EMEX ruulib...

Meil peaks ka sellised olema kaubanduskeskuste parklates.
Vasta

Täna peale lõunat Tallinna Betooni Kuusaskoski platsil selline isend.
Ei tea,kas läheb tõesti vanarauaks? Kindlustust sellel LKF-i andmete järgi igastahes pole. Seisis Betooni tn poolsel küljel aia ääres ja mitte hingelistki lähedal polnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

EdR Kirjutas:Täna peale lõunat Tallinna Betooni Kuusaskoski platsil selline isend.
Ei tea,kas läheb tõesti vanarauaks? Kindlustust sellel LKF-i andmete järgi igastahes pole. Seisis Betooni tn poolsel küljel aia ääres ja mitte hingelistki lähedal polnud.
Mis platsil, see lännu. Täna tööpäeva ka pole ju.
Vasta

Möll seal käis,ju siis toimus ikka midagi. Isegi vaatasin ja mõtlesin,et nädalavahetus peaks nagu rahu olema....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Regardman Kirjutas:
EdR Kirjutas:Täna peale lõunat Tallinna Betooni Kuusaskoski platsil selline isend.
Ei tea,kas läheb tõesti vanarauaks? Kindlustust sellel LKF-i andmete järgi igastahes pole. Seisis Betooni tn poolsel küljel aia ääres ja mitte hingelistki lähedal polnud.
Mis platsil, see lännu. Täna tööpäeva ka pole ju.
Kas reg.numbrit siis enne maha ei võetagi, minu teada annab emex lammutustõendi ja sellega lähed koos numbritega ark-i arvelt maha võtma. Regardman on varem TAKi tehnoabi Ikarust ka mahakantuks tembeldanud, kuigi reg.nr küljes oli...
Vasta

Ei pea numbreid ARK-i viima.
Vasta

Timm Kirjutas:http://www.aegmaha.com/?id=12070

Meil veel veab, et selliseid koletisi Eestis pole...


Sad
Vasta

Eile olin õppesõidul veoautoga ja sõiteks emexist mööda( Tartus) oleks pea nutma hakanud. Nimelt oli üks vanamees emexi ees, kellel treila peal ilus punane 02, numbrid küljes roostet oli ülivähe, ainult tagatiib oli natuke räsida saanud. Kõige kurvem oli veel see, et tol hetkel kui möödusin sõitis ta siksi maha treila pealt. Ma ei saa aru kus kohas inimeste mõistus on, krt kui oli ka põhi mäda vms, müügu kasumiga külapoistele maha, saaks ise kasu ja ka rallitajatel oleks tegevust. Miks on vaja korralikke haruldusi niisama emexisse sisse sõidutada!?!?!?
Vasta

Ära nuta,on ka hullemaid variante ja kõikke seda vanarauda ei jõua päästa.Ja polegi mõtet koguda(kollektsioneerida ladasid,mida jätkub 100 järgnevaks aastaks).

:I M Back
Vasta

Tsiklimeister Kirjutas:Ära nuta,on ka hullemaid variante ja kõikke seda vanarauda ei jõua päästa.Ja polegi mõtet koguda(kollektsioneerida ladasid,mida jätkub 100 järgnevaks aastaks).
Täiesti samal meelel. Palju rohkem oleks nutta siis , kui see "rallikas" hiljem kuskil põllul konutab ja sinna mädaneb.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

ralliace16 Kirjutas:Eile olin õppesõidul veoautoga ja sõiteks emexist mööda( Tartus) oleks pea nutma hakanud. Nimelt oli üks vanamees emexi ees, kellel treila peal ilus punane 02, numbrid küljes roostet oli ülivähe, ainult tagatiib oli natuke räsida saanud. Kõige kurvem oli veel see, et tol hetkel kui möödusin sõitis ta siksi maha treila pealt. Ma ei saa aru kus kohas inimeste mõistus on, krt kui oli ka põhi mäda vms, müügu kasumiga külapoistele maha, saaks ise kasu ja ka rallitajatel oleks tegevust. Miks on vaja korralikke haruldusi niisama emexisse sisse sõidutada!?!?!?
Ta müüs selle kasumiga emexile, milleks veel külapoistega vaeva nägema hakata. Oleksid võinud ju kiiresti kaupa tegema minna?
Vasta

Martti Kirjutas:
ralliace16 Kirjutas:Eile olin õppesõidul veoautoga ja sõiteks emexist mööda( Tartus) oleks pea nutma hakanud. Nimelt oli üks vanamees emexi ees, kellel treila peal ilus punane 02, numbrid küljes roostet oli ülivähe, ainult tagatiib oli natuke räsida saanud. Kõige kurvem oli veel see, et tol hetkel kui möödusin sõitis ta siksi maha treila pealt. Ma ei saa aru kus kohas inimeste mõistus on, krt kui oli ka põhi mäda vms, müügu kasumiga külapoistele maha, saaks ise kasu ja ka rallitajatel oleks tegevust. Miks on vaja korralikke haruldusi niisama emexisse sisse sõidutada!?!?!?
Ta müüs selle kasumiga emexile, milleks veel külapoistega vaeva nägema hakata. Oleksid võinud ju kiiresti kaupa tegema minna?
Täna sõitsin Kuusakoskist hommikul mööda. Arvatavasti see sama 02, paistis ilusti vanarauahunniku otsast teele ära...

Maamees linnast.
Vasta

Martti Kirjutas:Ta müüs selle kasumiga emexile, milleks veel külapoistega vaeva nägema hakata. Oleksid võinud ju kiiresti kaupa tegema minna?
Kahjuks ei saanud minna, kuna endal näpud põhjas ja oli vaja sõitu jätkata.
Vasta

Martti Kirjutas:
Regardman Kirjutas:
EdR Kirjutas:Täna peale lõunat Tallinna Betooni Kuusaskoski platsil selline isend.
Ei tea,kas läheb tõesti vanarauaks? Kindlustust sellel LKF-i andmete järgi igastahes pole. Seisis Betooni tn poolsel küljel aia ääres ja mitte hingelistki lähedal polnud.
Mis platsil, see lännu. Täna tööpäeva ka pole ju.
Kas reg.numbrit siis enne maha ei võetagi, minu teada annab emex lammutustõendi ja sellega lähed koos numbritega ark-i arvelt maha võtma. Regardman on varem TAKi tehnoabi Ikarust ka mahakantuks tembeldanud, kuigi reg.nr küljes oli...

Üks asi on see, kui number TAKis küljest ära võetakse, teine asi see, kui seal...
Vasta

kunagi kohtasin tolmet eesti vanametallis ühte oma aja jäänukit mille puhul võttis üpris sõnatuks auto seisukord.
tegu oli talbotiga mis mudel ei ole päris kursis.lihtsalt silma jäi see et auto oli perfektne.umbes nagu oleks vaid 3-4a vana.salong kulumata,tuled nagu uued.100% komplektne ja piilusin ka kapoti alla kõik nagu uus.kahju oli.oleks olnud ideaalne säilitamise objekt.kõik oli nii nagu tehasest tulles.ma ei tea kus see auto küll seisnud oli aga väga korralik ja roostevaba oli.ostam enam ei hakanud kuna kopaga oli katus ära lõhutud.leidsin et mis seal ikka eks idioote leidub ikka ja nad kasvavad ka talvel ja ilma väetamata.
juhtum oli sel suvel.
kõike te ka päästa ei jõua enyway,mis parata.
Vasta

No ei jõua ju iga vanaraua kokkuostu väravas passida,et midagi head sinna ei jõuaks.
Vasta

EdR Kirjutas:Täna peale lõunat Tallinna Betooni Kuusaskoski platsil selline isend.
Ei tea,kas läheb tõesti vanarauaks? Kindlustust sellel LKF-i andmete järgi igastahes pole. Seisis Betooni tn poolsel küljel aia ääres ja mitte hingelistki lähedal polnud.
Selle MAZ-i juurde oli kolmapäeval(13.02) lisandunud teleskoop-sõrestiknoolega Maz kraana , suhteliselt komplektne, ainult tagumised tuled olid puudu. Ja samal ajal lammuti ühe hunniku kõrval vanemat linttraktorit(T-100 vms).
Vasta

Selline isend täna hommiku mööda Lasnämäge elldatavasti Betooni tänavale liikus. Mina ei osanud küll tuvastada, millega tegu. Alles oli vaid kere ja rattad: uksi, klaase ees ei olnud. Esiots oli koos lanseroonidega maha võetud, et tulemüürist ette oli tühjus. Kas mingi ameerika kupee?..


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Style Kirjutas:Selline isend täna hommiku mööda Lasnämäge elldatavasti Betooni tänavale liikus. Mina ei osanud küll tuvastada, millega tegu. Alles oli vaid kere ja rattad: uksi, klaase ees ei olnud. Esiots oli koos lanseroonidega maha võetud, et tulemüürist ette oli tühjus. Kas mingi ameerika kupee?..

Ei usus, et see vanarauda läks.
Arvatavasti tegu selle autoga, millest juttu siin:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=22493&page=1
Ja paar pilti veel siin:
http://www.usaraud.ee/index.php?id=5_5_20_996

Kuna tüüp seda nokitseb, siis pigem ta ikka mujale läks.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta

chopper Kirjutas:Ei usus, et see vanarauda läks.
Arvatavasti tegu selle autoga, millest juttu siin:
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=22493&page=1
Ja paar pilti veel siin:
http://www.usaraud.ee/index.php?id=5_5_20_996

Kuna tüüp seda nokitseb, siis pigem ta ikka mujale läks.

Paistab väga sedamoodi. Siis läks õnneks - korjaku EMEX plekkpurke! Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne