Teema on suletud

Kõik valitsejad on lollid...

Poliitikute välimääraja:

http://memokraat.ee/2015/02/12-poliitilist-rolli/

Aga ma arvan, et napi mõnesõnalise maailmaparandamise ("varastavad, raisad") asemel võiks nüü kõikse häälekamad foorumlased panna paika oma (valimis)platvormid, kus kirjas see, mis aitab Eesti riigil (ja ka neil endil) haljale oksale jõuda.

Ehk kasvab siis mõni väärt idee või maailmaparandaja, kelle poolt tulevikus ka häält anda tasub...

Vaeva võiks näha ka põhjenduste ja selgituste osaga, sest ideed stiilis "viime Eesti viie rikkama riigi sekka", "tõstame pensioni 1000 euroni", "taastame ENSV" jne on ilus vahumull, millel selgitusteta suurt väärtust pole... Et siis majandusliku ja poliitilised põhjendused, miks üks või teine asi hea on...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Nu ma siis panen mõned punktid, mille täitmine muudaks kõigi elu paremaks:

1. Vargad vangi. Elulisi näiteid võib tuua lõpmatuseni, Edik Esimese vahtplastmehikesest kuni Juhan Partsi Paljassaare kaide skeemini. Ja vangi tuleb panna kõik organismid, kelle mahitusel sellised asjad toimuda saavad. Peale esimese tapi komplekteerimist muutub olukord kindlasti paremuse poole, sest vahelejäämise hirm on üks tore asi, kui vahelejäämisele järgneb karistus.

2. Iga valitu ja tšinovnik panna otseselt varaliselt vastutama tekitatud kahju eest. Hirm oma kukru kergendamise ees tingib sootuks heaperemehelikuma majandamise.

3. Valimisseaduse muutmine nii, et valitakse ainult isikuid ühes üleeestilises valimisringkonnas ja kohad ei ole pärandatavad. Riigikogu näite varal: 101 enim hääli saanud inimest saavad saadikukohad, kui mõni loobub kohast või sureb, siis tema asemele pääseb üldjärjestuses järgmine.

4. Parteide rahastamine tuleb korraldada sedapidi, et parteidel tohib olla vaid see raha, mida nad liikmemaksudena suudavad kokku koguda. Ei mingit eelarvelist rahastamist, ei mingeid annetusi.

5. Igasuguse poliitreklaami keelustamine. Isikuvalimiste puhul saavadki inimesed hääli vastavalt sellele, kui palju on nad oma tegevusega valijate heakskiitu pälvinud. Valimiste eelselt tuleb anda parteidele võimalus omi seisukohti tutvustada otsedebattides ja valimisstuudiotes avalikõiguslikus ringhäälingus. Tulenevalt poliitreklaami keelustamisest kaob parteidel ka võimalus haliseda, et neil oleks räigelt ikkagi vaja käsi maksumaksja rahakotti toppida ja et nad ei ela liikmemaksudest ära. Kui ei ela ära, on aeg pood kinni panna.

6. Parteilaste (ja laiemalt valitud organite liikmete) istumine riigifirmade juhatustes ja nõukogudes keelustada. Nõukogud komplekteerida avalike konkurssidega ja rangete eetiliste kriteeriumite alusel. Siis ei juhtuks nii, et näiteks EVR Cargo juhatuse esimeheks sai tegelane, kes korruptiivsete tehngute kahtlusega oli aastaid varem Eesti Raudteest vallandatud (ostis/müüs offshore kehast Ukraina vedureid) või Riigi Kinnisvara AS nõukogu esimehe toolile ei paigaldata poliitbroilerit, kelle elukogemus erasektoris töötamise osas piirdub ühe hooajana vetelpäästjana ja mingi lühikese perioodiga betoneerija abilisena.

7. Igasuguste pidevate reformide lõpetamine. Ametnikuhing peab ju pidevalt oma vajalikkust tõestama, sestap ei lasta ühelgi süsteemil normaalselt toimida. Toimiva süsteemi taustal paistavad mittemidagitegijad liiga lihtsalt kätte. Parimaks näiteks on permanentne reformide voog Siseministeeriumi haldusalas, mille tulemusena on hävitatud piirivalve ja politsei ning päästjate võimekus oma ülesandeid normaalselt täita.

8. Riigi võlakirjade emiteerimine sihtotstarbeliselt. Infrastruktuuri ja kaitsevõime arendamiseks. Niisama ärasöömiseks ei tohi riik raha laenata. Mida Edinaja Rossija kohalik rakuke ja endid sotsideks kutsuv Roosa Katk suurima heameelega teeks, et osta lupardite käest odavat populaarsust. Infrasse investeerimine elavdaks lisaboonusena ka majandust.


Ise ma loomulikult ei kandideeri aga elan oma eetikakoodeksi põhiselt ja vargabandede kiuste.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

(22-02-2015, 17:51 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Nu ma siis panen mõned punktid, mille täitmine muudaks kõigi elu paremaks:

1. Vargad vangi. Elulisi näiteid võib tuua lõpmatuseni, Edik Esimese vahtplastmehikesest kuni Juhan Partsi Paljassaare kaide skeemini. Ja vangi tuleb panna kõik organismid, kelle mahitusel sellised asjad toimuda saavad. Peale esimese tapi komplekteerimist muutub olukord kindlasti paremuse poole, sest vahelejäämise hirm on üks tore asi, kui vahelejäämisele järgneb karistus.

2. Iga valitu ja tšinovnik panna otseselt varaliselt vastutama tekitatud kahju eest. Hirm oma kukru kergendamise ees tingib sootuks heaperemehelikuma majandamise.

3. Valimisseaduse muutmine nii, et valitakse ainult isikuid ühes üleeestilises valimisringkonnas ja kohad ei ole pärandatavad. Riigikogu näite varal: 101 enim hääli saanud inimest saavad saadikukohad, kui mõni loobub kohast või sureb, siis tema asemele pääseb üldjärjestuses järgmine.

4. Parteide rahastamine tuleb korraldada sedapidi, et parteidel tohib olla vaid see raha, mida nad liikmemaksudena suudavad kokku koguda. Ei mingit eelarvelist rahastamist, ei mingeid annetusi.

5. Igasuguse poliitreklaami keelustamine. Isikuvalimiste puhul saavadki inimesed hääli vastavalt sellele, kui palju on nad oma tegevusega valijate heakskiitu pälvinud. Valimiste eelselt tuleb anda parteidele võimalus omi seisukohti tutvustada otsedebattides ja valimisstuudiotes avalikõiguslikus ringhäälingus. Tulenevalt poliitreklaami keelustamisest kaob parteidel ka võimalus haliseda, et neil oleks räigelt ikkagi vaja käsi maksumaksja rahakotti toppida ja et nad ei ela liikmemaksudest ära. Kui ei ela ära, on aeg pood kinni panna.

6. Parteilaste (ja laiemalt valitud organite liikmete) istumine riigifirmade juhatustes ja nõukogudes keelustada. Nõukogud komplekteerida avalike konkurssidega ja rangete eetiliste kriteeriumite alusel. Siis ei juhtuks nii, et näiteks EVR Cargo juhatuse esimeheks sai tegelane, kes korruptiivsete tehngute kahtlusega oli aastaid varem Eesti Raudteest vallandatud (ostis/müüs offshore kehast Ukraina vedureid) või Riigi Kinnisvara AS nõukogu esimehe toolile ei paigaldata poliitbroilerit, kelle elukogemus erasektoris töötamise osas piirdub ühe hooajana vetelpäästjana ja mingi lühikese perioodina betoneerija abilisena.

7. Igasuguste pidevate reformide lõpetamine. Ametnikuhing peab ju pidevalt oma vajalikkust tõestama, sestap ei lasta ühelgi süsteemil normaalselt toimida lasta. Toimiva süsteemi taustal paistavad mittemidagitegijad liiga lihtsalt kätte. Parimaks näiteks on permenentne reformide voog Siseministeeriumi haldusalas, mille tulemusena on hävitatud piirivalve ja politsei ning päästjate võimekus oma ülesandeid normaalselt täita.

8. Riigi võlakirjade emiteerimine sihtotstarbeliselt. Infrastruktuuri ja kaitsevõime arendamiseks. Niisama ärasöömiseks ei tohi riik raha laenata. Mida Edinaja Rossija kohalik rakuke ja endid sotsideks kutsuv Roosa Katk suurima heameelega teeks, et osta lupardite käest odavat populaarsust. Infrasse investeerimine elavdaks lisaboonusena ka majandust.


Ise ma loomulikult ei kandideeri aga elan oma eetikakoodeksi põhiselt ja vargabandede kiuste.

Kuhu Sulle Like tuleks panna. Täiesti ka minu ja mu tutvusringkonna selliste mõtete lühikonspekt.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...

Lugupeetud mägrafarmerilt palju häid mõtteid! Milline kontrollorgan aga kõigel silma peal ja rooska anda suudaks? Siiani on asjad üsna omasoodu vohanud. Vahel harva aetakse mõni väiksem, ilma seljataguseta riigivaras teibasse, aga see on olnud rohkem pakazuuha, mulle tundub.
Huvitav, kuidas oleks kui eriti vastutusrikastele ametikohtadele pürgijad valedetektori alt läbi lasta? Küsimused lihtsad a la kas võtad altkäemaksu, kas esindad ausalt rahva tahet jne.  Ning igal aastal korrata. Selle peale hakatakse kindlasti kisama inimõigustest, aga riigijuhiks pürgimine ei ole kohustuslik. Või juhtub siis nii et piisavalt ausaid inimesi ei leitagi enam nendele kohtadele? Millega ravida ühiskonna ahnust, moraalitust ja pohuismi?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(22-02-2015, 19:56 PM)Basilio Kirjutas:  Millega ravida ühiskonna ahnust, moraalitust ja pohuismi?
Isegi õitsev sotsialism ei ravinud. Ainus lootus I Mangi ennustusel, et 2023 aastal tõusevad esile keskaegsed väärtused. Loodan isiklikult RÜÜTLIAU peale. Küll ei tahaks ketserite põletamist tuleriidal. Mis väärtusi tol kaugel ajal veel meenub?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Hakatuseks võiks vähemalt valimisedki veidi võltsimiskindlamad ja läbipaistvamad olla. E-hääletuse küsitavast turvalisusest pole mõtet siinkohal rääkidagi. Aga kuhu pannakse eelhääletuse valimiskastid ööseks? Üks kommentaar Delfist:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...1&no=0&s=1

Raivo Orgusaar

21.02.2015 22:23
Eelvalimiste nimeline petumäng!
Käisin Kristiine Keskuses ja uurinsin sinna tekitatud eelvalimiskomisjonilt, kuhu ööseks valimisurnid viiakse. Sain teada, et nn. "turvaruumi". Küsisin, et kas ma võin selle ruumi ööseks ära pitseerida, siis vastas mulle selline öel naine, et ei saa, sinna sisse jäävad (toimetama?) turvamehed. Seal nagu ma aru sain, saab siis rahus sedeleid ära vahetada ja selleks puhuks topelt tellitud samanumbrilised plommid taas, jutskui midagi poleks toimunudki, peale tagasi sahkerdada.
Iva on selles, et selles turvaruumis on seda valvamas "turvamehed", ehk otseselt öelduna valimismahhinaatorid.
Kuna selle "turvaruumi" ustele ei saa kleepida päris turvakleepse, et sinna urnide manu keegi ei pääseks ja see ruum pole üldsegi tühi, siis on kogu see eelvalimiste läbiviimine ja ka nende tegelik võltsimistevastane turvamine üks suur tsirkus!

Ainult õigel valimispäeval on võimalik vaadelda valimisi ja olla kindel, et antud hääled kohe samas ka kellegi poolt äratoimetamatult loetuks osutuvad.

Loogika:
Kui ikka ollakse üleni pasas, siis on ainus lootus valimisi veel võita rahvale ajupesu edasi tehes või valimisi ära võltsides ja asi nüüd siis samanumbrilisi plomme topelt tellida ja kõikjal plommide "allesolemist" ja sellega valimiste õigsust esitleda!!!


Muideks, militaarneti küsitluse kohaselt näib uus peaminister tulevat hoopis EKRE-st http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=25&t=34227

Huvitav, et selle küsitluse tulemused ei taha kohe üldse igasugu ametlike "emoritega" kokku minna Big Grin .

Puruks ja pool pööret tagasi!

  Omalt poolt midagi nii põhjapanevat  riigi hüvanguks ei lisa ,lihtsalt kiibitseks natuke ksf DevilDeVille kaheksa punktise progammi kallal

 Pooltele punktidele  (4,5,6,8) kirjutaks pikemalt tuututamata alla .

1.Kahjuks ei jaga üldlevinud arvamust ,et kõik kes riigipiruka juurde saavad on vargad ja lurjused, pigem on see proportsioon sarnane kogu rahvastiku lurjuste %ga . Karistamisega asja ilmselt ei paranda (oli aeg kui kolhoosi põllult peotäie vilja varastamise eet väänati viis aastat GULAGi)  Muutuma peab mõttelaad . Ilmselt hakkab  loomulikul teel võimult  kaduma põlvkond kelle jaoks riigi vargus polnudki nagu õige vargus.  Võrreldes ikkagi tõsiste korruptiivsete riikidega nagu Ukraina ja Venemaa on meie mõned tegelased väiksed moosivargad.  

2.Soov panna riigiametniku vastutama kogu oma maise varaga on muidugi ahvatlev .  Kuid ei kujuta ette ,et erasektoriga võrreldes suurem vastutus ja väiksem sissetulek riigitööle  toimekaid  inimesi juurde meelitaks .Samas olen muidugi kokku puutunud riigiametnikega ,  kes pärast s...ta kokku keeramist rahulikult  uutele väljakutsetele vastu sammuvad . 

3.Mina ise valin erakonna põhiselt ja hääle saab antud erakonna  esinumber. Kunagi oli vist päris kõva vaidlus ,kas teha parteipõhine või iskupõhine valimissüsteem ,tulemuseks oli keerukas vahemudel .  Eks mõlemal süsteemil ole oma +&-. Partei põhise süsteemi puhul ei tea kunagi mis tondid valituks saavad  ja isikupõhise puhul on jälle oht ,et valtuks saavad  ainult telenäod ,pilli, pulli ja muud erikuradikinomehed . 

7.Ega vist ikkagi päris muutmata edasi minna ei saa, juba maailm muutud meie ümber . Majandus muutub inmesed  liiguvad  pigem tuleks vältida tõmblemist .

esimesena oleks vist ikka valimisseadust vaja muuta. 101 esimest on hea idee aga siis saaks sisse jälle kes suuremates linnades popimad ja kuidas need 101 küll suudavad midagi kokkuleppida siis. Isegi väikeste parteidega on raske koostööd teha ja sellest ka see 5% lävi kuna muidu oleks 10 parteid ja keegi ei saa kokkuleppele( sellel põhjusel on saksamaal see künnis).  Sveitsis vist on see tagasikutsumisega versioon mis tundub kah huvitav. Aga see eeldab jälle piirkondi. Saksamaal on nii et kaks häält üks parteile ja teine siis kandiaadile. Kah varjant. Kõigist varjantidest tuleb kombineerida oma. Sama on ka nende riigiteenustega. politsei, päästeamet ja piirivalve. Kuna fakt on see et raha on alati vähe tuleb leida võimus palju reatöötajaid hästi tasustatult ja vajalik hulk. nt ajalehtetedest saanud teada et ministeerjumid on hirmus suureks kasvanud, kutselise sõduri ametit võiks kuidagi siis pääste, poitsei või parameediku tööga ühildada jne.  Suurriigi mudelit ei saa väike vaene riik kopeerida tuleb leida oma võimalus tagada parem võimekus.

Üks variant oleks ka Šveitsi moodi demokraatia, aga kui kuulata meie organiseerunud kurjategijaid, kes endid ise poliitikuteks tituleerivad, siis pole see võimalik. Ja pealegi pole Šveitsi ülepeakaela olemaski. Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Lisan lihtsalt kommentaariks vahele nendele igasugustele tulemuste "õigekskirjutamise" teooriatele (nagu ma juba enne ühe korra ütlesin), et kui ma ei eksi, siis ka seda eelhääletamise kasti võib öösel valimiste vaatleja vaadelda. See tähendab, et seda pitseeritud plommi võib minu teada ilma silmagi pilgutamata vahtida ja kui tekib tahtmine heas kohas ära käia, siis helistad aga sõbrale, kes tuleb vahib ka öösel kell neli need kümmekond minutit ja siis vahid muudkui ise edasi. Eestis on kokku ainult 547 valimisjaoskonda, nii et kui need kolme vahetuse "ausate" inimestega ära katta, on vaja ainult 1650 "päris ausat ja aatelist inimest", nii et saaks ühed "päris ausad ja õigete tulemustega valimised". Aga vot häälte saatmise kohta transpordi ajal ei ole ma kuulnud, s.t. ma ei kujuta ette, kuidas seda peaks korraldatama, et nt iga pitseeritud ümbriku või pakikesega oleks kohustulik sõiduki peale mahutada vähemalt n vaatlejat.

Muide, kui keegi võtab mind parandada vaatleja õiguste osas, siis olen ette tänulik, kui seda tehakse mingi konkreetse viitega normaalsele ja ametlikule allikale. "Õel naine ütles" ei ole normaalne ja ametlik allikas, vaid tavaline saunalavaplära.

(22-02-2015, 21:56 PM)aavu Kirjutas:   Mis väärtusi tol kaugel ajal veel meenub?
Inkvisitsioon ja nõiajaht. Elusalt põletamine, uputamine, ristilöömine, rattale tõmbamine, hispaania saapad, sulatina kurkuvalamine, kuuma rauda pidi kõndimine jne. Maksukogumine oli lihtne - tulid kuninglikud maksukogujad, ütlesid et kuningal on pappi tarvis, võtsid mis meeldis ja vastuhakkajal pandi tuli räästasse. Ei mingit rafineeritud peedistamist maksuameti näol.
Aspelundi-härra aga soovis ikka elu paremaks muutvaid ettepanekuid siia. Rolleyes 
Pakuks arglikult Soome ametühingu mudelit. Nii palju kui ma kunagiste soome kolleegidega rääkinud olen, siis on neil tänu tugevale ametühingule vähemalt mingi kindlustunne homse päeva suhtes kui töö kaotavad. Meil kohtleb tööandja oma töötajaid tihtipeale kärnaste koertena, kes jalahoobiga lihtsalt tänavale lüüakse.
Ma ei propageeri ametühingute ja sotside ülemvõimu - hoidku taevas selle eest! Asjad peavad ühiskonnas tasakaalus olema.
Kui võrrelda majandust mootoriga, siis parempoolsed annaks muudkui toorest ja keeraksid õhu üldse kinni.
Vasakpoolsed keeraksid kinni kütuse ning prooviksid õhu ja loosungitega mootorit käimas hoida. Kust leida karburaatori reguleerijat?
Keskmised aga ei ole tegelikult mingid keskmised vaid kummalised tegelased, kes plaanivad mootori silmini samagonni täis valada, siis saavat hea...
Ja raha pidi majandusele määrdeks olema. Meil on aga lastud tekkida olukord, kus Rootsi pangad on suuri summasid riigist välja viinud, ehk niigi vigasest mootorist pool õli karterist välja lasknud. Äkki paneks vähemalt karterile punni ette?
Kui väga loll jutt sai, öelge, kustutan ise ära!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(23-02-2015, 15:11 PM)Basilio Kirjutas:  ....
Kui väga loll jutt sai, öelge, kustutan ise ära!

Väga ilusti ja piltlikult oled praeguse olukorra kokku võtnud.


Huvitav, kas valimistulemuste võltsimise juttu ajavad  tegelased ise seda juttu ka usuvad? Üks asi on mõtteeksperiment asja võimalikkuse üle, teine asi selle realiseerimine.

Sama hästi võiks väita, et vajalikus suhtes täidetud sedelid on juba valmis valimisjaoskondades ja sobival hetkel vahetatakse urn...

Mis kuradi moodi Te MEHED siin rahulikult elada ja toimetada saate,Kui ei usalda E-valimisi ega kastivalimisi,Ei taha valima minna,et niikuinii pole kasu,samas peaks ju minema muidu panevad nn.muukeelsed asja paika.Nokk kinni....... Sad

Üks hea võimalus veenduda valimiste ausas läbiviimises oleks osaleda i s e  valimiskomisjoni töös. Ma praeguse aja kohta ei tea öelda, aga olen osalenud sellise komisjoni töös aastal 1990. 
http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_Vabar...C3%B5ukogu
Käisin ka valimiskastiga metsataludes mutikeste juures ning olin ühtlasi koeratoiduks. Ühele koerale olin enesekaitseks sunnitud valimiskastiga lajatama. Raske puust kast oli... Koera võttis maha. Valimised on suur jõud!  Big Grin
Võin kinnitada, et reeglid olid ranged ja sedelite ega häälte kokku lugemisega puskut ei tehtud. Tavainemisele see eriti välja ei pruugi paista, arvab ikka et pärast sulgemist juuakse viina ja tehakse sedelitega mis pähe tuleb. No minge ise siis sinna tööle ja vaadake! Minu ajal keerati toa uks lukku ja enne välja ei saanud(isegi kusele mitte!) kui kõik oli vähemalt kolm korda üle loetud ja seda erinevate inimeste poolt. Dai pohh kui kasvõi üks ebakõla väsinud peaga lugemises tuli! Siis pidi otsast peale hakkama. Nii oli päris suur hulk inimesi isiklikult sedelid üle kontrollinud ja oma allkirjaga kinnitanud. Kahjuks ei mäleta mis edasi sai, kas pitseeriti kinni ja saadeti veel kuhugi kontrolli. Palju aega on möödas. Usun et praegu ei ole kord lõdvem. Kui keegi on kursis, võiks siin pajatada ja kuulujutte hajutada.
Kas ja kuidas tänapäeval vabatahtlikke valimiskomisjoni töösse kaasatakse, ei tea. Mind tookord töö juurest saadeti nagu kahurilihaks.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Üks artikkel kah natuke valimiste kohta.

http://uus.minut.ee/isehakanud-eliit-ehk...atoloogia/

(23-02-2015, 20:48 PM)v126 Kirjutas:  Üks artikkel kah natuke valimiste kohta.
Te vabandage, aga mulle tundub see sama särava ideena kui vastikute naftakompaniide põhjalaskmiseks ühel päeval mitte tankida.

Väga huvitav artikkel. Võib olla peaks tõesti poliitikasse pürgijatele testid tegema. Relvaloa pikendamiseks pidin alles hiljaaegu psühhiaatriga pea pool tundi juttu ajama. Kas rohkem kui miljoni inimese ja suure hulga relvade kamandamine on lihtsam ja vähem vastutusrikas et mingit kontrolli vaja pole?
Samas jääb väike kahtluseuss - kui juhtoinasteks saavad psühholoogiliselt testitud ja ausad inimesed, kas neil elu paremaks muutmiseks ka tarkust & annet on.
Tsiteerides klassikuid: "„Tark inemine, vaga inemine, hea inemine, aga aru peas ei ole, põrmugi ei ole,“ seletas härra Maurus, kui Vihalepp oli lahkunud"
"Tõde ja õigus" II osa
http://et.wikisource.org/wiki/Lehek%C3%B...9.djvu/318

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(23-02-2015, 21:22 PM)Basilio Kirjutas:  Väga huvitav artikkel. Võib olla peaks tõesti poliitikasse pürgijatele testid tegema. Relvaloa pikendamiseks pidin alles hiljaaegu psühhiaatriga pea pool tundi juttu ajama. Kas rohkem kui miljoni inimese ja suure hulga relvade kamandamine on lihtsam ja vähem vastutusrikas et mingit kontrolli vaja pole?
Samas jääb väike kahtluseuss - kui juhtoinasteks saavad psühholoogiliselt testitud ja ausad inimesed, kas neil elu paremaks muutmiseks ka tarkust & annet on.
Tsiteerides klassikuid: "„Tark inemine, vaga inemine, hea inemine, aga aru peas ei ole, põrmugi ei ole,“ seletas härra Maurus, kui Vihalepp oli lahkunud"
"Tõde ja õigus" II osa
http://et.wikisource.org/wiki/Lehek%C3%B...9.djvu/318

Veel enne kui see testimine korralikult välja oleks töötatud, leiutataks viis, kuidas selle abil oma poliitilised konkurendid ellimineerida.

Sellised meetodid toimivad ideaalselt võimu kinnistamisel, just seal, kus meil praegu tõsiseid probleeme on.

zazik kirjutas
Veel enne kui see testimine korralikult välja oleks töötatud, leiutataks viis, kuidas selle abil oma poliitilised konkurendid ellimineerida.
Samuel Colt leiutas ju vahendi... Big Grin

http://uus.minut.ee/isehakanud-eliit-ehk-poliitikute-psuhhopatoloogia
Lugesin lõpuni ja tormasin hääletama(läpakasse). Poostlid, Wind.XP`ga ei võeta jutulegi. Klicist uus top 8,1`ga. Aint kuni ma selle selgeks saan, on vast uus presidentki olemas. Tuleb ikka jalad selga võtta, võtaks see ja teine meie E-riiki.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne