Üleskutse foorumi lugejatele
#5

Võibolla tõesti, teede olukord on hull küll, aga ma ei kannata demagoogiat.

Kõvasti on jutustajaid küll, et suuname rohkem raha, pöörame rohkem tähelepanu, aga mille arvelt see raha siis peaks tulema. Tervishoiu? Hariduse? Teaduse? Kultuuri? Tüüpiline jutt selle peale on stiilis \"lõpetame riigi raha raiskamise\", aga kus seda raha siis niiväga raisatakse? Riigikogu liikmete palkadeks kuluva summaga saab heal juhul paarsada meetrit teed ehitada. Igasugune suunamine saab toimuda ainult millegi arvelt.

Teed on täpselt nii head, kui me ise oleme. Teenigem igaüks 100000 krooni kuus, makskem korralikult makse ja küll need teed siis paranevad.

Iseenesest mul pole rekkameeste ettevõtmise vastu midagi, igasugused huvigrupid peavadki oma huvide eest seisma, see on normaalne. Aga see demagoogia amatöörautojuhtide suunal, et oma nõudmistele rohkem kandepinda võita, on nagu natuke alatu.

See on minu sügavalt isiklik arvamus asjast.

Mis puudutab üleskutse teist osa, ehk liikluskultuuri parandamist, siis selles osas on igasugune tegevus väga teretulnud. Soovitaks alustada näiteks Tallinn-Tartu liinil liiklevate bussijuhtide liikluskasvatusega.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Üleskutse foorumi lugejatele - Autor: cowboy - 27-03-2005, 16:32 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne