Teema on suletud

naljanurk 2

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Paarike oli olnud abielus kaks nädalat.
Ühel nädalavahetuse õhtul ei suutnud mees enam vastu panna kiusatusele minna sõpradega pubisse õlut jooma ja ta teatas ettevaatlikult: “Kallis, ma olen varsti tagasi…”
“Kuhu sa lähed, musirullike?” küsis naine.
“Ma lähen pubisse, kaunitar, ja võtan seal sõpradega ainult paar õlut…”
Naine pani käed mehe kaela ümber ja küsis mesimagusalt: “Ah et sina tahad õlut, mu suhkrutükike…?”
Ta juhatas mehe külmkapi juurde ning avas ukse.
Riiulitel oli 25 sorti erinevat õlut!
Mehel oli suu lahti ja ta ei osanud midagi muud öelda kui kokutada: “Jah… mu ninnunännuke…aga pubis.. seal ma joon õlut jääkülmast kannust…”
Ta ei jõudnud veel lauset lõpetadagi, kui naine nurrus: “Oh, sa mu inglike! Tahad külma klaasi…?” ja võttis sügavkülmast härmatisega kaetud ilmatusuure õllekannu!
“Aga tupsununnuke…,” pobises pettunud näoga mees, “pubis on igasugu vahvaid suupisteid õlle kõrvale…Ma ei ole pikalt, tulen kähku tagasi…!”
“Ah suupisteid, mu väike kutsuke!” kilkas naine ja avas praeahju, kus olid kanatiivad, peekoniribid, seened ubadega ja igasugu muud hõrgutised.
“No jah, jänkuke, pubis…noh tead…seal on ka meeste omavaheline vandumine, ropendamine ja muu selline värk…” ohkas juba täiesti meeleheitel mees.
“Või ropendusi tahad, kullakallike…?” kudrutas naine. “SÄH, VÕTA! JOO OMA KURADI ÕLUT OMA SITASEST KANNUST, SÖÖ OMA FUCKING SUUPISTEID SIIN LAUA TAGA JA SAA JUBA ÜKSKORD ARU, ET SA EI LÄHE SIIT TÄNA ÕHTUL MITTE KUSKILE, SA KURADI VANA PERSEVEST!!!”

Olümpia ilu ja valu Big Grin

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(23-02-2014, 15:27 PM)viplala Kirjutas:  Olümpia ilu ja valu Big Grin

Big Grin
Muhahahaaaa Wink Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

pühapäeva hommikul ütleb eit oma taadile:kuuled taat ma läen nüüd surnuaeda ja lähen jalgrattaga, taat küsis vastu:kes siis ratta tagasi toob...


mees läheb õllefestivalile ja saab seal paar tundi olla,kui kohtab tuttavat ja küsib selle käest,et kus siin peldikud on,tuttav ütleb vastu, kus mina tean, ma siin alles kolmas päev.

Lugu aegade hämarusest:
Pangas.
Järjekorras on nii kümmekond inimest.
On suht vaikne.
Ühel noormehel heliseb telefon.
Ta on süüdlasliku häälega, püüab rääkida hästi vaikselt: “Jah…trollibussis. Jah. Juba varsti…”
Kõne lõpeb.
Vaikus, möödub mitu minutit.
Ja jällegi heliseb noormehe telefon.
Noormees: “Jah. Sõidan veel…oleme ummikus. Ausalt…no trollibussis ikka. Varsti jõuan, ära riidle…!”
Kõik muigavad.
Kaks tüdrukut kihistavad midagi.
No möödub vaid paar minutit ja taas sama telefon heliseb.
Noormees vastab: “Jah. Ongi vaid mõni peatus jäänud. No kohe-kohe…”
Siis järsku üks naljamees hõikab kõrvalt, madala bassihäälega: “Nii, sõidudokumentide kontroll, palun kõigil esitada pilet…!”
Teine naljamees kõrvalt tuleb asjaga kaasa: “Mul on kuukaart!”
Bassihäälega mees telefoniga noormehele: “Nii, noormees, mis teil on?”
Noormees ütleb telefoni: “Kuule, ma pean lõpetama nüüd, otsin rahakotti…varsti jõuan!” ja lõpetab kõne.
Naersime kõik pisarateni….
Pangateller lausa väänles naerukrampides oma arvutiekraani taga.
Järgneva paarikümne minuti jooksul noormehele keegi rohkem ei helistanud…

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Mees viiakse operatsioonile, seal küsib anestesioloog: “Millise tuimestuse teeme?”
Raha pole just palju, mõtleb mees ja ütleb anestesioloogile: “Ma võtaksin kõige odavama.”
Arst: “No hakkame siis kohe peale. Äiu-äiu, kussu-kussu...”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Armukolmnurk..Naisel mees komandeeringust tagasi ja kohmitseb ukse taga. Armuke nigu viuhti aknast välja ja kukkudes mõttes palub ..."Enam kunagi ei käi võõrastes naistes ja oma naist ei peta, kui vaid ellu jääks"... kukub saepuru hunnikusse... lööb reied puhtaks ja mõtleb... " Mhh...kuidas küll nii lühikese ajaga võivad nii lollid mõtted pähe tulla"

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Talv. Hundikari külmetab metsas. Pealikul on külmast silmad juba pahupidi ning ta seletab huntidele: "Lugu on selline, et mina ei tunne enam oma riista!"
Kari ulub vastu: "Meie ka!"
"Nii meie kari hukkub! Me ei saa enam järeltulijaid!"
Hundid küsivad: "Aga mida teha?"
Pealik vaatab pikalt teisi hunte ja seletab: "Mul on ettepanek - moodustame rivi ja torkame oma riistad järjest üksteisele perse!"
Hundid uluvad: "Ega me pederastid ei ole! Mis siis kui keegi näeb?"
Pealik käratab: "Me peame oma järeltulijate eest hoolitsema! Kui keegi näeb, siis rebime ta tükkideks!"
Mõeldud-tehtud - hundid moodustavad pika rivi, torkavad riistad üksteisele ahtrisse ning istuvad ja soojenevad. Ühel hetkel pistab kuuskede vahelt välja pea imestunud näoga põder.
Pealik karjub: "Kinni püüda! Tükkideks rebida!"
Kari sööstab põdrale järele. Pealik röögib: "Jookske ühte jalga! Muidu ei ole see jooks, vaid üks kuradima grupikepp!"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

vene keelt ei jaga aga kui palju nendest subtiitritest tõlgitud?

(25-02-2014, 12:20 PM)nootsii Kirjutas:  vene keelt ei jaga aga kui palju nendest subtiitritest tõlgitud?
Esimeste 20 sek jooksul ei tabanud ühtki kokkulangevust. Edasi ei viitsinud.
Originaal teema siiski tanki juhtimisvõtted jms.


Lugesin eile postimehest uudiseid ning sirvisin ka sellist piltuudist:

Piltuudis: Sotši maskotid kustutasid olümpiatule


Silma jäi seejuures üks vahva kommentaar sellele artiklile:



"murelik"

Pagan küll, nüüd kustutati tuli ka veel ära, kas kõik Eesti sportlased on ikka finišisse jõudnud...?


Big Grin Toungue Rolleyes Väga hea .... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

ralli käib ja kaardilugeja ütleb "järgmisest ristist otse edasi", jõutakse ristini mis on Y kujuga, juht küsib "kas paremale või vasakule", kaardilugeja "OTSE!"

[Pilt: 2856332t81h91e3.jpg]
http://www.sakala.ajaleht.ee/2709488/pol...-moskvitsi

Puruks ja pool pööret tagasi!

Talverallilt koju?

Tervitab Veteran.

(26-02-2014, 16:37 PM)Veteran Kirjutas:  Talverallilt koju?

Ei,kindlasti mitte.
Aga vaadake,paljud inimesed surevad tundmatutena ja nende inimese elu kõige suurem sündmus saab kajastatud Sakala eelviimasel leheküljel..................... Kokkuhoidlik ja tubli Mossemees sai oma teoga kolmandale leheküljele! Mida peab tegema see inimene,kelle teod ja elu satuks hetkeks esimesele leheküljele....?
Võibolla peab olema poliitik,kellele rahvas "suurest katlast" kulbiga leent annab.....Big Grin

Jah, raske on Moskvitšile tänapäeva autode seast väärilist vastast leida, mis oleks kasutamisvõimaluste poolest niivõrd mitmekülgne, mahutades vajadusel kaupa C1 kat. veoauto jagu ja samal ajal rahvast D1 kat. bussi jagu (ema, isa, 5 last, hundikoer ja mõlemad ämmad mahuvad vajadusel lahedalt pardale). Ja mis peamine, selle kõige juures kütusekuluga mitte üle 20l/100km. Kes on elusat Moskvitši oma silmaga näinud, saab kohe aru, et algselt oli MZMA konstruktoritel plaanis varustada seda marki autod individuaalaiapidajate elu hõlbustamiseks veel ka tagumise rippsüsteemi ja jõuvõtuvõlliga. Viimase jaoks tarvilik auk oli auto tagaossa juba valmis tehtud, siis aga selgus, et antud viisaastaku jõuvõtuvõllide fond oli juba traktoritehaste vahel laiali jagatud. Et head auku mitte raisku lasta, korraldati tehases ajurünnak, mille käigus tehase öövalvur, keegi Ivanov, esitas ratsionaliseerimisettepaneku organiseerida antud augu kaudu kütusepaagi täitmine. Ratsionaliseerimisettepanek läks läbi, Ivanov sai 25 rubla preemiat, üliraske joobe, maoloputuse, 3 päeva aresti, tehase direktorilt valju noomituse ja naiselt taignarulliga vastu juba niigi valutavat pead.

Puruks ja pool pööret tagasi!

(26-02-2014, 18:29 PM)Mossemees Kirjutas:  Ratsionaliseerimisettepanek läks läbi, Ivanov sai 25 rubla preemiat, üliraske joobe, maoloputuse, 3 päeva aresti, tehase direktorilt valju noomituse ja naiselt taignarulliga vastu juba niigi valutavat pead.
Kergelt pääses, raibe! Teised nüüd n***igu tanklas seda urruauku! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(26-02-2014, 21:02 PM)Basilio Kirjutas:  
(26-02-2014, 18:29 PM)Mossemees Kirjutas:  Ratsionaliseerimisettepanek läks läbi, Ivanov sai 25 rubla preemiat, üliraske joobe, maoloputuse, 3 päeva aresti, tehase direktorilt valju noomituse ja naiselt taignarulliga vastu juba niigi valutavat pead.
Kergelt pääses, raibe! Teised nüüd n***igu tanklas seda urruauku! Big Grin
Minu arvates geniaalne lahendus, mis suurendab oluliselt liiklusohutust. Sellel, kes Mosse rooli keerab, on üks oluline stressiallikas liikluses vähem: tanklasse sõites pole kunagi vaja mõelda, et kummal pool see bensuauk nüüd oligi ega hirmu kogemata valele poole tankurit sõita ja teiste liiklejate naerualuseks sattuda. Mossega kama kaks, kummalt poolt kalonkale lähened, sinna keskele ulatub voolik alati.


Täienduseks veel seda, et tegelikult on Moskvitšid uskumatult hea hinna ja kvaliteedi suhtega autod. '89. aastal maksis uus 412 u. 6000 rubla=600EEK=38,35€. Selle raha eest võiks iga kord, kui tuhatoos täis saab, uue ostaBig Grin.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne