Identifying of Pobeda factory numbers
#11

gornholio Kirjutas:juhtusin minagi vaatama seda viimatimainitud lehekülge ja eriti neid graafikuid, mis väljendasid  mootori ja  raami numbreid läbi aastate. Jäi silma selline huvitav seik, et shassii number on minu 49. aasta pobi dokumentides 7075, kuid selle graafiku järgi peaks 49 aasta olema kusagil 20 000 ligi, kas vaatasin mina midagi valesti või on teinud dokumentide koostaja mingi vea Big Grin

Enne 1950. aastat on teave seal väga ligikaudne ja lünklik. Vähemalt mine tean mõneaastase uurimistöö tulemusena, et Sul on siiski õigus.
Igatahes auto kerenumbriga 6545 ja šassiinumbriga 6620 on kaljukindlalt valmistatud 1949. aasta jaanuaris või äämisel juhul veebruari algul (see on seesama isend, mida mina taastan). Kui Sina väidad šassii numbri olevat 7075, siis see on tõenäoliselt ka kusagil jaanuar-veebruar 1949, sest tõesti selle aasta jooksul valmistati umbes paarkümmend tuhat autot.

Ehk Sinu arvestus/dokumendid on korras Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Identifying of Pobeda factory numbers - Autor: Samb - 22-08-2005, 20:59 PM
RE: Identifying of Pobeda factory numbers - Autor: gornholio - 08-11-2005, 20:46 PM
RE: Identifying of Pobeda factory numbers - Autor: valdo - 08-11-2005, 21:20 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne