Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta?
#1

Vana hea liivapritsi-teema... Ei hakanud teiste teemasid oma konkreetse jubinaga solkima, tegin uue.
Ehk siis: nagu teada, läheb Gaz69-l esimeste asjade hulgas ussitama aknaraam (täpsemalt selle alumine osa). Nii ka minu omal - päike hakkas suisa läbi paistma.
Nüüdseks "uus" raam olemas:

[Pilt: Gaz69-raam-1.jpg]

tahaks ta värvi alla saada, aga kuidas asi ette valmistada - käsitsi vana värv ja see pisuke rooste maha udida? Kardan, et oma kohmakate käppadega igasse õnarusse ei ulatu (näit. klaasisoon jms.). Äkki oleks asi tark liivapritsi saata?
Sellega seosnuvalt ka küsimused targematele: Kas detail liiga "peen" selleks pole? Kus sellise suht väikse detailiga jutule üldse võetaks?
Teine mure: kui pritsi alt isegi asi käes, ning endal kohe pole võimalust õige tooniga teda üle värvida, kuidas ta seniks roostekindla(ma)ks teha - kas otsida kohe koht kus peale pritsi asi värvi alla läheks (krunt?). Kas pulbervärv on ok selllisele detailile?
Aga põhiküsimus - nagu siin näha,

[Pilt: Gaz69-raam-2.jpg]

on raam seest tühi ning ka sealt piilub lapseeas rooste. Kuidas seestpoolt asi roostekindlaks teha, kallata miskit spets vedelikku sisse...?
Siin ühes teemas arutleti mingise roostevastase olluse üle (mida soovitas ka kaasfoorumlane Valdo), näe mitte ei jäänd nimi meelde... Äkki keegi oskab soovitada.
Pikk jutt, vabandan, aga olen kindel, et siin targemaid mehi kui mina ning ehk saab asi kena lahenduse.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: Tom - 20-01-2011, 16:53 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: valdo - 20-01-2011, 17:00 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: Tom - 20-01-2011, 18:15 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: indrek - 20-01-2011, 21:47 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: valts - 20-01-2011, 21:34 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: Tom - 21-01-2011, 01:50 AM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: tcumen - 21-01-2011, 19:27 PM
RE: Gaz69 aknaraam - kas liivapritsi? Kuidas seest kaitsta? - Autor: sugraM - 21-01-2011, 20:02 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne