kleepsud rattale
#2

oh........no see on minu lemmik teema ! Vot nyyd ma võin sind aidata !!!
Mul on kodus olemas riiuli peal yle miljoni kleepsu mis on jaapani ja inglise keeles kus igasugused sõnad peale kirjutatud ..alates v6rrp6rri\'st lõpetades Nice (nike) kleepsudega ning mis kõige tähtsam nad on kõik neoon värvilised !!!!!!!!!!!!!!


ja kui ma ei eksi siis sul oli mingi võrr või mopeed ....noo ....siis sinu asemel kleebiks taha tule peale NICE (nike) kleepsu mis varjaks ilusti taga tule ära siis liiguks istme juurde mille peale kleebiks suure \'\'diroli\'\' kleepsu ,et oleks mõnus ja libe istme peal , nyyd tulevad kyljeplekid nende peale ma klebiks sinu asemel BMW M5 .....paagi peale kleebiks suzuzi (suzuki) kleepsu mis on neoon kollane ja roosa kirju Smile .Ärme nyyd esituld ka unusta ...selle peale kleebiks batmani kleepsu koos knight rideri auto kujutisega kleepsu Smile .....nu porikad võiksid neoon roosaga yle tõmmata ja käib kyll !!!

ära unusta värvilist traati punuda kodarate vahele (\'\'isandpauk\'\' myyb sulle neid odavalt Smile )!!!

kas ma nyyd unustasin midagi ? ...ah jaa ...on olemas neoon roosa ja \'\'hobna race\'\' (honda) kleeps mille kleebid kiivri peale mis on omakorda neoon värvides kirju jne .....ära unusta selja peale silt \'\'algaja rullnokk tegutsemas\'\' Smile

MUIDEKS need kleepsud paned su võrri kiiremini liikuma sest nad on siuksed mõnusad libedad ja tuule takistus enam pole nii tugev jjne ....et 100 km/h pole mitte mingi probleem =)

kas keegi äkki oskab midagi lisada mis mul jäi ytlemata ? Big Grin
Vasta


Sõnumeid selles teemas
kleepsud rattale - Autor: v6rrp6rr - 07-06-2004, 22:52 PM
RE: kleepsud rattale - Autor: Tambets - 28-04-2009, 16:50 PM
RE: kleepsud rattale - Autor: Tambets - 28-04-2009, 22:42 PM
RE: kleepsud rattale - Autor: yllar21 - 28-04-2009, 23:20 PM
RE: kleepsud rattale - Autor: viisik - 06-06-2010, 20:22 PM
RE: kleepsud rattale - Autor: oldmoped - 06-06-2010, 22:43 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne