aidake ühe väikse asjaga
#7

tead, kodanik väntz, sitasti ei taha sulle öelda, kuigi võiks. noortefoorumeid, kus lolli möla aetakse ja teineteise masinaid kiidetakse on küll. siin tuleks kõigepealt kasutada otsingut, sest iga uus foorumikasutaja küsib sama asja, millega eelmine just lõpetas. selles probleem ongi. ja kui sarnast teemat ei leia, siis alles võiks oma murest rääkida.

samuti ei teeks paha ennast enne kurssi viia elementaarsete põhitõdedega. selle kohta leiab samuti siit foorumist otsingut kasutades infot. lisaks on olemas ka piisav kogus kirjandust. ja kui siis midagi segaseks jäi, aidatakse hea meelega. küsimustele \"krt mul võrr rsk ei lähe tööle mis viga võix olla ma vist panin dislat sisse ja mingi pauk käis ka\" ei vasta siin enam juba keegi. vähe sellest, enamasti kustutatakse selline jama ära (mis tähendab seda, et 5 min pärast on see sama küsimus jälle üleval).

nüüd siis olen juba piisavalt selgitanud seda, mida juba mitu kasutajat samamoodi on teinud, seega selleks korraks kõik. kui postituste sisu asjalikumaks ei lähe, siis lähevad kõik postitused järjest kustutamisele ja lõpuks ka kasutajakonto kinni. säätkem kaasfoorumlaste närve ja aega.

ja tänan muret tundmast, minu siseorganite rikkumisega tegelevad küll noorukid siin foorumis, mitte mina ise.

LÕPUKS - püüa siis kindlaks teha, mis korras need väntvõllitihendid on. samuti peaks ikkagi selgitama ka muude tihendite seisukorda, kust lisaõhk võiks tulla.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
aidake ühe väikse asjaga - Autor: VäntZ - 24-07-2005, 18:51 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne