Petturid kuulutuste lehtedes
#41

Miks nad mulle ei helistanud huvitav, erilised sead jah, et foorumile ei viidanud. Aga jätme nimed meelde.
Kalmer ei maga jah vist kunagi. Ma ei usu isiklikult eriti seda kõneajateenimist tegu ikka haige indiviidiga.
Vasta
#42

Järjekordne Haige Inimene numbril 58066306. Müüb traktorit mtz 82 hinnaga 50000kr. Kord traktor Võrus ,kord Narvas.Kui jääb jutt, helistame veel ja lepime aja kokku , on tel väljalülitatud.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#43

to:jurka
mu isa ajas ka masinat taga sügisel taga ning siis tuli välja, et masin asub Jõgeval. Kahjuks tundsin selle numbri ära sorry läks eelmises kirjas see lugu meelest.
ps tüüp on vaid vahepeal arve vahetanud st mtz82 oli aastast 92 hind 40tuh ning T-25 oli aastast 94 nüüd on 88 viimase hind ikka 20tuh. Peaks talle ise helistama ja uurima asja.

asjakohane soovitus minu ISAlt petturite kohapealt.
kb copy telefoni nr otsingusse petturitel on tavaliselt mitu asja müüa. Ning tunne huvi kõige kallima asja vastu st hind paari mitmekümee tuh ümber mitte eriti odavat.
näiteks

http://www.kuldnebors.ee/otsing/index.mec?search_search_str=+58066306&search_action=do_search&search_deal_type=&search_stype=&search_do_search=Otsi

tunneme huvi kongreetse juhtumi puhul alguses kalli asja vastu uurime maad ja siis kaeme. (siis kasutame teist telefoni teise nrga ) ning tunneme huvi odava asja vastu näiteks pioneer pliidi vastu. Uurime asja asukohad välja mõlema asja puhul (langevad kokku) siis lähme pliidi jutuga kohale. Tavaliselt just odavaid asju ongi neil müüa, kalleid pole. kohalejõudes uurime ka kallist(mtz i asja) kui teist ei ole teavitame politseid pettusskeemiga inimese suhtes.
Kokkusattudes saadakse kätte pettur. Vähemalt tema kirjelduse saab politsei.


On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#44

http://www.hinnavaatlus.ee/phorum/viewto...p?t=145257
ma arvan, et teil on tegu selle sama tüübiga, kellest siingi räägitakse. kui keegi viitsib selle läbi lugeda, siis seal on mehed juba politseissegi pöördunud ning pärast pikki vaidlusi jõudnud järelduseni, et omakohus ei aita!
Vasta
#45

lugu nimelt järgmine.panin börssi kuulutuse et ostan gaz21 juppe.eile üks vend helistas.ja palus tagasi helistada.ei tulnud kohe sellepeale et tegu on kurikuulsa börsi ärimehega ja helistasingi tagasi,ja oi kus mees hakkas seletama.üks 15 minutit rääkis enne kui sain midagi vahele öelda.lõpuks ütlesin ülbelt nägemist ja et tulen homme juppidele järgi.täna siis jõudsin sinna \"liivalaia 3\" maja ette kus pidavad jupid olema.kohale jõudse helistasin talle,tema aga ütles et jupid (sillad poritiivad ja kardaaan) on tal 5-ndal korrusel korteris.pidin siis ukse peal kella vajutama ja tema korterisse astuma.ukse juurde jõudes helistasin uuesti ja keegi ei võtnud vastu.
Hiljem lõi aga pähe et tegu võib sama vennaga olla kellest on kõvasti juttu olnud.poole tunnipärast helistasin uuesti ja seekord mängisin kaasa.nüüd oli jutuks et õige koht on hoopis liivamäe 3.ütlesin et kohe hakkan tulema.
ootasin üks tunnike ja helistasin ja ütlesin et tegin pisikese avarii ja et tulen õhtul sõbraga järgi.vana oli nõus ja ütles et jääb kõnet ootama.
Koju jõudes helistasin politseisse ja sealt mulle öeldi et nemad ei saa midagi teha.
küsiks nüüd foorumlaste käes mida teha.kas sõimata tal nägu täis või ajaks seda asja läbi tele2 operaatori.sest politseis öeldi et asukoha võib kindlaks teha ainult vastav operaator.
Vasta
#46

Ta petab ära oma asukohaga tuleb ikka läbi tele2 asja ajada. Kui hakkama ei saa anna tele2 kohta süüdistus sisse.
Samas teadagi politseinikud= pirukasöödikud ei oska ju tööd teha ilma, et keeg neid ei ässitaks. Politseid tuleb kuhjata andmetega üle äkki hakkavad tööle kuigi vaevalt. Nad ju ei oska.
RK

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#47

ei no kui ma süüdistuse tele2 annaksin siis nad lihtsalt keeraksid selle nr kinni.aga tahaks ikka raipe kätte saada.ja politseis on olnud sellest vennast juttu küll ja küll.kas tõesti ei lähe neil see asi korda et rahvas saab aina uuesti ja uuesti petta.
Vasta
#48

paneks siis selle vanamehe \"uue\" nr kirja 58100230
küsiks veel kas tegu on ikka tele2-ga?
Vasta
#49

Njaa mees on aktiivne müüb vaid kraami karta on, et maru odavalt ka. Tuleb helistada kb sse. Siis likvideeritakse tegija.

http://www.kuldnebors.ee/otsing/index.mec?search_search_str=58100230&search_action=do_search&search_deal_type=&search_stype=&search_do_search=Otsi

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#50

No mida see politsei siis tegema peab? Käed raudu panema inimesel selle eest, et sina talle helistasid?

Katsuge leppida paratamatusega ja selle tegelasega lihtsalt enam tegemist mitte teha. Politseil on ausõna tähtsamatki teha.

Kui kellegi akna all karjuda, siis ehk ainult _____, see kampaania on ikka täiesti idiootlik. Ma olen tihti mõelnud, et kui mul oleks võimalus kuidagi blokeerida/eristada anonüümsetelt kõnekaartidelt saabuvad kõned, siis ma teeks seda kohe. Üldiselt mõistlikud inimesed sõlmivad lepingu ja igasugu kõnekaarditatikad las elavad oma eraldi maailmas.

edit: Selgus, et zorro kõnekaart mis vastatud kõne eest kõneaega jagab, siiski pole tele2 oma. Samas ei saa ma aru, millisele operaatorile see siis täpselt kuulub, üsna suva on ka, seega teen sinna hoopis lünga Smile
Vasta
#51

no tegu on ikka pettuse ja kelmusega ja see peaks ikkagist paragraffi alla minema.arvestades veel seda et see vend on kümneid kui mitte sadu inimesi petnud.imelik tõesti et politsei suhtub asjasse nii ükskõikselt.
Vasta
#52

Ei ole imelik, politseil on tähtsamatki teha. Ma ei usu, et antud juhul oleks ka tegemist pettusega paragrahvi mõttes, sest otsest rahalist kahju sa ju ei kannatanud. See, kui sa oma raha eest mööda linna ringi sõitsid, ei loe, sest see raha läks kütuseärikate taskusse, mitte \"petturi\". Samamoodi telefoniarve jne. Loeb pettuse puhul ainult konkreetselt sinu taskust mingi skeemiga petturi taskusse liikunud raha, mis antud juhtumil on 0 krooni.

Inimeste lollitamine kahjuks vist paragrahvi alla ei käi, sest sellega tegelevad ka märksa mõjukamad organisatsioonid, kui mingi varuosaspekulant Wink

Muidugi olen ma nõus, et selline asi on nõme, aga mina ei süüdistaks politseid, vaid tobedaid sidefirmasid.
Vasta
#53

no siis ei jää muud üle kui mehel nägu täis sõimataBig Grin
Vasta
#54

helistasin siis telekahte ja nemad ültesid et peaksin politsei poole pöörduma ja kui ütlesin et politseis öeldi et nende poole pean pöörduma siis vastati mulle et nemad ei saa kuidagi aidata.
mõtlesin siis et midagi kaotada pole ja et helistan sellele vennale.krt kahju et ta juttu ei salvestanud.peab ikka sõnavara olema.mees tulistas sõnu nagu segane.rsk on kaval ka.ei tahtnud tunnistada et petab inimesi.väitis et ei saa aru millest jutt käib.
mina aga tahtsin teada miks ta seda teeb kas tõesti 30 sendi pärast minutis või siis lõbu pärast.vastust kahjuks ei saanud.aga nr on igatahes olemas.nii et kui kellegil igav hakkab siis võiks ju nalja pärast helistada ja küsida ega tal aiakäru müüa pole?Big Grin võin kihla vedada et on
Vasta
#55

Kahjuks siin ei ole tegu pettusega ning ei ole võimalik seda paragraafi alla saada Sad
Isegi kui salvestad selle kõne ja lähed kohtusse ...oled ikkagi sina see kes jääb lolliks .
Kuna oled ise kes talle helistab Sad
Küll aga saab kuldnebörs midagi teha (ta ei viitsi midagi teha ..olen helistanud ja rääkinud nendega sellel teemal ....mille peale öeldi ,et nad ei saa seda asja kontrollida kuna on palju kasutajaid)


* korgits on ka oma kõneaega raisanud selle idioodi peale Sad

feliks85 Kirjutas:no tegu on ikka pettuse ja kelmusega ja see peaks ikkagist paragraffi alla minema.arvestades veel seda et see vend on kümneid kui mitte sadu inimesi petnud.imelik tõesti et politsei suhtub asjasse nii ükskõikselt.
Vasta
#56

üx vanamees müüb pool aastat juba iz-350, kose-ristil, hind 500, paugupill, dok. kõik korras, kord on vend haiglas, siis suvilas, siis aiamaal jne. Kordagi poole aasta jooksul pole saand aega et tsiklit näidata. Aga vastamata kõnesid teeb hullu moodi, alati üritab rääkida pool tundi kui tagasi helistan.
Jätke nr. meelde et te aega ja raha ei raiskaks. 58 154 705

militaarmootorrattur
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne