Olle & co: Võrley Davidson, Delta, Minsk, Voshod, Kavrovets, CZ, Jawa
#21

ei noh ikke jumm nomaalsed on kõik- mulle meeldib- kas ühte cž ei taha ära müüa äkki või vahetada ühe hea \"tooriku\" vastu-pilt siin http://www.pilt.ee/photo/329156/6526329/
Big Grin
Vasta
#22

Vahetusest oled huvitatud???
Vaz2101 sport
Fiat sport rool, alarm, katuseluuk, fordi esiistmed, fiati taguiste, puudu dokid. ja üv.
Tahaks vastu minski.
PS! Sul transport on???
Vasta
#23

Kas se võrr mille sa ümber ehitasid tekitab ka kõva plärinat?
Vasta
#24

kujuta ette neli X 500W bass kõlareid...
Vasta
#25

Sai vahepeal jälle natuke ehitatud, tulemus näeb välja selline:

[Pilt: usarmy37ty.jpg]

[Pilt: usarmy20dg.jpg]

[Pilt: usarmy43op.jpg]
Vasta
#26

Mina neist vendadest küll aru ei saa kes siin kiruvad sind, minu arust kui mõnel mehel ikka viitsimist on, siis las teeb. Mulle see viimane meeldib küll ntx - ja selle jawa lõpptulemust tahaks ka näha ( minu oma www.pilt.ee/gio18 )
edu sulle edasisel ehitamisel
Vasta
#27

Enam - vähem koos on ka fightersvõrr. Ega ta enam väga võrri ei meenuta. Masinal on isetehtud raam, paak, iste, gondlid ning summutajad, süütemängu ja siduri kaaned on tehtud pleksiklaasist.

[Pilt: bikepunna10sw.jpg]

[Pilt: bikepunna37yl.jpg]

[Pilt: bikepunna43jo.jpg]

[Pilt: bikepunna29ru.jpg]
Vasta
#28

Mul ei jätku sõnu. Olen ise küll suuremat sorti originaalide austaja, aga mulle täitsa meeldivad mõned moodustised.
Parimat!

Maamees linnast.
Vasta
#29

see viimane, võrrbike, on täitsa äge! Wink
Vasta
#30

Mul tuli järsku selline küsimus pähe, et kus sa kõiki neid masinaid hoiad?


Vasta
#31

Selle võrrfighteriga tee kindlasti video ka...

Endal ka plaanis nüüd supervõrr ehitada...

Kuid olle ees mütsid maha...

Ullem aretaja...
Vasta
#32

rnkx Kirjutas:Mul tuli järsku selline küsimus pähe, et kus sa kõiki neid masinaid hoiad?

Üks väike garaaz on, kuid see hakkab vaikselt täis saama.
Vasta
#33

Noh seda võis arvata jah, aga mis sa siis teed, kui garaaz täis on, kas hakkad vanu maha müüma või lihtsalt rohkem ei ehita?


Vasta
#34

kle seda Deltat ei taha maha myya????
Päris ilusad masinad tunduvad ;P
K6ige rohkem meeldivad ikke lahjad masinad naq see v6rrbike ja delta ;P
Edu slle! Wink
Palju tahad Delta eest mudu? Toungue
Vasta
#35

Mõtlesin, et küsin lõpuks ära. Paljud raamid veidi ümberehitatud ja siis keevitust kasutatud. Kes teil see keevitaja on? Maru hea käega tundub olevat keevitus jookseb suht hästi.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#36

võrrfighter on äge pürsk
Vasta
#37

Priidik Kirjutas:kle seda Deltat ei taha maha myya????
Päris ilusad masinad tunduvad ;P
K6ige rohkem meeldivad ikke lahjad masinad naq see v6rrbike ja delta ;P
Edu slle! Wink
Palju tahad Delta eest mudu? Toungue

Kahjuks või õnneks on see Delta juba ammu maha müüdud, kuid tegelikult on uus ja enam- vähem samasugune juba pikemat aega pooleli. Lihtsalt pole aega lõpuni ehitada uued masinad tulevad peale. Peaks asja ikka kätte võtma saab ruumi ka juurde. Smile

Unimüts Kirjutas:Mõtlesin, et küsin lõpuks ära. Paljud raamid veidi ümberehitatud ja siis keevitust kasutatud. Kes teil see keevitaja on? Maru hea käega tundub olevat keevitus jookseb suht hästi.

Ise siin vaikselt keevitame ja tegelikult pole need keevitused algselt üldsegi nii head olnud. Näiteks fightervõrri ehitamisel kuluski pool aega keevitamisele ja keevituskohtade maha käijamisele.

Vasta
#38

tere!
Võrley ja fighter on ülikõvad...Big Grin
Tegelikult tahtsin teada, kuidas selle militaarmasinaga sõita on. selles mõttes, et vedrustust ju pole ja tagumikul on väga lihtne tagaratta peale sattuda...
Vasta
#39

olle- Kirjutas:[quote=Priidik]
kle seda Deltat ei taha maha myya????
Päris ilusad masinad tunduvad ;P
K6ige rohkem meeldivad ikke lahjad masinad naq see v6rrbike ja delta ;P
Edu slle! Wink
Palju tahad Delta eest mudu? Toungue

Kahjuks või õnneks on see Delta juba ammu maha müüdud, kuid tegelikult on uus ja enam- vähem samasugune juba pikemat aega pooleli. Lihtsalt pole aega lõpuni ehitada uued masinad tulevad peale. Peaks asja ikka kätte võtma saab ruumi ka juurde. Smile

Ytleme kui sa viitsiksid sellise delta teha ja mulle ära myya palju hind läheks???
v6i siis see v6rrbike??? palju hinnad on masinatel?
Vasta
#40

N2O Kirjutas:Tegelikult tahtsin teada, kuidas selle militaarmasinaga sõita on. selles mõttes, et vedrustust ju pole ja tagumikul on väga lihtne tagaratta peale sattuda...

Sõita on täitsa hea. Iste on ka sellise kujuga, et sealt on suht raske maha libiseda, võib- olla tuleb taha mingisugune porilaud ka.



Priidik Kirjutas:Ytleme kui sa viitsiksid sellise delta teha ja mulle ära myya palju hind läheks???
v6i siis see v6rrbike??? palju hinnad on masinatel?

Selle sinise Delta müüsime 3000 krooniga, ma arvan et see läheb umbes sama hinnaga müüki kui valmis saab. Ja seda Võrrfightersit ei kavatse küll maha müüa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne