GAZ-21 pick-up
#14

villis1 Kirjutas:üks 24 seisab järva-jaanis tuletõrjemuuseumis
Pagan küll selline ekseplar ja mädaneb, ise nimetavad ennast veel muuseumiks. Lükkaks auto vähemalt rohu seest mingile muule kattele.

Lp. villis1 !
Selle eksemplari tõin-viisin Järva-Jaani isiklikult mina. Leidsin selle Norra külast, puudevirna vahelt paksu männiokaste ja samblakihi alt. Kes autot ise näinud on...näeb, et vaevu-vaevu seisab see veel koos. Toomisega oli palju vaeva. Minu isiklik arvamus oli, et olgu ta rahvale vaatamiseks, ikka parem, kui metsas seisab. Ja nagu näha on, on huvilisi palju. Kere taastamiseks ei ole hetkel näha mõtet ega vahendeid. (Koerus on üks samasugune sõitev eksmplar olemas)

Teiseks: Järva-Jaani vanaautode varjupaigas tõstetakse tulevikus kõik masinad betoonpaneelidele, kõike korraga ei jõua ja need masinad mis seal väljas on, tõenäolislelt kunagi sõitma ei hakka!

Kolmandaks: Kui on soov kellelegi midagi öelda, ettepanekuid teha või sõimata siis võiks seda kõigepealt teha asjaosalistele, mitta tagaselja! (Foorum on küll avalik koht, kuid enne mõtle ja siis kirjuta)


Autost endast niipalju, et see konkreetne isend oli ühe Koeru ART osakonnajuhataja oma (peast ei mäleta mis osakonna). Auto ei ole ehitatud Koerus ja 3 minu preagust töökaaslast, kes on endised Koeru ART töötajad väidavad, et selliseid pikapeid siin tehases ei tehtudki !
Vasta


Sõnumeid selles teemas
GAZ-21 pick-up - Autor: Regardman - 09-09-2004, 21:45 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne