31-10-2006, 11:54 AM
Mis on foorumiga juhtunud? Minu eile varaõhtune postitus on senini viimane, st ei eile õhtul ega ka täna hommikul ei ole siia keegi midagi postitanud. Kas miski tehniline viga?
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
