uunikumi värvimine
#1

Küsimus selles, et plaan värvida üks vana 1977 aasta masin selle mudeli klassikalisse rallivärvidesse. Probleem vaid selles, et see kattub meie politseivärvi sõiduki värvidega....
Mida teha, et sellega ka üV läbida saaks? ja ehk ka arvele võtta?
politsei masinal sisnise kapotid ja uksed, mina jätaks uksed valgeks. Ja muidugi sinise värvitoon taevasinine, mitte tumesinine nagu politseil....
Vasta
#2

Mul oli kunagi politsei värvides SAAB ja peale kaasliiklejate ei hädaldanud keegi!Big Grin Liikluses valitses ümberringi kord ja rahu...
Vasta
#3

Kunagi oli mul 1 romu honda, seisis pärnu mnt. ääres. Värvisime uksed ja kapoti siniseks ja 2 borzisupi purki katusele. Kõik sõitsid ilusti 90-ga. :-)
Peale tuttavate keegi ei hädaldanud :-)
Vasta
#4

(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  politsei masinal sisnise kapotid ja uksed, mina jätaks uksed valgeks.

Osadel politsei sõidukitel on ka kapott valge.

sai vist kõik öeldud
Vasta
#5

Lahendus maanteametist saadud.
Vasta
#6

(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  Küsimus selles, et plaan värvida üks vana 1977 aasta masin

(07-04-2014, 14:29 PM)Henry Kirjutas:  
(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  politsei masinal sisnise kapotid ja uksed, mina jätaks uksed valgeks.

Osadel politsei sõidukitel on ka kapott valge.

(07-04-2014, 16:44 PM)ivomets Kirjutas:  Lahendus maanteametist saadud.


Õige, ainult heakskiitu vääriv on teguviis, kui leidnud lahenduse oma probleemile, tõmbad kogu teemale ja teiste heatahtlikule abile kohinal vee peale, muutes esimest postitust.
Vaenlane ei maga ja teadlik inimene ei jaga liigset informatsiooni, mis võiks kodumaa hüvangule kahjuks tulla.

Aga vastus algsele teemale: värvi puna valgeks ja sisenda endale, et on Koka-Koola auto...

edit: ma kah muutsin, aga ainult kirjavigu....


Vasta
#7

Esimest postitust ei tohiks saada muuta, eriti siis kui keegi juba vastanud on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Saab ikka muuta ja olen ka ise muutnud
Vasta
#9

See ongi halb, et saab muuta. Teema muutus mõttetuks ja see pole mitte esimene kord.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

ega see muutmine polekski liiast kui tehakse väikeseid parandusi või täiendatakse oma küsimust vms.
aga see on ehe näide foorumi põhimõtte valest arusaamisest

tulen küsin infot saan selle kas foorumist või mujalt
muudan oma postituse sisutuks ja küsimuse vastust ei avalikusta
ehk
tulen foorumisse abi saama ja küsima EELDUSEGA, et seda siit saab aga ise vastu ei anna midagi.
Vasta
#11

Võibolla tuleks igas alustatud teemas keegi kohe tsiteerima täistekst ja kindlasti piltidega koos. Siis peaks säilima, vähemalt teises postituses. Või eksin?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#12

(07-04-2014, 23:51 PM)aavu Kirjutas:  Võibolla tuleks igas alustatud teemas keegi kohe tsiteerima täistekst ja kindlasti piltidega koos. Siis peaks säilima, vähemalt teises postituses. Või eksin?

+

Mitte, et kõik peaks nüüd oma nõusolekust teatama aga oleks tore, kui muudame selle enda jaoks reegliks.
Vasta
#13

(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  Küsimus selles, et plaan värvida üks vana 1977 aasta masin

Küsimus ja teema algatus oli, siis selle kohta, et kas tohib autot alarmsõidukile sarnaselt värvida! Oli miskit jutt ka ralli või muu võistlusauto originaal värvilahendusest. Kuna algataja muutis alg teksti, siis järgnevad postitused tunduvad mingi suvalise ämbrikolinana.
Vasta
#14

sellised kotipähetõmbajad peaks foorumist eemaldama võibolla?
Vasta
#15

(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  Küsimus selles, et plaan värvida üks vana 1977 aasta masin

(07-04-2014, 10:36 AM)ivomets Kirjutas:  uunikumi värvimine valge ja sinisega
Küsimus selles, et plaan värvida üks vana 1977 aasta masin selle mudeli klassikalisse rallivärvidesse. Probleem vaid selles, et see kattub meie politseivärvi sõiduki värvidega....
Mida teha, et sellega ka üV läbida saaks? ja ehk ka arvele võtta?
politsei masinal sisnise kapotid ja uksed, mina jätaks uksed valgeks. Ja muidugi sinise värvitoon taevasinine, mitte tumesinine nagu politseil....
Vasta
#16

aitäh - panin ivometsale esimeses postituses vanad sõnad suhu tagasi Smile

edit: bännima ivometsa ei hakka. Siin kujunes lähenemine läbimõtlematuks, aga see mees on (vanade) Saabide osas tegija - nii ehitamises kui nendega nobedalt kulgemises Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#17

Kas esimese postituse mittemuudetavaks tegemine on väga suur töö? Tsiteerimine ei ole lahendus, pigem järgmine probleem.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#18

Kui oleks tumesinine siis ma usun, et tekiks probleeme.
Vasta
#19

Võib-olla peaks enne politseiga läbirääkima, et teada saada? Mul on tegelikult teine küsimus... kui palju võiks maksta umbes auto üle värvimine?
Vasta
#20

(11-11-2014, 14:36 PM)sandraest Kirjutas:  Mul on tegelikult teine küsimus... kui palju võiks maksta umbes auto üle värvimine?

Viimase kuu jooksul Tallinnas olen saanud pakkumisi al. 1500...3000. Autoks Golf 3.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne