Mida tähendab sinu kasutajanimi?
#21

siim-minu nimi

777- kunagi oli autol selline number (kastiga uaz):eureka
Vasta
#22

LANDY- rahvusvaheliselt kasutatav Land Rover\'i marki autode hüüdnimi.:lol
Minu puhul kasutusel seetõttu, et selle margiga Eestis enim tegelev inimene olen ja ka piiritagustel inimestel mu nime ja e-maili lihtne meelde jätta oleks.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#23

unicman - unikaalne mees, kes tegeleb unikaalsete sõidukitega Smile
Vasta
#24

lubage end tutvustada:
\"üks-koma-kolm-piisab\"

paraku ei lähe ENDA teod-plaanid kohe mitte jutuga (loe: nimega) kokku. Ehk saan kunagi sellest haigusest võitu...

teet,
unistab taas uuest tehnikast

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#25

Tegelikult asi väga lihtne- minu eesnimi.
Terv. Jaanus
Vasta
#26

Oman vastava margi masinat.
Vasta
#27

Minu ametit ja sugupõlvnemist - paberitega ja neljandat põlve pritsimees. Nii hingelt kui füüsiliselt!
Vasta
#28

Nooh, minu puhul ei tohiks kah erilist peamurdmist olla... oman vastavat marki autot (Morris Marina siis)
Vasta
#29

kunagi omasin väga räämas välimusega Golf GTI-d. Auto oli selline \"hunt lambanahas\" e. hundu.
Terv. Indrek
Vasta
#30

s-teet [hääldus: esteet]. eesnimest tuletatud hüüdnimi, mis irooniliselt viitab kalduvusele norida kõikvõimalike pisiasjade ja iluvigade kallal Smile
Vasta
#31

initsiaalid*2 (sest 2 tähte jäi kuhugi regamisel väheks)
Vasta
#32

wax = vaha ingl. k.

\"vaseajal\", siis kui läänest massiliselt kasutatud autosid hakati tooma, olin mina see, kes neile enne turulesaatmist viimase läike andsin Big Grin Käisin alati ringi, taskus ja näpus pudelike, millel kiri WAX Smile
Vasta
#33

hüüdnimi millega kutsuvad mind mulle kallid neiudSmile
Vasta
#34

Kui Aspelund seda teemat lugema juhtub,siis oleks täitsa huvitav teada, mida tema nimi tähendab.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#35

Hüüdnime moodi asi.
Kuigi PÄRIS niimoodi mind keegi peale netituttavate ei kutsu küll Smile Neid on ka päris hulk saanud juba tglt Big Grin
Vasta
#36

vana - on tuletatud sellistest sõnadest: vanad autod, - jalgrattad, vanatehnika, vanavara, ka mööbel jne. Ehk kõik mis on vana ja mulle huvi pakub.
( v.a vanad naised) Big Grin
Vasta
#37

TAR - eesnime kolm esimest tähte - Tarvo
Vasta
#38

TOMM7 lühend nimest toomas ja reeglina on kuskil kasutaja tomm juba olemas nii et sealt 7.

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#39

ivar73 = minu nimi+suvaline number
Vasta
#40

Klubi loomisel sai selline nimi võetud.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 9 külali(st)ne