Teema on suletud

naljanurk 2

Kui sa oled aktiivne nagu mesilane, tugev nagu härg, kappad päev läbi ringi nagu hobune ja oled õhtuks väsinud nagu koer, siis peaksid konsulteerima loomaarstiga. Suure tõenäosusega oled sa lihtsalt eesel!

Laen raadio Maniast:
Iga mehe elus saabub hetk, kus investeeringud naisesse on paisunud nii suureks, et tema mahajätmine ei ole enam otstarbekas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ka mind hakkasid Viasati omad tüütama- kuna minu ruumid on ka seal poes, siis käsin nagu kadalipust läbi iga kord kui suitsule läksin- nad jube tüütud. Küsis siis jälle, et kelle teenust ma telepildi saamiseks kasutan. ütlesin, et ma ei vaatagi telekat. " Oi kui tore, .. teate, seda harjumust oleks viimane aeg muuta" ütles telepoiss tärkava lootusega, et leidis kliendi. Ma vastasin, et ma just alles muutsingi seda harjumust. Ta ei saanud asjast aru ja küsis siis, et missmoodi, et muutsite. Mina: "no... ma enne vaatasin"!
 Eriti loll nägu tuli ette, aga enam ei tüüdanud Big Grin

Teine juhus samas poes kus nalja sai oli selline... - tulid uksest sisse kaks klienti- mees ja naine ja kukkusid kiitma, et oi kui tore, et Kilingi-Nõmmes nüüd ka kingsepp on ja nemad pole teadnudki jne, ja et kui kui kaua ma siin juba olen olnud...? Olgu öeldud, et olen seal olnud juba 3 aastat, aga ma vastasin, et kella kümnest saadik Smile ...

isand maituse jutt tuletas ka paar asja meelde!
LHV pangapoisikesed teevad Mustlas kampaaniat et pensionifondi vahetus näed käsil, et tahate ka. Ma arvasin et kohe kindlasti need kohe paber välja pliiats suruti mulle pihku ja näe kirjuta allkiri ja isikukood ning ongi valmis. Siis küsisin hoopis nende isikukoodi ja ühesõnaga puuderdasin nende ajusid korralikult. Lõpuks üks ütles et miks me allkiri vajalik on?ma selle peale siis tean kui palju ma sinu pensist endale saan.  Big Grin 

Teine juhus kus samuti oli koomiline: Suvel helistab üks tibi ja pakub loodustooteid et tabletid kokku 200tk maksavad 33 euri. Tuju tõstab parandab enesetunnet ja mida iganes!!! Küsisin et kas te teate ka kellega teil tegu on?
"Ei" tuli vastuseks
ütlesin et olen narkojälitusest ja kohe pandi telefon ära.

Veel pole maha löödud

Pensioni müüjatega on minul jäänud kaup alati siis katki kui ma soovitan lepingu teha selliselt, et ma saan lepingu omale sobival ajal lõpetada.
Olen kohanud ka ühte Jukut kes selle jutupeale korralikult käima läks, aga ei saanud ka tema mulle selgeks teha miks mina ei või otsustada millal mul sellest asjast kopp ees on.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

Vahest on nii, et mitmel asjal on sama nimetus. Vahest juhtuvad veel ühes valdkonnas kasutatavad ka olema. Nii on kõva lärmi korral head kõrvatropid. Lärmakal ehitusel on vaja raskemate asjade tõstmiseks tõstetroppe.
Nii otsis töömees ehituspoe riiulite vahel lootusetult, kuni kohtas müüjanäitsikut ja päris: "Kus Teil siin tropid on?"
... millepeale näitsik teatas täiesti süüdimatult: "Tropid on meil kassas!"

(17-11-2014, 23:02 PM)Raivo Kirjutas:  Vahest on nii, et mitmel asjal on sama nimetus. Vahest juhtuvad veel ühes valdkonnas kasutatavad ka olema. Nii on kõva lärmi korral head kõrvatropid. Lärmakal ehitusel on vaja raskemate asjade tõstmiseks tõstetroppe.
Nii otsis töömees ehituspoe riiulite vahel lootusetult, kuni kohtas müüjanäitsikut ja päris: "Kus Teil siin tropid on?"
... millepeale näitsik teatas täiesti süüdimatult: "Tropid on meil kassas!"
Selle peale tuleb küll ühed tropid teha.

(17-11-2014, 21:48 PM)karvik Kirjutas:  Pensioni müüjatega on minul jäänud kaup alati siis katki kui ma soovitan lepingu teha selliselt, et ma saan lepingu omale sobival ajal lõpetada.
Olen kohanud ka ühte Jukut kes selle jutupeale korralikult käima läks, aga ei saanud ka tema mulle selgeks teha miks mina ei või otsustada millal mul sellest asjast kopp ees on.

Aga mina olen jälle uurinud, et kuna need on nii hää tootlusega asjad, et mina teeks neid kohe mitu tükki.
Ja keegi pole mulle suutnud selgeks teha, miks mina ei saa endale mitut nii head sammast teha. Ja kuna nad nii hirmsasti sügelevad, et ma oma samba nende juures teeksin siis järeldus see neile ka ju hea. Ja kui mõlemale nii hea, teeme siis kohe palju. Ja teeme kohe palju head üksteisele
A vat ei saa.

Siis vahest jälle olen viisakalt pika jutu ära kuulanud ja teatanud, et kanisti pinochio tunne tuleb peale. Vahivad nad mulle siis küsivalt otsa. Vastan siis, et pinochios ka kass basilio Big Grin ja kaval rebane rääkisid pinochiole, et mata oma raha siia ja tulevikus on sul siin raha puu. Peale esialgset kohmetust proovivad nemad siis mind veenda selles, et nemad ei taha mind kassi ja rebase kombel paljaks röövide.
Kui mõnda aega proovitud siis ütlen hea küll raha ma annan aga kuna mul ikka väike kahtlus on, et teeme siis nagu kord ja kohus (minu rahustamiseks ka noh) notariaalse lepingu, et siis mina annan teile oma raha ja teie panete midagi panti noh nii sama moodi nagu siis kui mina teie käest raha tahan ja oma kodu panti pean panema. Uurin veel vahepeal, et kas on teada juba ette, mis ühikutes tagasimakse tuleb, et kas jevrod, Eesti Kroonid või suisa rublikud, ei oska nad sellele vastata ja ei sobi neile lepingut teh. Siis tuleb püsti tõusta ja öelda, et ju te parajad sullerid ja soolapuhujad siis ikka olete. Pobised veel midagi Basiliost Big Grin ja kuradi rebase raipest ning kõnnid minema. Vahivad üksteisele suht lolli näoga otsa. Endal raske muiet tagasi hoida.

Aga ega üleval olevas jutus on tõde sees. Täiesti lolli puunuku tunne tuleb peale kui keegi oma jutuga tuleb, et anna oma raha mulle ja siis kui sa vana ning miskipärast veel elus ma siis annan tagasi. Vahest kui kiire küsin lihtsalt et ons mul Buratiino otsa ette kirjutatud v. Ja kõnnin edasi.

Nali on see, et lisaks maksi-riimile on nad nüüd vallutanud ka selle säästuka (jannsenis). Mulle eile õhtul ei pakutudki, ilmselt näost näha, et nii vanadel neid sambaid polegi, mida teisaldada. Üks daame tuli aga uksest jooksuga nende juurde, vist läks kaubaks. Kes nende tühjalt vahitud tunnid kinni maksab?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(18-11-2014, 23:58 PM)Madlobster Kirjutas:  Vastan siis, et pinochios ka kass basilio Big Grin ja kaval rebane rääkisid pinochiole, et mata oma raha siia ja tulevikus on sul siin raha puu. 
Khmm, üldiselt on tegu alatu laimuga! Aga kui keegi raha matma läheb, siis võiks mulle privas asukoha teada anda. Olen nõus vabatahtlikult seda puud kastmas käima!  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(19-11-2014, 11:54 AM)umm Kirjutas:  Mis mõttes ei läinud puu kasvama. Vähe usute!
Kui vaadata nende "pensjuunisammaste" senist seisu ja uut kampaanialainet, siis puu küll kasvama ei läinud, aga ahvatletakse uut istutama. Et küll see ikka läheb!
Eks see jura kestab seni kuni lolle jätkub... ja siis veel natuke inertsist edasi ka.
Mina küsisin LHV panga poisikeselt, kes mulle Selverisse minnes hõlma tükkis, et "Kas mitte seesama pank ei kantinud sammaste raha Arco Varasse, et seda krahhist päästa? Noh, poisid, raha jälle otsas? Toungue " viide:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/lhv...d=65383286
Kutt hüppas kõrgele ja ahmis õhku nagu hakkaks infarkti saama. Siis hakkas õhinal seletama kuidas nüüd on ikka kõik parem... ja tema jutupobin kadus kaugusesse minu selja taga...
Üldiselt need tegelased mind juba nägupidi teavad, kusjuures vist kõik, sest enam mind ei tülitata. Olen neid kõiki juba personaalselt vastu nõustanud. Või küsinud nõu taskus leidunud viiesendise investeerimiseks. Ütlen et hirmsasti tahaks neid rohkem aidata, aga näe kurja, 3 aastat olen ise töötu olnud.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Isandad ehk aitab? Lisan paar asja: http://meeldib.ee/2014/07/traktorist-kolja/
http://meeldib.ee/2014/01/uus-sulane/
üks blondiin küsib teise käest et oled sa New Hollandis käinud
"muidugi käisin, super ilus oli seal ja milline ahh"
teine blondu vastu:"muuseas on see NH on traktor ja see on kallim kui Bemm ning mu kutt sõidab sellega"

Veel pole maha löödud

Küsimusi tekitav lasteaia koduleht:
http://n.aljonuska.edu.ee/aadress-kontakt/
kus on selline tore pilt:
   
Huvitav, millega lapsed seal tegelevad? Raske õppustel, kerge lahingus?  Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ma arvan, et selliste piltide loojad on heatahtlikud ja sinisilmselt naiivsed inimesed, kes ei oska avata, et maailmas on ka vähe ropumat mõtlemist ringlemas Big Grin

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Tundub, et viimasel ajal saab igaüks lasteaeda pidada, just ostis keegi meie töökoja hoovil ära ühe maja ja ehitab seda lasteaiaks, seda siis Eesti Energia endisel teritooriumil, sügavas tööstusrajoonis. Keegi linnavalitsuses on ikka peapeale kukkunud, et sellist asja lubatakse.

(19-11-2014, 22:30 PM)pvr Kirjutas:  Tundub, et viimasel ajal saab igaüks lasteaeda pidada, just ostis keegi meie töökoja hoovil ära ühe maja ja ehitab seda lasteaiaks, seda siis Eesti Energia endisel teritooriumil, sügavas tööstusrajoonis. Keegi linnavalitsuses on ikka peapeale kukkunud, et sellist asja lubatakse.

Võibolla ta on lihtsalt ettenägelik. Sinu töökojast võib homme saada kortermaja. Arendajad ei surnud MaSu käigus välja, nad on endiselt meie keskel. 

ega need multikad on ka üsna ropud, mis lapsed vaatavad Big Grin

http://vipovi.com/14-cartoons-paused-right-moment-4-thinking/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=14-cartoons-paused-right-moment-4-thinking

(20-11-2014, 00:20 AM)taavi Kirjutas:  ega need multikad on ka üsna ropud, mis lapsed vaatavad Big Grin

http://vipovi.com/14-cartoons-paused-right-moment-4-thinking/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=14-cartoons-paused-right-moment-4-thinking

Ei tea jah, kuhu see ilm küll omadega läheb. Vanasti polnud peale hunt Kriimsilma ja Leopoldi kedagi ja neilgi puudusid suguorganid. Olid veel Tipp ja Täpp ning Pipi Pikksukk. Ok, see Pipi oli veel täitsa ok, aga kui ta hobuse üles tõstis ja röövleid aknast välja hakkas loopima, lõpetasin ka temast unistamise. Tänapäeval on lastel ikka kergem. Juba varases nooruses tehakse kõik selgeks, ning tuuakse kandikul koju kätte Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(19-11-2014, 18:06 PM)Basilio Kirjutas:  Küsimusi tekitav lasteaia koduleht:
http://n.aljonuska.edu.ee/aadress-kontakt/
kus on selline tore pilt:

Huvitav, millega lapsed seal tegelevad? Raske õppustel, kerge lahingus?  Rolleyes

Ei suutnud sealt sellist pilti leida. Võeti kohe maha ???

PS: Ei olnud plaanis pensjoonisamba jutuga isand Basiliot alatult laimata.
Aga väike kahtluseuss on ikka sees Wink
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne