Teema on suletud

"Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?

(02-09-2013, 13:14 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com
Vaata mingid natuke suurema diameetriga asjad kui need rullid, et lükates alla poeks. Need rullid pead iga kord käega üles tõstma et midagi alla saada või lauaotsa ära teritama...Smile

mingi trantsportöörlindi omad sobiks kindlasti- need paned veel ketiga omavahel kokku ja mingi väikese mootori reduktoriga ringi ajama- ei pea kinnigi hoidma siis Smile

(02-09-2013, 13:14 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com

Mul vanaisa tegi rihtplatest paksusmasina,võlli kohale plaat,sööteplate eest minema ja võlli lähedale oli tehtud puidust rull laagritel,too rull surus materjali vastu plaati ja toimib tänaseni hästi mingid klapivedrud vist vedrudeks.Kui huvi võin pildi teha.

(22-08-2013, 10:34 AM)krister Kirjutas:  Tere! Kas kellelgi vedeleb Tallinn/Harju piires B&S 3,5hj mootori bensiinipaaki?
tel. 53416511 või erasõnum.

Mul sama vidinat vaja.55529185

(02-09-2013, 13:45 PM)muska71 Kirjutas:  Mul vanaisa tegi rihtplatest paksusmasina,võlli kohale plaat,sööteplate eest minema ja võlli lähedale oli tehtud puidust rull laagritel,too rull surus materjali vastu plaati ja toimib tänaseni hästi mingid klapivedrud vist vedrudeks.Kui huvi võin pildi teha.

Kuidas selle plaadi kõrgust reguleeritakse- paksust siis .. ? Mõte ju hea ...Smile

(02-09-2013, 13:45 PM)muska71 Kirjutas:  
(02-09-2013, 13:14 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com

Mul vanaisa tegi rihtplatest paksusmasina,võlli kohale plaat,sööteplate eest minema ja võlli lähedale oli tehtud puidust rull laagritel,too rull surus materjali vastu plaati ja toimib tänaseni hästi mingid klapivedrud vist vedrudeks.Kui huvi võin pildi teha.


Pilt oleks abiks. Tänud heade mõtete eest ka teistele sõnavõtjatele!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(02-09-2013, 14:09 PM)maitus Kirjutas:  
(02-09-2013, 13:45 PM)muska71 Kirjutas:  Mul vanaisa tegi rihtplatest paksusmasina,võlli kohale plaat,sööteplate eest minema ja võlli lähedale oli tehtud puidust rull laagritel,too rull surus materjali vastu plaati ja toimib tänaseni hästi mingid klapivedrud vist vedrudeks.Kui huvi võin pildi teha.

Kuidas selle plaadi kõrgust reguleeritakse- paksust siis .. ? Mõte ju hea ...Smile
Olid tehtud puidust reikad teine teise serva ja 4 poldiga tõmbasin plaadi kinni.Reikad kindlate mõõtudega 5 mm kaupa ja alla 5 mm siis plekist ribad kuni vajalik mõõt olemas.Pisut nikerdamist oli,aga töö sai tehtud,oma jaoks isegi mööblit tehud,ustest akendest rääkimatta,ikkagi diplomeeritud tisler.

(02-09-2013, 15:05 PM)muska71 Kirjutas:  
(02-09-2013, 14:09 PM)maitus Kirjutas:  Kuidas selle plaadi kõrgust reguleeritakse- paksust siis .. ? Mõte ju hea ...Smile
Olid tehtud puidust reikad teine teise serva ja 4 poldiga tõmbasin plaadi kinni.Reikad kindlate mõõtudega 5 mm kaupa ja alla 5 mm siis plekist ribad kuni vajalik mõõt olemas.Pisut nikerdamist oli,aga töö sai tehtud,oma jaoks isegi mööblit tehud,ustest akendest rääkimatta,ikkagi diplomeeritud tisler.
Eks panen kõrvataha Smile

oleks garaazi tarvis suuremat töölauda. Kui kellegil jalus ja nöus loobuma, vöib teada anda



(02-09-2013, 14:29 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com

Kui üitskõrd seie tuled, siis ma näitan sulle rullikuid, vahest saadki mu käest Smile .


(02-09-2013, 13:14 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com

Mõni nädal tagasi läks vanarauda, oleks pidanud varem küsima.

(02-09-2013, 14:29 PM)saarrand Kirjutas:  
(02-09-2013, 13:45 PM)muska71 Kirjutas:  
(02-09-2013, 13:14 PM)saarrand Kirjutas:  Ega kellelgi ei juhtu vedelema mõnd RIGA pesumasina pesukuivatusrullikute süsteemi? Tahaks teha höövlimasinale väikese abinõu, surumaks lauda kenasti vastu trumlit. Info: PS, saarrand@gmail.com

Mul vanaisa tegi rihtplatest paksusmasina,võlli kohale plaat,sööteplate eest minema ja võlli lähedale oli tehtud puidust rull laagritel,too rull surus materjali vastu plaati ja toimib tänaseni hästi mingid klapivedrud vist vedrudeks.Kui huvi võin pildi teha.


Pilt oleks abiks. Tänud heade mõtete eest ka teistele sõnavõtjatele!
pildid siin http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid319648

Tere!Ma loodan, et kellegil oleks üle üks 400/401-le sobiv ukselink, millel lukk sees! Ei ole plaanis seda tasuta endale nuruda...saab kindlasti kaubale!!!

samaka ajamiseks

(09-09-2013, 22:48 PM)gaz6964 Kirjutas:  samaka ajamiseks


Täpselt sama mõte tekkis,kuid natuke väike selleksBig Grin

oleneb millest ajadaBig Grin

(09-09-2013, 22:53 PM)gaz6964 Kirjutas:  oleneb millest ajadaBig Grin

...jah tegelikult,Ammu ammu sai proovitud klaaskommidest ,kuna suhkur defka.JA kah kiirkeedu potiga,nii,et naelapea pihta,,Big GrinToungue

klaaskommid olid talolngkivabd

(09-09-2013, 22:50 PM)Roland Kirjutas:  
(09-09-2013, 22:48 PM)gaz6964 Kirjutas:  samaka ajamiseks


Täpselt sama mõte tekkis,kuid natuke väike selleksBig Grin

Jaa, minu kadunud vanaisa oli juba siberis samakat ajanud ja kodumaale tagasi tulles oli kuskil Tänassilma kandis ühes talus pliidi puruks ajanud.....aga kahjuks järjepidevus on katkenud ja mina näe ei tunne asja....Sad Tuleks hea meelega kursustele. Kui keegi parasjagu ajab,kutsuge palun kampa! Toungue

Seekord siis avaldan suure saladuskatte all,et miks mul sihukest samakaajamise potti vaja on..... aga ärge siis seda kellegile edasi rääkige Wink
Tahan sellesse potti panna atsetooni ja sisse likku visata värvipüstoli.....et leotada vanat kõntsa maha ja ka saaks äsja kasutuses olnud värvipüstoli ööseks ......likku pista,et järgmine päev uuesti välja võtta..... Samuti tahan selles potis leotada Mosse karbussi....ehk siis sama lugu.....likku ja kõik kõnts tuleb lahti ja saab asjad puhtaks.
No nüüd peale seda juttu muutuvad sellised potid populaarseks ja kaovad jäljetult.......Big Grin

(09-09-2013, 23:06 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(09-09-2013, 22:50 PM)Roland Kirjutas:  
(09-09-2013, 22:48 PM)gaz6964 Kirjutas:  samaka ajamiseks


Täpselt sama mõte tekkis,kuid natuke väike selleksBig Grin

Jaa, minu kadunud vanaisa oli juba siberis samakat ajanud ja kodumaale tagasi tulles oli kuskil Tänassilma kandis ühes talus pliidi puruks ajanud.....aga kahjuks järjepidevus on katkenud ja mina näe ei tunne asja....Sad Tuleks hea meelega kursustele. Kui keegi parasjagu ajab,kutsuge palun kampa! Toungue

Seekord siis avaldan suure saladuskatte all,et miks mul sihukest samakaajamise potti vaja on..... aga ärge siis seda kellegile edasi rääkige Wink
Tahan sellesse potti panna atsetooni ja sisse likku visata värvipüstoli.....et leotada vanat kõntsa maha ja ka saaks äsja kasutuses olnud värvipüstoli ööseks ......likku pista,et järgmine päev uuesti välja võtta..... Samuti tahan selles potis leotada Mosse karbussi....ehk siis sama lugu.....likku ja kõik kõnts tuleb lahti ja saab asjad puhtaks.
No nüüd peale seda juttu muutuvad sellised potid populaarseks ja kaovad jäljetult.......Big Grin

Noh ja mis meie,Juba ajame siin toredat setskonda kokku ja mekime omakeski mis sellest välja tulebCoolkuid näe mis lahendus hoopisBig Grina ...aga ega me su saladusest kellelegi ei räägi.Kuid kahjuks pole sellist potti Sulle pakkuda.VAhel piilun soovi kuulutusi,kui silma hakkab annan teada!
Parimat Sulle!!

(09-09-2013, 22:44 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Otsin sellist veneaegset kiirkeedupotti:

http://www.okidoki.ee/item/2563078/
Midagi müüakse aga meie peres oli see ovaalse auguga, kust ovaalne kaan sisse pandi ja siis aurusurve lisas kaanele tihedust juurde. Kahjuks enam pole.
Ja ühtlasi otsis keegi hiljuti gaseeritud vee apastraati, siin ta on: http://www.okidoki.ee/item/2635225/

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Kas sel survepotil tihend leidub, mis artsetoonile järgi annab?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne