Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt
#2

Õhtust!
Ei hakka keerutama, väga hea teema kahjuks ma ise sel aastal vist siin voorumis ei postita?
Aga, Sina, Rain, teed kõike valesti ja Sa ei saa arengust ega progresist üldse aru! Kas Sul üldse on smartofofon olemas? Kas Sul on facebooci konto olemas?
Mis ajatajust Sa üldse räägid, fosiil, 20-nda sajandi relikt, kes elad 19.nda sajandi talumajandis, aga mõisale teoorjust ei tee!?
Ega ma hetkel eriti aru ei saa, millest jutt ja ega ma tegelikult ei tohiks siia üldse positada, sest lubasin seda aate jabu mitte teha ( vabanduseks võin kosta, et olin sel lubamise hetkel ebakaines olekus, aga see on teatavasti veel hullem seaduse rikkumine, kui kaine peaga lollusi trükkida).
Aga läheme tagasi natuke... minul smartofon ei ole, tean mõningaid inimesi veel, kellel ei ole - näiteks Vladimir Vladimiripoeg Puutin, Luste Viki, jne jne.
Ülsiselt ma vihkan kõiki neid nn tänapäevasedi leiutusi, äpp jms rõvedusi!  Aga ma ei heida kellelegi ette, et ta neid asju kautab, eesti inimene on samasugune tore tegelane, kui misiganes rahvusest indiviid, pm mida mõnusam, seda kasulikum, mulle vaffam, mis edasi . ei mina tea ja mis minu asi!
Mul o n kodus koeraga sama teema, annad talle taldrikut lakkuda ja asi korras!
 Eesti rahvaga on sama teema (ma ei valista, et ka muude rahvustega, aga seal on inerts hoopist teine, ma üldse ei suuda sru saada, kuidas see Eesti rahvuse ja Eesti rahvusriigi asi on praeguseks jõudnud ja säilinud selliseks nagu ta hetkel on!?
Siia kõik need KaKa jne naljad, mis nagu oleks naljakad ja tegelikult ei ole ka mingi ca  1 natuke miljonit eestiMaalast - mida Te selle voorumlased tegelikult ikkagi tahate, jutt ei ole automaksust ega muudest kliimaministeeriumi lollustest, natuke võiks ikkagi ka lihtsalt selle eesti rahva mineviku. oleviku ja ka tuleviku maeiteagi millegist hoolida! Siin vorumis on ka hulga liikmeid, kes kassi nime nähes kukuvad oksendama, minul isiklikult on ka oma mittelemmikud, suur rahvas (ca 1 mlj) saame endile lubada!...
Üldiselt mul jooksis juhe umbe ja ma pean kasutama lahusteid, aga kui tõsiselt, siis arvan, et hea ja huvitav teema, kas sellest voorumi kui sellise reamina.... kohalt midagi kasu tõuseb, ei tea, aga "suures plaanis" hea teema!  Cool

Olles ikkagi mingitsorti joobes  ja omamata õigust teha siia akadeemilisse keskkonda lõputult postiutsi, siis kutsun ülesse tegema siia, ja mitte ainult siia teemasse veel juurde igasuguseid postitusi, mida isegi ei taha enam pärast lugeda, kirjutada siiski kannatab! Ja ma ei ütle, et voorum on halvaks  läinud. ma ei ütle, et voorum on parem olmud, ma ei hakka nõudma, et eesti rahvas on olnud parem postitaja ja voorumlane, arvan, et eesti rahvas on saanud paremaks, on saanud eurooplaseks, on saanud aru, et oluline on ikkagi võikihi  ja vorstiviilu paksus mustaleiva peal ....

Ja nüüd moraal - mida sa, kassiraisk  siia reostad, ise lubasid, Kasikov, sind puutin juba ammu kutsub jne....
Et see väike eesti rahvas, kel on lubatud 3 posti jne..., ega vahet pole, on see rahvas või rahvus kestnud mitusada aastat (muidugi sm, Puutin võib oma kladest järgi vaadata, et just ivan julm lõi gi eeti maa ja rahva ja ilmselt nii oligi)
Aga nüüd on nii, et edasi kirjutavad juba teised, paremad eesti rahvusluse kandjad, keta puutin ei ole koju kutsunud ja üldse ma arvan, et see voorum ei ole  päris "see voorum", aga ikkagi Raini  poolt  väga hea teema ja ilmselt kuhugi ikkagi see teema ei jõua, sest näha on olnud, et tarku mehi siin nähtud on, aga parakuon nad kõõritanud ikkagi kas RE või KE poole ja sellist maamehe tervet maailmavaadet pole ka neil olnud, ilmselt mingi pisikese maarahva paljuvatelisuse teema vma
Üleüldiset - moraa lon järgmine, ärge tarbige alkohili ja tehke õigel ajal parandusi, ehk kokkuvõttes, ärge võtke selle voorumi posti tõsiselt, va kui see  sobib teie maailmanägemusse, kahju on, et eestirahvas ei ole juba varemalt valmis valeposte  läbi hammustama .... pm on siin ,imgisugused adminisaatotid ka oremas, kes voorumi ja ka eesti asja arengut järgivad...
Lugesin üle ja moraal on järgmine - foorumlane, tee järele aga jumala pärast, ära postita sellist jama siia juurde! Aga muidu, ea voorum .......
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 15-03-2024, 23:35 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: kass - 16-03-2024, 00:40 AM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Raudpats - 16-03-2024, 09:09 AM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: aavu - 16-03-2024, 10:48 AM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: vant - 16-03-2024, 11:53 AM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 16-03-2024, 12:32 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Raudpats - 16-03-2024, 17:02 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: olevtoom - 16-03-2024, 18:10 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: tõnn - 16-03-2024, 12:02 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 16-03-2024, 12:35 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Mart Laanelepp - 16-03-2024, 15:28 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: alfredo - 16-03-2024, 16:24 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Raudpats - 16-03-2024, 16:49 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: olevtoom - 16-03-2024, 18:17 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: klemm - 16-03-2024, 16:57 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: tcumen - 16-03-2024, 18:16 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 16-03-2024, 18:41 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Peeter2 - 16-03-2024, 19:43 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: vanaain - 16-03-2024, 21:35 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: v6sa - 16-03-2024, 22:14 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: suvasass - 17-03-2024, 12:30 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 17-03-2024, 14:16 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: suvasass - 17-03-2024, 14:54 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: aavu - 17-03-2024, 19:20 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 17-03-2024, 22:10 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: Peeter2 - 18-03-2024, 10:30 AM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 18-03-2024, 12:26 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: kass - 17-03-2024, 22:18 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: entson - 18-03-2024, 22:48 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: vanaain - 19-03-2024, 12:11 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: honkomees - 19-03-2024, 15:17 PM
RE: Filosofeerime inimese ajataju teemal vanatehnikast lähtuvalt - Autor: pen.skar - 20-03-2024, 11:14 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne