Paluks veidi infot Uraali kohta
#7

mina eelistaks Urali ennem kui dneprit. Urali oman ise kuid dnepriga olen samuti sõitnud ja uralil on ka praegu olude sunnil dnepri mootor.
Dnepril peab tegema ise õliradika siis on temaga rahulik sõita siis õlisurve ei vaju nii ära. Uraaliga pole probleemi olnud et, välja arvatud ühel tõesti väga palaval suvepäval siis oli 90km/h sõites tunne et, istud soojapuhuri ees Smile . Kuna uraalikl pole andurit siis tuleb ise mootori häälest aru saada. Nii Dneprile kui uraalile on saada kiireid tagasildasid mis tõstavad kiirust kusagil 20km/h ehk kui orikas kiirus Uraalil on 110km/h siis peale vahetust 130km/h(minul kasutuses 18\"velg kuid 19\" veljega saan kiirema laksu sisse ja on mugavam sõita) maksis kunagi 750Kr, palju nüüd ei tea. Peale selle on ka kiirem ja aeglasem käigukast. Tagurpidikäiguga on minuteada aeglasem pole täpselt uurinud kuna sõidan soologa ja pole vajadust olnud. Saadaval on ka starteriga käigukaste mille ma omale muretsen praegu kuid see maksab 2X rohkem kui üks enamvähem sõidukorras Ural kuid mugavus maksab. Soovitaks vaadata 12V süsteemiga masina rippklappidega(mitte K650 või K750 mootoriga masinat) Ma täpselt ei mäleta kuid ka raamidel on vahe ühtedel saad sa mootori koos käigukastiga kätte ja osadel tuli käigukast eelnevalt maha võtta, parem on kui saad mõlemad korraga maha võtta.
Mina soovitan Urali 12v süsteemiga 32hj või 36hj mootoriga.
Varuosi peaks samuti uralile saada olema ma ei tea kuidas dnepriga on.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Paluks veidi infot Uraali kohta - Autor: Arni - 13-06-2004, 16:18 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne