Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega
#3

Tänud lingi eest, kataloogis küll sobivat ei leidunud ja tundub, et seal müüaksegi vaid terve pakina. Ma järgmisel nädalal uurin lähemalt, mida neil pakkuda oleks.
Kas lehtede murdumise korral asendataksegi tavaliselt terve pakk? Aastaid tagasi, kui meil oli suurem autopark, tean, et sai vanematele Volvodele (F6, N7, N10) vene tehnika lehtesid pandud küll. Lihtsalt sellisel juhul sai vahetatud leht ära ka teisel pool. Ma ei teagi, et seal kompoti kestvusega probleeme oleks olnud. Loomulikult, originaal on kindlasti õigem, ma lihtsalt tõesti kahtlen, kas nii vanale autole leiab ning vaevalt terve pakk 200 EUR piiresse jääks.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega - Autor: KristjanT - 24-02-2012, 19:43 PM
RE: Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega - Autor: hulgus - 24-02-2012, 21:39 PM
RE: Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega - Autor: KristjanT - 24-02-2012, 22:12 PM
RE: Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega - Autor: hulgus - 25-02-2012, 20:43 PM
RE: Volvo F4 lehtvedrude asendamine muu (nõukogudeaegse) margi omadega - Autor: KristjanT - 09-03-2012, 16:33 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne