Teeme ise söegrilli
#81

(17-08-2014, 20:05 PM)maitus Kirjutas:  Näitan siis oma vaimusünnitise ka ära Smile. Normaalseid rattaid ei õnnestunud leida ja siis panin vankriratta vitsale kodarad sisse. Kolmanda vitsa lõikasin pooleks ja sain 2 väiksemat ratast ka. Käepide, serveerimislaud ja poolkuukujuline tuhasahtel on veel puudu. Ülemine osa veeboiler ja küttekolle propaaniballoon. Korstende otsas on keeratavad klapid

Kas tegemist on suitsuahjuga?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#82

(17-08-2014, 22:11 PM)viplala Kirjutas:  
(17-08-2014, 20:05 PM)maitus Kirjutas:  Näitan siis oma vaimusünnitise ka ära Smile. Normaalseid rattaid ei õnnestunud leida ja siis panin vankriratta vitsale kodarad sisse. Kolmanda vitsa lõikasin pooleks ja sain 2 väiksemat ratast ka. Käepide, serveerimislaud ja poolkuukujuline tuhasahtel on veel puudu. Ülemine osa veeboiler ja küttekolle propaaniballoon. Korstende otsas on keeratavad klapid

Kas tegemist on suitsuahjuga?
Peenem nimetus peaks olema siis barbecue ahi Smile. Saab suitsetada ja saab ka poolsuitsugrilli ja kui valusam tuli alla teha, siis lihtsalt grillib ka korralikult. Suitsetada ma ei olegi proovinud. Ahi on tegeliklut valmis, aga mul siin arvutis ei olnud valmis isendist pilte võtta Smile.
Vasta
#83

Kuidas soov on, kas poolsuitsu-või täissuitsu liha?

[Pilt: DSC_0001.JPG]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#84

(29-07-2014, 15:28 PM)omaenergia Kirjutas:  Minu oma siis, peale sobib täpselt vana ufo rest ja kaas, miskit plekki peal allapoole ümber panema, tõmme on veidi liiga kange.
[Pilt: neayc7.jpg]
[Pilt: fxw6ll.jpg]


Kas pesumasina trummel mingeid üleliikseid "vitamiine" ei anna?
Vasta
#85

(27-03-2015, 11:43 AM)tõnn Kirjutas:  Kas pesumasina trummel mingeid üleliikseid "vitamiine" ei anna?

Peale esimest korralikku läbikütmist pole sealt väga enam vitamiine loota vastupidiselt nafta ja õlivaatidele või gaasibaloonile.  Mõned meistrid värvivad veel grilli seest ka ära vat, see on karm.
Teed grilli valmis ja kõigepealt küpsetad ta läbi st lased raua suitsema (põletad raua korralikult läb) ja siis kui soovi on alles värvid

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#86

Mina tegin sellise, see ei ole kyll söegrill rohkem BBQ ahi kuid saab teha ka söega.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Sai tehtud 2 sest kaks muna keeb samakau kui 1.
Vasta
#87

(29-03-2015, 10:01 AM)otokas39 Kirjutas:  Mina tegin sellise, see ei ole kyll söegrill rohkem BBQ ahi kuid saab teha ka söega.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Sai tehtud 2 sest kaks muna keeb samakau kui 1.

Välimus hea, suitsutorude asetus vale.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#88

   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#89

See viimane on ka ikka eriline kunstükk..  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#90

(29-03-2015, 10:10 AM)Naabrivana Kirjutas:  
(29-03-2015, 10:01 AM)otokas39 Kirjutas:  Mina tegin sellise, see ei ole kyll söegrill rohkem BBQ ahi kuid saab teha ka söega.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...=1&theater

Sai tehtud 2 sest kaks muna keeb samakau kui 1.

Välimus hea, suitsutorude asetus vale.

Mis sellel asetusel valet on?

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#91

Üleval servas peaksis olema. St mitte tünni otsa keskel.



Vasta
#92

(06-09-2014, 22:26 PM)mlsluik Kirjutas:  Kuidas soov on, kas poolsuitsu-või täissuitsu liha?

[Pilt: DSC_0001.JPG]

Nii peaka hea olema



Vasta
#93

(27-06-2015, 23:55 PM)Jossu Kirjutas:  Nii peaks hea olema


Alumine küttekolle võiks olla grammike kõrgemal ning kolde ja ülemise koja vahelised torud natuke lühemad.    Aga üldiselt võib rahule jääda, järgmise teen natuke teistmoodi. Eks vigadest õpitakse. Liha kipub kehva puuga väga ära tahmama.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#94

Miks nad just nii peavad olema? Miks keksel halvem on?

Minuarvates on neil viimastel küttekoldedki vale kohapeal Big Grin .

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#95

(28-06-2015, 00:40 AM)karvik Kirjutas:  Miks nad just nii peavad olema? Miks keksel halvem on?

Minuarvates on neil viimastel küttekoldedki vale kohapeal Big Grin .

Naabrivana arvamusega võiks selles vallas pimesi nõustuda. Vastuvaidlemine võrduks isale lastetegemise õpetamisega.  Toungue
Vasta
#96
Photo 

Kui juba torude paigutusest rääkida, siis miks mitte tagaküljes keskel üks toru? Suits teeks ringi veevannile (või suitsutamisel kividele) peale, hõljuks üle lihade/ kalade ja alles siis väljuks kambrist. Sarvik on kindlasti parem kui toru vasakus või paremas otsas, kuid suitsu suunamine kambrist välja enne, kui see on oma töö teinud, tundub tobe.

Ise alustasin ühesarvelisest, kui sellel suitsutoru põlv läbi roostetas, siis asendasin kahe toruga, nüüd ootan kolde läbiussitamist, et  siis uus ehitada juba üheainsa, keskelt väljuva toruga. 

Ootan huviga vastuväiteid või kaasakiitmist.
Vasta
#97

(28-06-2015, 17:40 PM)donn Kirjutas:  
(28-06-2015, 00:40 AM)karvik Kirjutas:  Miks nad just nii peavad olema? Miks keksel halvem on?

Minuarvates on neil viimastel küttekoldedki vale kohapeal Big Grin .

Naabrivana arvamusega võiks selles vallas pimesi nõustuda. Vastuvaidlemine võrduks isale lastetegemise õpetamisega.  Toungue

Noh, aga õpeta siis isa n*kkuma.
Soojuse ja suitsu ahjust välja laskmisel kohe otse ülevalt ima, et see oleks ahjus kuidagi moodi oma mõju rahulikult avaldada saanud? Ei mõista.
Ega ma muidugi ei tea, võib olla on see alt koldega nii palju teine, et ma ei saa kogu ahjust aru, aga seepärast ma küsingi kuidas n*ss käib.
Ise saan ainul kolm korda tõestada, et olen saanud. Isand Donn vast kogenum.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#98

(28-06-2015, 19:49 PM)karvik Kirjutas:  Noh, aga õpeta siis isa n*kkuma.
Soojuse ja suitsu ahjust välja laskmisel kohe otse ülevalt ima, et see oleks ahjus kuidagi moodi oma mõju rahulikult avaldada saanud? Ei mõista.
Ega ma muidugi ei tea, võib olla on see alt koldega nii palju teine, et ma ei saa kogu ahjust aru, aga seepärast ma küsingi kuidas n*ss käib.
Ise saan ainul kolm korda tõestada, et olen saanud. Isand Donn vast kogenum.

Ei tea mina liha suitsetamisest ja suitsuahjudest midagi ja takkatipuks pole ka lapsevanem, aga olen päris kindel, et Naabrivanal on suur kogemustepagas kõiges eelpool mainitus. Cool Sestap see isa tegema õpetamise metafoor sisse lipsaski. Ei midagi isiklikku ja austan Sind sinu panuse eest ühiskonda. Minul seisab see kõik veel ees.
Vasta
#99

(28-06-2015, 19:49 PM)karvik Kirjutas:  
(28-06-2015, 17:40 PM)donn Kirjutas:  
(28-06-2015, 00:40 AM)karvik Kirjutas:  Miks nad just nii peavad olema? Miks keksel halvem on?

Minuarvates on neil viimastel küttekoldedki vale kohapeal Big Grin .

Naabrivana arvamusega võiks selles vallas pimesi nõustuda. Vastuvaidlemine võrduks isale lastetegemise õpetamisega.  Toungue

Noh, aga õpeta siis isa n*kkuma.
Soojuse ja suitsu ahjust välja laskmisel kohe otse ülevalt ima, et see oleks ahjus kuidagi moodi oma mõju rahulikult avaldada saanud? Ei mõista.
Ega ma muidugi ei tea, võib olla on see alt koldega nii palju teine, et ma ei saa kogu ahjust aru, aga seepärast ma küsingi kuidas n*ss käib.
Ise saan ainul kolm korda tõestada, et olen saanud. Isand Donn vast kogenum.

Rahu härrased!
Isand Donni jutul on ju iva sees Wink

Asi ei ole mitte ahju alumises vaid ülemises otsas.
Suitsutorud on vale koha peal, sest nad asuvad keskel.
Kui lisad uued halud tulle tekib nn must(paha) suits puu süttimisel ja liigne tahm. Kui juhtumisi on liha resti asetus sellest torust kõrgemal, samal tasapinnal või ainult 10cm all pool siis lihtsalt vastikut liha. Lisaks kui küpsetuskolle on veel väikse mahuga, siis pole sel mustal suitsul kuhugi ka eemalduda, seega määrib ta hea liha ja rikub maitse.
Samas olen ma turgudel märganud korduvalt musta värvi liha meenutab  kummikuga kiirelt küpsetatud liha -must tahm peale ja valmis.

Ahjaa - minu masina parki kuulub 4 erinevat BBQ ahju, millest üks on täielik saast, üks vajab neist õhu peale saamise korrigeerimist ja ülejäänud kaks kärvad kah.
Kuskil on veel ka ca 6-7 grilli erinevas suuruses ning vajadusek ja lisaks kogemused alates  aastast 2003.

Kui muil poleks paganama kiire ühe kuradi lõkke pärast, mis hävitas mu elu töö Sad , siis võtaks su käekõrvale ja räägiks ning näitaks pikemalt kohapeal.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

(28-06-2015, 00:27 AM)mlsluik Kirjutas:  
(27-06-2015, 23:55 PM)Jossu Kirjutas:  Nii peaks hea olema


Alumine küttekolle võiks olla grammike kõrgemal ning kolde ja ülemise koja vahelised torud natuke lühemad.    Aga üldiselt võib rahule jääda, järgmise teen natuke teistmoodi. Eks vigadest õpitakse. Liha kipub kehva puuga väga ära tahmama.

Kas küttekoldel on mõlemas otsas õhuavad?

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne