikeses riigis korraldada, eriti veel, kui vabaduse magus  maitse juba kodanikel suus. Saaks midagi teha mingi diktatuuriga ja suurel territooriumil, nagu peale I  MS Venemaal.
Toomas, Sa vist ei saa ikkagi aru, kuidas tänapäeva lääne ühiskond töötab. Ei oleks sellest mingit abi, kui riik katsuks kuidagi ühelehmapidamist doteerida, kas seaduste, määruste või rahalise jõuga.
Aga nagu ütleb ksf! Diesel, ma ei viitsi siin majanduspoliitika teemadel polemiseerida, pean minema kasvuhoonet edasi remontima!

Saan aru küll. Aga see ei aita. Minu ja meie jutt siin ei muuda midagi. Meie pole otsustajad. Ja hetkel pole ju selge ka,kes ja kus otsustab. Ma saan ise muuta üsna vähe ja sedagi ainult oma pere piires... Big Grin
Ps. Mul ka kasvuhoone ehitamine pooleli.
Aga igaljuhul meie oma kasvuhoonete ehitamisega laseme mõnele kapitalistile pükste peale väikese mustõstra-lõhnalise sirtsu küll ära. Tänan kõuts! Big Grin  Kõik algab meist endist!

 Rein Taagepera arvamus sisserändamisest ja -rändajatest:
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/sissera...d=71581427

Tsitaat:Rahvuslikud loitsud on vahvad, aga realism on rahvuslikum.


Arutlus põgenike vastuvõtu üle kipub käima nii, nagu oleks meie või Euroopa Liidu otsustada, kas nad tulevad. Lühivaates on see küll nii, aga pikas vaates jääb järele ainult, kuidas nad tulevad. Esitame isevalitsejalikke küsimusi. Kas meie tahame neid? Kas nad meile meeldivad? Kas euroliidul on õigus neid meile peale suruda? Kas meil on moraalne kohustus neid vastu võtta, seda enam, et ka paljud eestlased leidsid end 70 aasta eest põgenikena?
See on täiskasvanute mäng. Tegelikkus on pika peale palju lihtsam. Lausa lapsemäng. Ja selles mängus Eesti lapsed eriti kaasa ei mängi. Ega Euroopa lapsed üldisemalt. Neid on selleks liiga vähe.
Oli kord maailmajagu, kus loodi kõrgtehnoloogia. See suutis ülal pidada palju inimesi, ja mitte ainult leiva, vaid ka tsirkuse poolest. Tootis nii palju inimesi, et need täitsid ka paar teist maailmajagu. Kui aga leiba küllalt sai, hakkasid need inimesed üha rohkem tsirkust nõudma ja arvasid, et lastega ei saa küllalt tsirkust.
Tehnoloogia tagasilöök
Mujale maailma eksportisid nad tervishoidu, nii kaastunde mõttes, et vaesed lapsukesed seal ära ei sureks. Vaid et nad kasvaksid üles vaesteks täiskasvanuiks, kel pole muud tsirkust kui lastetegemine ja üksteise tapmine. Arendati ka selline transporditehnoloogia, et need vaesed imekiiresti ja imeodavalt ühest maailma otsast teise jõuavad.
Puhtad hääbuvad verepilastusse, liigsegunejad kaotavad identsuse, keskmised koju tulevad.
Nüüd on siis paar maailmajagu, kus on mugav elada. Nii mugav, et igasugust tööd ei tahagi elanikud enam teha. Küürutades tomateid noppida. Oma vanureid voodisse toppida. Ja vaesest vihasest maailmast tahetakse sinna tulla – kas või noppima ja toppima.
Näen seda Californias. USA ehitab piiritõkkeid. Tullakse ikkagi, ülalt, alt ja mööda. Elanikud kiruvad valitsust, kes ebaseaduslikult tulnuile autojuhiload annab ja nende lapsed kooli vastu võtab. „Kõik ju teavad, et sisserändajad ei tee tööd, vaid elavad ühiskonna kulul.” Tööandjad kiruvad moka otsast kaasa – sellal kui ise palkavad sisserändajaid nii palju kui saavad. Tulnukate lastelastest saavad ameeriklased, kes kiruvad, miks sisserändu ei tõkestata.
Euroopas on sisserännu surve veelgi suurem, sest oma lapsi on vähem ja kultuuride sulandamisvõime väiksem. Eesti rahvaarv on kahanenud umbes 6000 võrra aastas – lapsi on nirult ja täiskasvanuid ahvatlevad veelgi paremad söödamaad. See tühimik täidetakse varem või hiljem. Euroopa Liiduga võib vaielda, tühimik aga ei vaidle. Tühimik nõuab 6000 sisserändajat aastas. Seda pikapeale ei tõkesta, küll aga saab natuke kujundada seda, kuidas nad tulevad. Saab suunata, nii et tulijate lapsed omandaksid võimalikult palju eesti keelt ja meelt. Uhkust Eesti üle.
Rahvastiku tühimik täidetakse. Euroopa Liiduga võib vaielda, tühimik ei vaidle.
Kontrollimatu massiimmigratsioon on halb. On vaja seista Eesti inimeste eest, selle eest, et nende koosseis ei muutuks nii järsku, et ühiskond praguneb. Kes need praegused „Eesti inimesed” on? Oleme tõuliselt segunenud punt: kolmandik soomeugrilist, kolmandik balti-slaavi, kolmandik mida-kõike-veel. Oleme kultuurisegu, keelega, mida Lembitu peaks saksa sodiks. Ometi oleme püsinud äratuntavalt samana, püsinud just seetõttu, et oleme pidevalt muutunud.
Igikorduv muster
Võime katsuda säilitada just seda segu, mis meil praegu juhtub olema. Aga see ei õnnestu – õnneks. Puhtad hääbuvad verepilastusse, liigsegunejad kaotavad identsuse, keskmised koju tulevad. See igikorduv muster läheb nüüd uude ringi. Me ei saa seda ära hoida. Küll aga mõõdukal määral suunata. Sisseränd on lapsemäng. Mäng, kuidas eesti keelealale lapsi juurde saada. Kas või importkaubana.
Sisserändajaid ei tõkesta, küll aga saab natuke kujundada seda, kuidas nad tulevad.
Mis aitab sulandumisele kaasa? Kui laseme neid tulla mitmelt poolt, nii et nende ühiskeeleks saab eesti keel. Kui hajutame nad üle maa, et nad ei getostuks Tallinnas. Kui me räägime nendega – ja eesti, mitte inglise keeles! Kui võtame varakult vastu mõõduka hulga, nii et on aega välja töötada sulandamisnippe ja neid testida, enne kui tulevad suuremad hulgad. Kui need, kes siia on jõudnud, siia ka jäävad. Et nende lastel oleks aega saada eestlasteks.

On oluline, et Eestist ei saaks läbisõiduhoov, kust esimesel võimalusel lahkutakse sinna, kuhu meilt praegu minnakse.
Ükskord nad tulevad niikuinii. Rahvuslikud loitsud on vahvad. Aga realistlik tegevuskava on veelgi rahvuslikum.
[Pilt: _a?a=71581427]

(30-05-2015, 16:03 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Saan aru küll. Aga see ei aita. Minu ja meie jutt siin ei muuda midagi. Meie pole otsustajad. Ja hetkel pole ju selge ka,kes ja kus otsustab. Ma saan ise muuta üsna vähe ja sedagi ainult oma pere piires... Big Grin
Ps. Mul ka kasvuhoone ehitamine pooleli.
Aga igaljuhul meie oma kasvuhoonete ehitamisega laseme mõnele kapitalistile pükste peale väikese mustõstra-lõhnalise sirtsu küll ära. Tänan kõuts! Big Grin  Kõik algab meist endist!

No mina ei saa ka oma pere piires midagi muuta, isegi selle, mis tablette ma hommikul võtan otsustab juhatuse esinaine, minul kui tegevjuhil tuleb lihtsalt leppida ja otsused ellu viia.
Jah, kõik algab meist endist, midagi muuta saab paraku ainult teatud kriitiline mass. Ja seda mitte Eesti piires, meie siin ei muuda midagi.
Tegelikult meie Toomasega peaksime häbenema. kui meiesuguseid, ilma nutiseadmeteta, halbu tarbijaid oleks rohkem, siis vajuks see praegune tarbimisühiskonna oravaratas hoobilt kokku, terve "arenenud ühiskond" hävineks.
Kasvuhoonest...normaalne tänapäeva inimene ei hakkaks tegelema sellise preservatiivilappimisega, nagu ma viimasel ajal olen ette võtnud, ei hakkaks värvilise traadi ja plastiliiniga poolmädanenud triiphoonet paikama, vaid soetaks 1500.-€ eest uue plastikust kasvupalee. Veel normaalsem indiviid teadvustaks endale, et selle 1500,- eest saaks osta ca 2 tonni tomateid, mis ilmselgelt on veidi rohkem, kui pisike ühiskonna algrakuke järelejäänud nappide eluaastate jooksul jõuab läbi soolestiku lasta...
Mis puutub Rein Taageperasse ja tema artiklisse, siis kahtlemata on tal õigus (kuigi ma artiklit pikalt lugeda ei saa, kuna seda ei näidata). Taagepera on tark ja sõltumatu, lisaks on ta abikaasa Mare minu sugulane, kuigi ta seda ise ei tea. Nii et ärge ajage siin tühja jama, kuulake mind ja Taagepera! Või siis ainult viimast, sest mina ei jaksa siin vasikatega võidu joosta, mina pean kasvumaja renoveerima, muidu hommikul tablette ei saa!

(30-05-2015, 19:33 PM)tcumen Kirjutas:   Rein Taagepera arvamus sisserändamisest ja -rändajatest:
http://epl.delfi.ee/news/arvamus/sissera...d=71581427 hääbuvad verepilastusse, liigsegunejad kaotavad identsuse, keskmised koju tulevad.


Euroopas on sisserännu surve veelgi suurem, sest oma lapsi on vähem ja kultuuride sulandamisvõime väiksem. Eesti rahvaarv on kahanenud umbes 6000 võrra aastas – lapsi on nirult ja täiskasvanuid ahvatlevad veelgi paremad söödamaad. See tühimik täidetakse varem või hiljem. Euroopa Liiduga võib vaielda, tühimik aga ei vaidle. Tühimik nõuab 6000 sisserändajat aastas. Seda pikapeale ei tõkesta, küll aga saab natuke kujundada seda, kuidas nad tulevad. Saab suunata, nii et tulijate lapsed omandaksid võimalikult palju eesti keelt ja meelt. Uhkust Eesti üle.
Rahvastiku tühimik täidetakse. Euroopa Liiduga võib vaielda, tühimik ei vaidle.
Kontrollimatu massiimmigratsioon on halb. On vaja seista Eesti inimeste eest, selle eest, et nende koosseis ei muutuks nii järsku, et ühiskond praguneb. Kes need praegused „Eesti inimesed” on? Oleme tõuliselt segunenud punt: kolmandik soomeugrilist, kolmandik balti-slaavi, kolmandik mida-kõike-veel. Oleme kultuurisegu, keelega, mida Lembitu peaks saksa sodiks. Ometi oleme püsinud äratuntavalt samana, püsinud just seetõttu, et oleme pidevalt muutunud.
Igikorduv muster
Mis aitab sulandumisele kaasa? Kui laseme neid tulla mitmelt poolt, nii et nende ühiskeeleks saab eesti keel. Kui hajutame nad üle maa, et nad ei getostuks Tallinnas. Kui me räägime nendega – ja eesti, mitte inglise keeles! Kui võtame varakult vastu mõõduka hulga, nii et on aega välja töötada sulandamisnippe ja neid testida, enne kui tulevad suuremad hulgad. Kui need, kes siia on jõudnud, siia ka jäävad. Et nende lastel oleks aega saada eestlasteks.

On oluline, et Eestist ei saaks läbisõiduhoov, kust esimesel võimalusel lahkutakse sinna, kuhu meilt praegu minnakse.
Ükskord nad tulevad niikuinii. Rahvuslikud loitsud on vahvad. Aga realistlik tegevuskava on veelgi rahvuslikum.
[Pilt: _a?a=71581427]

Natuke .. "jura", ma ütleks. Selge on see, et Eesti ei saa tõepoolest midagi ette võtta kui EL tervenisti oma uksed lahti teeb ja midagi ette ei võta. See tühimikuteooria ei pea ju kuidagi paika. Kuskohast need tühimikud siis Saksamaale, Prantsumaale jne tekivad.  Need tühimikud peaks juba poolakaid, türklasi ja idapoolsete osariikide inimesi punnis täis olema, aga ometi on just need, need maad kuhu kõigerohkem trügitakse. Sõjapagulane on rahul aga juba sellega kui ta saab välja sõjakoldest ja tal õnnestub sedasi oma elupäevi pikendada. Kui keegi siin väidab, et ka sõjapõgenikul on õigus võõrriigis nõudmisi esitada, siis ei ole ta kunagi ise hädas olnud. Keegi kelle elu tõepoolest päästetakse, on raudselt nii tänulik, et tahab kuidagi heaga tasuda, mitte ei hakka oma tahtmist oma pästjale peale suruma ja õigusi ja tingimusi nõudma, mis isegi aitaja pereliikmete heaolu ületab.

 Ja mis jutt on see, et EL ei saa sisserände vastu midagi teha..- miks meile näiteks venelased massiliselt sisse ei rända? Kas arvate, et ei oleks tulijaid- küll oleks ja palju. Aga neid taksitab piir, mida ka valvatakse. Majanduslik olukord ei ole osades venemaa piirkondades sugugi parem kui mustal mandril. Hr Võsa on juba lahenduse välja pakkunud- 0 tolerantsi piiril. Sissetungija on sissetungija. Loomulikult on seal olemas mingid sõjapõgeniukud, keda oleks humaanne vastu võtta ja selle jaoks peaks EL- il olema seal mandril esindus, kes need aganad sõkaldest välja sordib ja lausa tasuta siia toob. Samuti tuleks ka koputada aafrilastele palju lähemal ja kultuuriliselt sarnasemate riikide südametunnistusele, et ka need võiks mõne murjami vastu võtta.
 Aga miks see nii on, ja midagi ette ei võeta, see peks siinse arutelu jooksul olema ju juba väja selgunud. Euroopa põlisrahvastele, kes on saanud liiga targaks ja  hakanud valitsuste ja pankurite koostööd ja rahva lüpsmist läbi nägema, on murjamite näol vaja uut probleemi tekitada, uut vaenlast, kellega võidelda, et päästa oma nahk ja võim ja hoida ära oma valitsusstruktuuri kokkukukkumne. Selleks on ka kinni sisseränne idapiiril, et valge inimene on liiga tark, murjamil on aga pohh. Maailmavalitsejatele, on tähtis, et nad valitseksid tervet maailma ja neile ei ole tähtis kus ja millisel mandril need rahvad, mida valitseda tahetakse, asuvad. Mida lõhestunum ja sisepingelisem on ühiskond, seda lihtsam on teda valitseda, sest puudub inimeste üksmeel ja kokkuhoid- seega jõud, kes võiks vastu hakata.

Loodust tuleb võõrliikide eest kaitsta!

(31-05-2015, 10:23 AM)samodelkin Kirjutas:  Loodust tuleb võõrliikide eest kaitsta!

Kes peab antud juhul keda kaitsma ja kelle eest? Jutt käib "looduse kroonist", inimliigist, kes ise loodust kõige rohkem muudab ja hukutab. Ja toimub siiski looduslik valik, kui populatsioon on nõrk, siis elujõulisem (võõr)liik lihtsalt võtab areaali üle.
Lisaks on kõik "kõrgtsivilisatsioonid" arengu käigus kokku varisenud, seda erinevatel põhjustel.
Ksf! Maituse jutt tundub mulle siiski natuke rohkem "jura", kui Taagepera oma. Taagepera silmad pole ilmselt valitsejate vandenõu kohalt veel avanenud või on ta lausa pankuritega pundis.
Ehk oli siiski Nõukogude Liidus parem, piirid olid kinni, homod kapis, ilmselt ei olnud ka nõukogude valitsejad pankuritega pundis, oli aeg, kus bensiini valati kraavi ja trammipilet maksis 3 kopikat (mida ka ei raatsinud tavaliselt välja käia).
Venemaa läänepiir peab enam vähem, jällegi erinevatel põhjustel, idast ja kagust aga imbub massiliselt hiina rahvast üle piiri ning seab end vaikselt elama.
Tore on Teiega siin polemiseerida, aga lähen siiski õue ja vaatan, mis öö jooksul kasvuhoone küljest on ära pudenenud.

(31-05-2015, 10:00 AM)maitus Kirjutas:  Natuke .. "jura", ma ütleks.
...

Vada loodusseadustega on see lugu, et need ei ole ei head ega halvad - need ON. Need võivad tunduda jurana, kuid need toimivad sajarotsendiliselt. Küll aeglaselt: inimpõlv on loodusele vaid viiv.

Rikkuda neid ei saa, nende painutamine maksab kas palju või väga palju.

Üllatavalt sirgeselgne kirjutis Taageperalt. Cool

Lisan siia lingi sõbraliku naaberfoorumi asjakohasesse teemasse, tähelepanelikumalt soovitan lugeda antud lehe kolmandat postitust mudasõltlaselt tanel:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=5&t=...91#p356291

Nagu minu mõtted, oluliselt paremini kirja panduna Cool

Peamiselt ksf! Maitusele...
Pean tunnistama, et minul on silmad siiski alles kinni nagu vastsündinud kassipojal ja ma ei jaga täpselt seda valitsejate ja pankurite vandenõud. Olen nõus, et see tõsiasi, et enamus "MAAILMA RIKKUSEST" on koondunud käputäie omanike kätte - see ei ole normaalne ega mitte hea asi. Minu küsimus on, kas see vandenõu hõlmab ainult nn lääne valge rassi (euroopa ja USA) ühiskonda, kas SRÜ riikide rahvas ja valitsejad on sellest vabad ja võitlevad eelpool nimetatute vastu? Sama nn Islamiriigi kohta. Kas nemad tegelikult on meie vaimsed ja ka tegelikud liitlased võitluses selle pankade ja valitsejate vandenõu vastu?
Et ma ei jääks ainult küsijaks, siis kergitan omalt poolt saladuskatet - need suured pruunid tabletid, mida ma manustan, need on Vitablotics Neurozan. (To help maintain Memory & Brain). tegelikult olen veel võimeline mõistma, et tegu on eduka püüdega juhtida mu tähelepanu eemale sellest pankade ja valitsiuste vandenõust valgete kitsekasvatajate ja kasvuhooneparandajate vastu!

(31-05-2015, 20:50 PM)kass Kirjutas:  Peamiselt ksf! Maitusele...
Pean tunnistama, et minul on silmad siiski alles kinni nagu vastsündinud kassipojal ja ma ei jaga täpselt seda valitsejate ja pankurite vandenõud. Olen nõus, et see tõsiasi, et enamus "MAAILMA RIKKUSEST" on koondunud käputäie omanike kätte - see ei ole normaalne ega mitte hea asi. Minu küsimus on, kas see vandenõu hõlmab ainult nn lääne valge rassi (euroopa ja USA) ühiskonda, kas SRÜ riikide rahvas ja valitsejad on sellest vabad ja võitlevad eelpool nimetatute vastu? Sama nn Islamiriigi kohta. Kas nemad tegelikult on meie vaimsed ja ka tegelikud liitlased võitluses selle pankade ja valitsejate vandenõu vastu?
Et ma ei jääks ainult küsijaks, siis kergitan omalt poolt saladuskatet - need suured pruunid tabletid, mida ma manustan, need on Vitablotics Neurozan. (To help maintain Memory & Brain). tegelikult olen veel võimeline mõistma, et tegu on eduka püüdega juhtida mu tähelepanu eemale sellest pankade ja valitsiuste vandenõust valgete kitsekasvatajate ja kasvuhooneparandajate vastu!
Tegelikult on ka minul raske mõista, et miks maailmavalitsejad peaks saagima oksa millel nad istusvad. Ju mu silmad on siis ka veel alles vidukil Smile . Tõsi on aga ka see, et väga mõistmatud asjad ja küsimused saavad väga mõistluku vastuse kui asju just selle nurga alt vaadata. See asi on tegelikult nii lihtne, et seda ongi raske uskuda. Inimestele meeldivad keerulised süsteemid, teaduslikud uuringud, graafikud, tabelid jne.

 Ma ei ole kursis islamimaade rahandussüsteemiga, aga loomulikult on kõik teised riigid ja nende valitsused juhitud rahvusvahelise sionistliku kapitali poolt. Kui looduses toimivad loodusseadused, siis majanduses nad ei toimi- seal toimivad majandusseadused ja neid teevad inimesed, kellel on võimu e raha. Kindlasti ei ole moslemid meile vaimsed ja kultuurilised liitlased, aga ma kahtlustan, et suure maailma pangad kõigi moslemimaade rahandussüsteeme ei juhi ja ei imestaks kui selguks, et see on moslemite ja maailmapanga vahelise konflikti peamiseks põhjuseks. Aafrika moslemiriigid kindlasti sinna nimekirja ei kuulu, nii, et väljend: "moslemiriigid" on selles kontekstis kindlasti vaelsti kasutatud. Ehk on tegu ikkagi mõne riigiga, mis väljaspool meie rahandussüsteemi asub ja kus on valitsevaks usundiks Islam. Kõik on lihtsalt ühte patta virutatud, sest kellelegi on see kasulik. Samuti annaks see minu jaoks ka mõtte sõdadele neis riikides. Palju vähem usutavamad ja palu idiootsemad põhjused on minumeelest need, et Iraan tootis tuumapommi ja et Pinlaaden kusagilt kõrbekoopast kirjatuvide abil tervet maailma terrorismi juhtis. Praeguse tehnikataseme juures oleks ta tund aega peale seda üles leitud kui ta oma mobiiltelefoni või arvuti sisse lülitas Smile .
Nii, et kui terve maailm uskus sellist jura, siis .....- tee ise järeldused ja vasta oma küsimustele ise. Usud ju niikuinii ainult seda mida uskuda tahad Big Grin .
 Inimesi ei anna siiski päris eri liikidena võrrelda nagu minki ja euroopa naaritsat. Erinevalt neist, saavad eri rassid omavahel paljuneda st järglasi anda. Ma jääks ikka sellejuurde, et inimliik on üks liik. Nahavärv ja usund ei oma siin tähtsust ja viimasel ei ole loodusedustega üldse midagi pistmist. Eristab inimesi siiki mitte nahavärv, vaid kultuur ja ka see ei oma meie teema seisukohalt tähtsust. Samuti ei ole siin midagi tegemist evolutsiooniga. Mustanahalised ei ole tuhandeid aastaid tahtnud vabatahtlikult valgele maale tulla, kuigi,...küll oleks tulnud kui oleks tahtnud. Miskipärast on kogu see mustadejama iga nurga alt seotud valge inimesega, tema majanduse ja rahatähega.

 Selle kasvuhoonekultuuri aadressil võib ju nalja teha, aga sellest, et see toimib ja on elujõuline võib näiteid tuua ka meie- valgete inimeste kultuurist- näiteks Amišid. Kindlasti ei ole paljudele vastuvõetav ja arusaadav nende kultuuriline taust, aga majandus toimib neil täiega. Kas me oleksima väga  õnnetud kui me elaksime sama mudeli järgi oma kultuurilises keskkonnas? Siinkohal võiks natuke mõelda, et mida termin "kultuur" üldse tähendab. Kas ma muutun kultuursemaks kui ma istun autosse, süütan pimeda saabudes elektrivalguse või lõpetan mõne kõrgkkooli ja saan professoriks? Teadus, kultuur ja majandus on erinevad sõnad, ja mitte ilmaaegu.
 
 Ma ei ole küll ei hiromant ega arst, et midagi sinu pruunide tablettide kohta arvata. Enda puhul olen ma aga küll jõudnud arusaamisele, et inimkonna tervis küll see asi ei ole, mis riigijuhte huvitaks. Vastasel juhul ei oleks võimalik, et müüdaks tonnide kaupa mürke, millel on teadusemeeste poolt roheline tee antud. See fakt paneb mind kõvasti kahtlema profferssorite, ka Hr Taagepera kaasa arvatud, jutus ja tarkuses. Nad on samamoodi selle haige ühiskonna produkt ja loodud teenima seda mida vaja. Selles suhtes on islamimaailm küll õigemal teel kui meie- kasvõi juba sellepärast, et nad ei tarbi alkoholi, mürki milleta valge inimene kohe kuidagi hakkama ei saa Smile .
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne