Postitused: 323
Teemad: 6
Liitus: Dec 2009
Maine:
0
30hp variandi oma igatahes läheb PD10'le bolt-on.
Your mama might be proud of you, but this ain't your mama's world.
Postitused: 4,745
Teemad: 70
Liitus: Aug 2009
Maine:
22
Mul ka vedeleb garaazis väiksemaid startereid,osa zaz omad ja osadel mingi hoob peal,Minul neid vaja pole .
Postitused: 2,133
Teemad: 140
Liitus: Apr 2005
Maine:
14
Käega tööle lükatav on idioodi kindel ainus miinus, see starer ei pruugi igale masinale sobida.
Postitused: 3,290
Teemad: 16
Liitus: Feb 2010
Maine:
60
Sapika starter istub kenasti peale küll aga käivitamine on võimatu. Ta käib teisipidi ringi. Vaja otsa kaant pool tiiru enne keerata, siis kärab küll.
Aquila captas non muscas.
Postitused: 1,194
Teemad: 24
Liitus: Aug 2011
Maine:
28
Pole aimugi Zaz-i ja käivitusmootorite starterite pöörlemissuundadest, kuid muutes pöörlemise suunda, tuleks ümber vahetada ka bendiks. Muidu ei haagi vajalikus suunas ja laseks lahti selles suunas, kuhu vedada on tarvis.
Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Postitused: 3,717
Teemad: 30
Liitus: Feb 2013
Maine:
64
14-01-2014, 13:08 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 14-01-2014, 13:10 PM ja muutjaks oli
viplala.)
Sai mingi aeg tagasi vene netis sobratud ja käivitusmootori starterit otsitud, siis viskas küll koodi järgi sapika oma ka ette.
Tookord otsisin T-40'ne oma, kas jumzil ka käivitusmootor samapidi käib, ei oska öelda.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Postitused: 3,290
Teemad: 16
Liitus: Feb 2010
Maine:
60
Käivitusmootor käib jah samapidi ringi mis kõik sapika ja muud ülejäänud mootorid aga kustpoolt käivitusmootoril starter külge käib? Siit ka see anomaalia.
Aquila captas non muscas.
Postitused: 7,003
Teemad: 58
Liitus: Jul 2012
Maine:
99
14-01-2014, 16:58 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 14-01-2014, 17:13 PM ja muutjaks oli
Marko.)
Just! Neil (esikveolistel) autodel, millel käigukast teises servas kui harilikult, on käigukastis üks võll rohkem või vähem. Või käib mootor vastupäeva. Paraku seda lihtsat asja kõik kodanikud minutiga läbi ei hammusta.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Postitused: 3,290
Teemad: 16
Liitus: Feb 2010
Maine:
60
15-01-2014, 09:19 AM
(Seda postitust muudeti viimati: 15-01-2014, 09:31 AM ja muutjaks oli
Daff.)
Matuu, Sa ei saanud vist asjale pihta. Sapikal käib starter külge eest tahapoole aga käivitusmootoril tagant ettepoole.
Tee lihtne katse; seisa kusagile ukseavasse ja tee käega ringe ning aja ringi mõttelist hooratast,milleks on uksepiit, nüüd keera ennast pool pööret ja vaata kas see mõtteline hooratas jääb ikka samapidi pöörlema. Kui esmalt ringid olid alt üles siis peale poolt pööret on ringid ülalt alla.Sama pull on ka selle starteri külge installeerimisega.
_________________
See nüüd OT aga mulle tegi selle asja kunagi onu selgeks, kui ma talle sapika jaoks 82 käimari starteri andsin ning sapikas peale starteri vahetust käima keeldus minemast. Jant käis garaažis mitu päeva. Otepää kõik targad ja vähemtargad insenerid käisid autot putitamas ja tarka nõu andmas aga tuld kolvipeale ei saadud. Alles siis kui keegi kogemata üritas nõrka akut vändaga aidata tuli välja et mootor käib valepidi ringi. Vedas, et ma kaugel olin too moment, kui see avastus tehti.
Aquila captas non muscas.
Postitused: 3,717
Teemad: 30
Liitus: Feb 2013
Maine:
64
Kui võtta näpuga kinni käivitusmootori pendiksi hammakast, ning teise käega kruttida starteri avast käivitusmootorit ringi, pöörlevad mõlemad hammakad ühte pidi. Seega ei käi kohe kindlasti käivitusmootori starter teist pidi ringi kui traktori mootori enda starter , sest käivitusmootori starter istub käivitusmootori peal täpselt tagumendiga mootori poole, nagu ka traktori mootori enda starter või ka käivitusmootor ise, traktori mootori suhtes.
Sapika mootorit aetakse ringi täpselt sama pidi, nagu ka traktori mootorit. Starter istub samuti sapika mootori otsas, tagumendiga mootori poole.
Et sapika starter saaks vurada teist pidi, peaks üks kahest mootorist ise teist pidi käima, kas traktori oma või sapika oma.
Juhul kui mõlemad mootorid töötavad aga ühte pidi, peab sapika starter ka käivitusmootorile istuma, vastasel juhul hakkaks hoopis käivitusmootor tagurpidi käima.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Postitused: 2,323
Teemad: 22
Liitus: Jan 2010
Maine:
27
Talveks peaks rahu olema, aga ei. Üks mammi helistas, et tule appi- mehest jäänud pooleksmurtud Jumz vaja võsast välja tirida. Siis Kuusakoskil hea peale tõsta, 190 .-€ tonn.