Kas tasub osta vanem bike tüüpi asi
#4

Aga mis sa selle all mõtlesid, et kui ei osta nüüd, siis millal veel- kas E Liitu? Üldiselt hakkan ma oma Jawat jälle remontima, sest kuu aega tagasi tekkis ikka mingi kapitaalne probleem ja enam ei käivitund isegi lükates, ja üks pütt lakkas jälle töötamast jne. Sada häda sellega. Aga ma kahtlustan ,et viga oli kontaktides, need olid ikka juba nii vanad ja kulund, et oli ainult aja küsimus, millal need üles lõplikult ütlevad. Peab vist need ka uued soetama ja geneka kaa, seal need traadid kulund. Ja uuel jaffil on ju see klapisüsteem siuke, et kui on külm mootor, siis hoiad klapi lahti, et saaks rohkem bentsu, ja kui soe mootor siis kinnisega. A ma sõitsin aint lühikesi otsi ja ei viitsind klappi alla lükata, polnd siis teine üldse äkiline, ja sõitsingi ka pikemaid vahemaid nii, et sai ikka palju kätte (bentsu). Siis hakkas bensiini silindrite vahelt välja ajama. Juhtmestik sai ka alles kevadel uus pandud, a jälle oli + juhe nii kõva pinge all olnud, et sulas pisut. Aga soovita siis mulle mõnd japsi, ma ise mõtlen Honda ja Kawasaki vahel valida, ja hinnaklass peaks ikka jääma 20000- 25000. Rohkem praegu ei raatsi.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kas tasub osta vanem bike tüüpi asi - Autor: PRIITO - 03-10-2003, 09:08 AM
[Sõnumit pole] - Autor: kolmpool - 03-10-2003, 11:20 AM
[Sõnumit pole] - Autor: sokk - 04-10-2003, 03:58 AM
Nojah, ma ikka ei tea - Autor: PRIITO - 04-10-2003, 15:05 PM
[Sõnumit pole] - Autor: sokk - 05-10-2003, 22:54 PM
Nojah, ikka ei tea - Autor: PRIITO - 06-10-2003, 12:13 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne